aficyk 07.10.07, 12:23 moj 4,5 miesięczny syn w pozycji siedzącej ma zapadniete,pulsujące ciemiączko.jak leży to tego nie widać.Czy to świadczy o odwodnieniu? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mikolaj_danko Re: ciemiączko 07.10.07, 14:20 Wpadnięte ciemię może świadczyć o odwodonieniu, jeżeli towarzyszą mu suche śluzówki jamy ustnej, zmniejszona sprężystość skóry. Dziecko mało zjada, ma biegunkę, ubywa na wadze? Takie ciemiączko miał zawsze? Taka może być poprostu jego uroda. Odpowiedz Link Zgłoś
magdamroziuk Re: ciemiączko 07.10.07, 14:58 Mój synek też miewał "zapadnięte" ciemiączko na siedząco, jak o tym przeczytałam, to wpadłam w panikę, a synek był zupełnie zdrowy. Po prostu na siedząco naciągała się jakoś skóra, nie w każdej pozycji. Może u Was też tak jest? Odpowiedz Link Zgłoś