Dodaj do ulubionych

Sowa czy skowronek > oto jest pytanie!

19.01.10, 23:59
Dyktatura skowronków?

... Ranne ptaszki mają zdecydowanie lepszą opinię od ptaków nocnych. Śpiewają i na pewno są śliczne, chociaż zazwyczaj ich nie widać. Co innego ptaki nocne - naburmuszone sowy z zagiętymi nosami i dziwacznym uśmieszkiem. Ptaszkom, które rano wstają, mimo że nie sieją i nie orzą, Pan Bóg daje, a kiedy przylatują nocne, to już nic nie ma, bo ranne im zjadły ...

:p
Obserwuj wątek
    • tojajurek Chimera! 20.01.10, 01:25
      Bo ja chimeryczny jezdem menszczyzna z bandycko-drapieżnymi
      instynktami. Przy okazji rzadki żem okaz, a jak coś jest nie tak -
      to taki cichcem odfrunie.
      • tw_wielgus Re: Chimera! 22.01.10, 12:38
        Ale żeś się wygadał, ech! Papla jak baba. Po takim „spocie
        reklamowym” to juz Cię żadna nie zechce.
    • leniwa_lady Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 20.01.10, 02:22
      sowa to ja
      www.animaatjes.de/bilder/v/vogel/1563515v69uhvuysr.gif

      • tropem_misia1 Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 20.01.10, 08:27
        jestem jaka jestem i dobrze mi z tym
        • blind_as_a_bat Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 20.01.10, 08:37
          Mnie też. Za dnia "śpię" (praca, praca!), w nocy "harcuję".
    • wanda43 Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 20.01.10, 09:11
      Jak żem była młoda, tom skowronkiem była.
      A teraz, to cholera wie. Raz padam na pysk juz o 21, a od 2 do rana czytam
      ksiązki. Innym razem mantykuje do 2 - 3, ale i tak budze sie o 6 - 7. I
      skowronka ani szczygiełka juz nie przypominam, niestety. Sowy tez nie, chocby z
      powodu, ze cuś ręce do czytania mam za krótkie, a sowy ponoć maja wzrok doskonały.
      • ziolo.zielone Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 21.01.10, 08:19
        wanda43 napisała:

        > Jak żem była młoda, tom skowronkiem była.
        > A teraz, to cholera wie. Raz padam na pysk juz o 21, a od 2 do
        rana czytam
        > ksiązki. Innym razem mantykuje do 2 - 3, ale i tak budze sie o 6 -
        7. I
        > skowronka ani szczygiełka juz nie przypominam, niestety. Sowy tez
        nie, chocby z
        > powodu, ze cuś ręce do czytania mam za krótkie, a sowy ponoć maja
        wzrok doskona
        > ły.

        A ja na odwrót-byłam sową a jestem skoronkiem. Z wiekiem
        wyszlachetniałam, bo mniej snu potrzebuję ;)
        Szkoda życia na spanie?
    • inna57 Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 20.01.10, 09:39
      Ani sowa, ani skowronek. Jako narkoleptyk sypiam czasami i na raty, ale nie
      przeszkadza mi to nawet w sprawnym prowadzeniu licytacji podczas partyjki brydża.
    • ave.duce Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 20.01.10, 19:01
      Zmięszana, niewstrząśnięta :)

      :p
      • olga_w_ogrodzie Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 21.01.10, 18:31
        najgorsze są czasokresy, gdy się przywdziewa nocą pióra sowie,
        a rano w skowronkowe stroi - 3 doby takich przebieranek i już omamy
        można sobie zafundować.
        i wzrokowe
        i słuchowe.
        • ave.duce Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 21.01.10, 19:33
          Wiem coś o tym, niestety :(

          :p
        • wanda43 Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 21.01.10, 22:21
          Po trzeciej nieprzespanej nocy ok. 22 łykam estazolam 2 mg, czytam z godzine i
          wreszcie padam mordom na pysk i spie przynajmniej 6 godzin bez przerwy.
          • olga_w_ogrodzie Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 21.01.10, 22:32
            podobno tak się powinno robić - jeśli sprawa się przedłuża
            robi się niebezpiecznie z różnych względów.
            lepiej wtedy łyknąć jakąś benzodiazepinę i odespać,
            niż narażać się na drażliwość czy ewentualne słyszenie i widzenie
            tego, czego nie ma.
            • aidka Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 22.01.10, 06:44
              a ja sobie po sowieniu, skowronkuję właśnie już 3-cią godzinę.
              psiakrew.
              • ave.duce Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 22.01.10, 12:24
                A kotka? Śpi smacznie, czy Ci towarzyszy? :)

                :p
                • olga_w_ogrodzie Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 22.01.10, 13:20
                  a wariowała kociczka jak i ja, ale teraz właśnie padła i odłogiem
                  leży.

                  /hu, hu, ha - ale zimno dziś.
                  byłam rano u lekarza i mało mi nos po drodze nie odpadł.
                  już dziś nie wyłażę za nic./
                  • ave.duce Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 22.01.10, 13:24
                    Pani Bakusia, suczka krótkodystansowa, też w domu woli siedzieć, kładzie się
                    przy drzwiach na tarasek, gdzie słońce dociera.

                    :p
    • dziwka_marchewka Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 22.01.10, 01:47
      Raz tak, raz tak. Zależy, co robię.
    • tytanya Gawron ;) 15.02.10, 14:11

      https://i45.tinypic.com/2zfripc.gif

      Wrzeszczy, bo marzy o wiośnie!
      • ave.duce Re: Gawron ;) Co to ma być?! :) 15.02.10, 14:16
        • tytanya Re: Gawron ;) Co to ma być?! :) 15.02.10, 14:35
          Ukwieciłam go, bo wiosny mu trzeba. :P
          • ave.duce TO widzę, ślepa nie jestem. Czy ten GAWRON 15.02.10, 14:37
            to skowronek, czy sowa?

            :p
            • tytanya Re: TO widzę, ślepa nie jestem. Czy ten GAWRON 15.02.10, 14:38
              To gawron.:D
              • ave.duce Czyli > ni to, ni sio? ;) 15.02.10, 16:51
                :p
                • tytanya Świder? ;) 15.02.10, 18:56

                  • ave.duce Re: Świder? ;) 15.02.10, 19:32
                    Świdry są passe, teraz chodzą haki ;)

                    :p
    • jola.iza1 Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 15.02.10, 15:05
      Zając, w porywach smoczyca:)
      • ave.duce Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 15.02.10, 16:55
        Czy jesteś pewna, że to w tym wątku? :)))

        :p
        • jola.iza1 Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 15.02.10, 17:00
          JeZdem, żadne ptaki nie bENdom mi dyktować, zajONcowe przyzwyczajenia mam:)
          • ave.duce Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 15.02.10, 17:15
            Zającowe? To znaczy > jakie?
            W chińskim horoskopie jest KRÓLIK! Ja jestem królik, to wiem ;)
            Żadnego zająca tam niet.

            :p
            • jola.iza1 Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 15.02.10, 19:55
              My tu o horoskopach??
              Ja tylko oglądałam film, kuropatwy i zające, oba cwaj giną gatunkowo:(
              Ponieważ dyktaturom jestem wbrew, stanęło na zającu, kuropatwę widziałam
              piętnaście lat nazad, jeść jej nie chciałam dwadzieścia temu.
              Skoro domagasz się, jestem kuropatwą :)
              • ave.duce Re: Sowa czy skowronek > oto jest pytanie! 15.02.10, 20:24
                Nie domagam się, bo u mnie chodzą po gumnie.

                ps. a o co biega z tą smoczycą?

                :p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka