chorta
28.02.08, 17:24
Witam
uczestniczyłem w przetargu w którym Zamawiający W CZĘŚCI : sposób
przygotowania oferty określa , iż należy dołączyć "DOWÓD WNIESIENIA
WADIUM ",natomiast w wymaganiach dotyczących wadium :
1,wadium może byc wniesione w jednej lub kilku formach, okreslonych
w art 45 ust 6 ustawy
2,wadium wnoszone w pieniądzu wpłaca się przelewem na konto rachunek
bankowy ........
3,wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert.
Moja i inne oferty zostały odrzucone z powodu nie zaksięgowania
wpłaty wadium na koncie.
w związku z powyższym mam pytanie czy moge oprotestować
przetarg ,gdyż istnieją rozbieżne informacje,czyli :
1,nie ujawniono faktu konieczności(zaksięgowania wadium)w SIWZ
2,według mnie i innych , jeśli nie ma określonej daty wpłaty a jest
konieczny dowód wpłaty to jest to jednoznaczne z tym iż wpłata
została dokonana,
Z góry dziękuję za fachową opinię