Dodaj do ulubionych

przekrecanie

30.01.14, 13:12
Witam

Moj szesciomiesieczny synek ma problemy z przrkrecaniem sie. Z brzuszka na plecy nie ms problemu, ale nue moze przekrecac sie na boki. Gdy probuje zostaje mu glowks. Prosze o pomoc
Obserwuj wątek
    • dida321 Re: przekrecanie 30.01.14, 17:57
      Musisz pójść do neurologa dziecięcego. Zaleci odpowiednie ćwiczenia z dzieckiem.
    • ewa.misko-wasowska Re: przekrecanie 06.02.14, 18:38
      Witam,
      Sugerowałabym konsultację fizjoterapeuty i ćwiczenia, które zaleci (wspomagająco na rozwój ruchowy ma wpływ metoda NDT Bobath).
      Pozdrawiam serdecznie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka