mam pytanie , kiedy pisze na blogu tekst w stylu wiersza czyli taki ktory
jest podzielony na krotkie 3-4 wyrazowe wersy , mam po opoblikowaniu duze
przerwy miedzy wersami, ktorych nie ma przy tekscie ciaglym jak to
zmienic???? chce miec wers pod wersem bez tak duzych odstepow , prosze
powiedzcie mi jak to zmienic I jeszcze jedno czy mozna robic przerwy pomiedzy
linijkami tekstu tak na szerokosc 2 linijek ??? bo probowalam ale po
opublikowaniu przerwy znikaly i tekst byl jedna zbita kupa

prosze o pomoc