13.06.07, 15:14
Mój 5-cio miesięczny synek ma na buzi bardzo dużo prosaków, zaczęły się one
przenosić na główkę i rączki. Jak miał 3 miesiące byłam z nim u dermatologa,
ale pani dr powiedziała ze mam z tym nic nie robic (pediatra powiedziała ze
moge zdzierac te prosaki). Nie robie nic ale martwi mnie to. Co robić, czy
iść do innego dermatologa? Czy to zniknie i czy jest groźne dla takiego
małego dziecka? Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • martkka2 Re: Prosaki 14.06.07, 10:28
      prosze o odpowiedz
    • mikolaj_danko Re: Prosaki 15.06.07, 18:59
      Prosaki mogą być pozostawione same sobie. Jednak jeżeli tak się rozsiewają i budzą Twój niepokój, możesz pokazać malucha jeszcze jakiemuś dermatologowi. Nie zalecałbym "zdzierania" prosaków na własną rękę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka