12.02.12, 17:29
co myślicie o zachowaniu naszych"kochanych"kierowniczek na dziale kas?
Obserwuj wątek
    • castoo Re: 8024 13.02.12, 10:04
      A jak się "zachowują"?
      • pajacyk-0 Re: 8024 15.02.12, 17:37
        ten kto pracuje na tym dziale to na pewno wie...
        • xelectric Re: 8024 15.02.12, 21:35
          konkrety aż się sypią eL O eL! temat z dupy ..."ci co wiedzą" kurwa magiczną kulę odpalam albo jakiegoś jasnowidza poleć hahahaah 8024 to gdzie to w ogóle?
    • milusiamilusia Re: 8024 24.02.12, 22:58
      smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka