ingeborga2005
05.06.08, 17:42
Panie Doktorze, mam trzy letniego synka. Od pewnego czasu
zauwazyłam, że mały bardzo często ziewa, mam wrażenie, ze nie jest
to takie normalne ziewanie. Synek często otwiera tylko buzie, tak
jak by chciał ziewnąć, ale tego nie robi. Mały jest batdzo żywym
dzieckiem, nie zauważyłam u niego apati. Czy powinnam wykonać jakieś
badania. Pozdrawiam.