dziunka-0
27.03.09, 13:53
Panie Doktorze!Martwię się odgłosami, które słyszę u mojego synka w
kolanie.Trudno to opisać ale jest to jakby "klikanie", "strzały w
stawie kolanowym"podczas gdy porusza on nóżką,chociaż nie za każdym
razem.Słyszę to tylko w jednym kolanie-lewym.Nie wiem czy powinnam
się niepokoić i jak najszybciej udać się do lekarza pediatry?Co to
może sygnalizować?Nie chcę bez potrzeby narażać go na wizyty w
przychodni gdzie jest tyle chorych.A może ktoś miał podobny
przypadek?