rapas
25.05.08, 10:59
Mam 3,5 rocznego synka jak mówi to trochę sie zacina w rozmowie moja
mama mówi że sie jąka ale na jąkanie to nie wygląda i niewiem czy
mam sie skonsultować z lokopedą czy u dzieci małych tak bywa a
póżniej przechodzi, czy powinnam go poprawiać zeby mówił spokojnie i
po mału . jak mówi to często wyglądato
tak "aaaaaa..." "wiescoooooooooo" itp. pozdrawiam