bagienny
08.01.13, 16:40
Zapraszamy do wzięcia udziału w Nocnym Maratonie Blogerów.
Morderstwo w Agorze! Sprawca zbrodni poszukiwany!
Blogerzy proszeni o pomoc!
Pracownik Agory odkrywa zwłoki. Wzywa policję. Po identyfikacji ciała okazuje się, że denat był wpływowym dziennikarzem Gazeta.pl. Ktoś zaczaił się na niego, gdy ten po skończonej pracy, udał się do samochodu. Ktoś, kto najwyraźniej znał jego przeszłość.
Policja jest bezradna. Mimo znalezionych dowodów nie potrafi zabrać się za śledztwo. Detektyw Rutkowski, z racji nadmiaru podjętych spraw, odmawia pomocy w znalezieniu mordercy.
Ostatnia nadzieja w blogerach!
Czas zgonu: 18 stycznia, godziny wieczorne
Miejsce zbrodni: parking podziemny w Agorze
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w Nocnym Maratonie Blogerów, który odbędzie się 18 stycznia.
Zaczynamy o godz.19:00 w siedzibie Agory, przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie.
Czeka Was noc pełna wrażeń.
Specjalnie dla Was przygotowaliśmy do rozwiązania. kryminalną zagadkę. Gwarantujemy doskonałą zabawę, spotkanie z innymi blogerami, networking, drobne przekąski, konkursy i inne atrakcje oraz oczywiście blogowanie do samego rana.
Liczymy na Waszą obecność.
Warunkiem wzięcia udziału w Maratonie Blogerów jest przesłanie zgłoszenia uczestnictwa na adres mailowy: blox@agora.pl
Zgłoszenia przyjmujemy do 11 stycznia 2013.
Ilość miejsc ograniczona.