Dodaj do ulubionych

mały prezencik :)dla wszystkich uczestników forum

18.11.09, 15:12
Przytul mój Boże, proszę przytul
Każdą we łzach i pogubioną
Przytul mój Boże, proszę przytul
Tę wyciszoną, ukojoną
Pozwól pogodzić się ze światem
Pokaż jak radość dojrzeć trzeba
Okaż nam swoje miłosierdzie
Odsłoń nam Panie skrawek nieba
Utul w ramionach, daj wytchnienie
Daj spokój i chęć dalszej drogi
Wiesz przecież jak rozdarte serce
Wiesz Panie jak splątane nogi
Trzymaj za rękę dobry Panie
Nie zważaj na to, że ktoś krzyczy
Wszak mamy prawo, smutne prawo
Do łez, rozpaczy i goryczy
Nie słuchaj, że ktoś się obraził
Na cały świat, na niebo, Boga
Wiesz przecież jak się trudno rozstać
Wiesz przeciez jaka ciężka droga
Posyłaj Panie trochę częściej
Naszych Aniołów osobistych
Niech chociaż takie mamy stamtąd
Nienapisane do końca listy...

Halina-mama Agatki
Obserwuj wątek
    • maretta111 Re: mały prezencik :)dla wszystkich uczestników f 18.11.09, 18:10
      Chyba tego mi dziś Halinko brakowało... Dziekuję
    • amberka2 Re: mały prezencik :)dla wszystkich uczestników f 18.11.09, 23:41
      Jak zwykle piekny wiersz pani Halinko.

      Dziekuje
    • mag461 Re: mały prezencik :)dla wszystkich uczestników f 19.11.09, 06:55
      Piękny prezent.Dzięujemy.
    • 198-3mk Re: mały prezencik :)dla wszystkich uczestników f 19.11.09, 08:06

      Diękuje Bardzo za prezent Halinko...-)

      Pozdrawiam. Beata-mama Marcina.
    • jower Re: mały prezencik :)dla wszystkich uczestników f 19.11.09, 09:26
      Dziękuję Halinko. Piękny, wzruszający, taki prawdziwy, jak tylko ty potrafisz
      ubrać w słowa nasze uczucia.
      Jola
    • first.marionetka Re: mały prezencik :)dla wszystkich uczestników f 19.11.09, 09:35
      Halinko, również dziękuję za piękny prezencik.
      Śliczny wiersz, podobnie jak pozostałe.
      Pozdrawiam.
      • karnivora Re: mały prezencik :)dla wszystkich uczestników f 19.11.09, 09:41
        Consolatio –lux / wstrzeliło akaurat jak od wczoraj mi
        w sercxu coś znowu szarpie
        Bóg zapłać Halino i szacun namaxa


        PS z reguły mam wymodloną odseparowanie od bólu
        ale cos misię chyba wczorajj przysniło
        i dexzorientacja
        • tilia7 Re: mały prezencik :)dla wszystkich uczestników f 19.11.09, 11:36
          I ja dziękuję.
          • latmaro Re: mały prezencik :)dla wszystkich uczestników f 19.11.09, 15:21
            Dziękuję Halinko. Ten wierszyk jest cudny. Otrzymałaś dar od Boga,
            pielęgnuj go kochana.
            Pozdrawiam. Mama Czarusia.
            Marzena
    • bezprzerwy Re: mały prezencik :)dla wszystkich uczestników f 19.11.09, 16:52
      Dziekuje Halinko
    • 999mamuska Re: mały prezencik :)dla wszystkich uczestników f 19.11.09, 20:22
      Dziękuję Halinko.
    • osmiorniczka030 Re: mały prezencik :)dla wszystkich uczestników f 19.11.09, 22:00
      Halinko!

      Bardzo piekny ten prezent! Taki prawdziwy i taki o nas...

      Ja rowniez dziekuje!

      Pozdrawiam serdecznie.
      • halas1961 Re: mały prezencik :)dla wszystkich uczestników f 19.11.09, 22:08
        Kochani moi
        za malutkie prezenciki az tak bardzo sie nie dziekuje:) Stop z
        podziekowaniami!!!Bo wiecej sie bede obawiac prezenciki malutkie robic:):):)
        Ps. Chodze na prawko na stare lata i mam z tego ubaw jak choroba, a instruktor
        to bliski zawału, ale sie zawzielam i i tak sie naucze mimo jego stanu
        przedzawałowego:)
        Halina-mama Agatki
      • tilia7 Re: Dla Halinki:) 19.11.09, 22:11
        Czasami Anioł jakiś ziemski,
        co nie odleciał mimo bólu,
        łzę zauważy na policzku i
        szumem skrzydeł nas otuli.
        Czasami łopot Jego skrzydeł
        pozwoli głowę podnieść z wolna.
        Do snu się dzięki nim układam
        Już utulona i spokojna.


        • halas1961 Re: Dla Halinki:)-doTilii 19.11.09, 22:28
          Tilio , czy Ty wiesz ze ja płaczę...ale to takie łzy całkiem wesołe.
          Dziekuję
          Halina-mama Agatki
          • tilia7 Re: Do Halinki 20.11.09, 12:17
            Jak wesołe to dobrze:)Talentu u mnie niestety niedostatek,ale z
            serca pisane:)
        • halas1961 Do Tilii 20.11.09, 12:40
          Tilio, co Ty piszesz, ze talentu niedostatek???
          Ja tak pięknego wiersza dawno nie czytałam i bardzo się wzruszyłam.
          Nikt nigdy w taki sposób mi nie napisał. Dałam ten wiersz na
          śledzika na Nk i wciąz go mam w mysli. Naucze sie na pamiec:) Raz
          jeszcze Ci dziekuje za taki prezent. Kolega skomentował, że piękny.
          Ja tak czułam że z Ciebie to też poetycka dusza:):):)
          Halina-mama Agatki
          • tilia7 Re: Do Tilii 20.11.09, 15:07
            Zawstydzasz mnie Halinko:)Ale bardzo mi miło,że się spodobał i
            sprawił radośc.Duszę mam poetycką,ale nigdy nie maiałm chęci ani
            potrzeby wierszy pisac,jako polonistka to raczej czytelniczką jestem
            a i tak zawsze bardziej się w stronę prozy skłaniam.Ale jak widzisz,
            zrobiłam wyjątek dla Ciebie, bo nieraz już Twoje dobre,mądre,pełne
            ciepła słowa,pozwoliły mi przetrwac bardzo ciężkie chwile.Za co
            dziękuję jak umiem najładniej:)
    • grazyna1965 Re: mały prezencik :)dla wszystkich uczestników f 19.11.09, 22:26
      Halinko, kochana. Zakazałaś dziękowania więc powiem tylko
      tak..jesteś naszym dobrym duszkiem, czy tego chcesz czy nie.Piszesz
      to co wszystkie mamy w sercu..bo czujesz tak samo. Ściskam Cię mocno.
      Grażyna,mama Patryni
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka