25.05.08, 10:59
Mam 3,5 rocznego synka jak mówi to trochę sie zacina w rozmowie moja
mama mówi że sie jąka ale na jąkanie to nie wygląda i niewiem czy
mam sie skonsultować z lokopedą czy u dzieci małych tak bywa a
póżniej przechodzi, czy powinnam go poprawiać zeby mówił spokojnie i
po mału . jak mówi to często wyglądato
tak "aaaaaa..." "wiescoooooooooo" itp. pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • ewa.ulrich-zaleska Re: witam 27.05.08, 21:55
      Witam
      Prawdopodobnie mamy do czynienia z rozwojowym jąkaniem się. Jeśli
      nie będzie Pani koncentrowała uwagi na problemie, nie poprawiała,
      nie karała, nie zwracała uwagi – powinno samo minąć.
      Czy w życiu synka nie nastąpiła jakaś zmiana , która wywołała duże
      napięcie ?
      E u-z

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka