Dodaj do ulubionych

częste ziewanie

05.06.08, 17:42
Panie Doktorze, mam trzy letniego synka. Od pewnego czasu
zauwazyłam, że mały bardzo często ziewa, mam wrażenie, ze nie jest
to takie normalne ziewanie. Synek często otwiera tylko buzie, tak
jak by chciał ziewnąć, ale tego nie robi. Mały jest batdzo żywym
dzieckiem, nie zauważyłam u niego apati. Czy powinnam wykonać jakieś
badania. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • kasiak37 Re: częste ziewanie 05.06.08, 17:52
      proponuje laryngologa,byc mze Maly slabo slyszy badz na zapchane ucho i tym
      otwieraniem buzi jak do ziewania chce sobie pomoc.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka