Dodaj do ulubionych

pneumokokom

19.11.07, 19:12
Dzień Dobry panie doktorze.chciałabym zapytać czy
teraźniejszy "bum"na szczepienia pneumokokowe to tylko akcja
marketingowa firm farmaceutycznych,tak samo jak z witaminą k,czy
rzeczywiście jest się czym martwić dodam ,że jestem mamą
wcześniaka,który ma 5 miesięcy.Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • pacsirta Re: pneumokokom 20.11.07, 15:14
      dwa lata temu była ptasia grypa, teraz pneumokoki i meningokoki...
    • mikolaj_danko Re: pneumokokom 21.11.07, 18:59
      Bum na szczepienia pneumokokowe jest podyktowany tym, że poprostu jest to nowa szczepionka (stosunkowo - na naszy rynku od 2-3 lat). Co do vitK - to nie jest to akcja promocyjna tylko metoda zapobiegania krwawieniom u niemowląt do 3 m-ca życia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka