Dodaj do ulubionych

ciemiączko

07.10.07, 12:23
moj 4,5 miesięczny syn w pozycji siedzącej ma zapadniete,pulsujące
ciemiączko.jak leży to tego nie widać.Czy to świadczy o odwodnieniu?
Obserwuj wątek
    • mikolaj_danko Re: ciemiączko 07.10.07, 14:20
      Wpadnięte ciemię może świadczyć o odwodonieniu, jeżeli towarzyszą mu suche śluzówki jamy ustnej, zmniejszona sprężystość skóry. Dziecko mało zjada, ma biegunkę, ubywa na wadze? Takie ciemiączko miał zawsze? Taka może być poprostu jego uroda.
      • magdamroziuk Re: ciemiączko 07.10.07, 14:58
        Mój synek też miewał "zapadnięte" ciemiączko na siedząco, jak o tym
        przeczytałam, to wpadłam w panikę, a synek był zupełnie zdrowy. Po prostu na
        siedząco naciągała się jakoś skóra, nie w każdej pozycji. Może u Was też tak jest?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka