Dodaj do ulubionych

problem z kolankiem u 6,5m-ca

27.03.09, 13:53
Panie Doktorze!Martwię się odgłosami, które słyszę u mojego synka w
kolanie.Trudno to opisać ale jest to jakby "klikanie", "strzały w
stawie kolanowym"podczas gdy porusza on nóżką,chociaż nie za każdym
razem.Słyszę to tylko w jednym kolanie-lewym.Nie wiem czy powinnam
się niepokoić i jak najszybciej udać się do lekarza pediatry?Co to
może sygnalizować?Nie chcę bez potrzeby narażać go na wizyty w
przychodni gdzie jest tyle chorych.A może ktoś miał podobny
przypadek?
Obserwuj wątek
    • mama9908 Re: problem z kolankiem u 6,5m-ca 13.04.09, 16:24
      może zapytaj fizjoterapeuty podaję Ci link tam odpowiada fachowiec
      od rehabilitacji na pewno szybciej dostaniesz odpowiedź
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=1017

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka