pajacyk-0 12.02.12, 17:29 co myślicie o zachowaniu naszych"kochanych"kierowniczek na dziale kas? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
xelectric Re: 8024 15.02.12, 21:35 konkrety aż się sypią eL O eL! temat z dupy ..."ci co wiedzą" kurwa magiczną kulę odpalam albo jakiegoś jasnowidza poleć hahahaah 8024 to gdzie to w ogóle? Odpowiedz Link