Dodaj do ulubionych

PRZEPRASZAM KRZYSZTOFÓW !!!

16.03.11, 00:51
Przepraszam, bo nie wszedłem wczoraj na forum, a sam z siebie oczywiście nie pamiętam dat imienin, za co nierzadko już przyszło mi posypywać głowę popiołem, co teraz niniejszym czynię po wielokroć .... smile
Uznałem też że przewina jest poważna i nie można jej schować jakby nigdy nic dopisując się do wątku z życzeniami, który założyła Maska. Ile bym nie miał wytłumaczeń, i tak winy nie zmażę, więc chociaż sygnał wyraźny w postaci nowego wątku dać pragnę. smile

Krzysiu, Bracie. Nie wiem czy jeszcze nas czytasz i czy w ogóle tutaj zaglądasz, ale wiedz że często myślę o Tobie i o tym co nam i mnie pisałeś. I mogę tylko powiedzieć: miałeś racje w większości przypadków .. smile Dziękuję Ci za to, co wniosłeś w moją przestrzeń. Chcę Ci życzyć Zdrowia, spokoju, radości, miłości i satysfakcji ze wszystkiego co sobie zamierzysz. Wiatru we włosach i Gałązki Jabłoni na wyciągniecie ręki. Teraz i zawsze... smile I żeby słowa Cię słuchały, gdziekolwiek jesteś, cokolwiek robisz....

Agfo, Tobie również wyrazy szacunku, pamięci, sympatii, a także życzenia abyś był szczęśliwy, zadowolony, zdrowy, spokojny. Żeby otaczali Cie przyjaciele i żeby nie opuszczał Cie duch przygody.. smile I spełniło się wszystko, co zamierzysz. A Ty i Twoja rodzina, Twoje wnuki i wszyscy, których kochasz niech zawsze się uśmiechają i niech im się szczęści we wszystkim, bo jeśli ONI, to i TY także będziesz szczęśliwy.. Dziękuję , że tu byłeś.. smile
Obserwuj wątek
    • hardy1 Re: PRZEPRASZAM KRZYSZTOFÓW !!! 16.03.11, 07:25
      (Która to godzina? Świetnie! Jeszcze zdążyłem big_grin)
      Jest piętnastego marca?...nieważne że daleko na zachód od nas ale jeszcze trwa wink Dzisiaj jest Krzysztofa? To również spokoju i zdrowia życzę Krzysztofom i ich rodzinom smile
      • k.karen Re: PRZEPRASZAM KRZYSZTOFÓW !!! 16.03.11, 09:39
        Drogi Agfo, Wszystkiego Najlepszego!
        Brakuje Ciebie...bądź z nami...kiss



        Krzysiu ex fabula i Tobie najserdeczniejsze życzenia!
        Ciebie też tu brakuje...echhh...kiss



        Drogi... smile)))----kwiat...niechaj się spełnią wszystkie Twoje marzenia,
        Wiem, że "gdzieś tam" jesteś...może i tu zajrzysz wreszcie, choćby tylko
        z "dzień dobry"...kiss kiss kiss
        • k.karen To jeszcze prezenty :) 16.03.11, 15:16

          Dla Ciebie Agfo smile

          https://www.fotoplatforma.pl/foto_galeria/1897_DSCN9046.jpg

          ( zdjęcie z fotoplatforma.pl )
          • k.karen Re: To jeszcze prezenty :) 16.03.11, 15:21
            Dla Ciebie Krzysiu smile

            Bolesław Leśmian
            Wiosna



            Młode jeszcze gałęzie tężą się pokrótce
            W zielonej, pniom dla znaku przydanej obwódce.

            Kwiaty, kształt swój półsennie zgadując zawczasu,
            Nikłym pąkiem wkraczają w nieznaną głąb lasu.

            W dali - postrach na wróble przesadnie rękaty
            Z zeszłorocznym rozpędem chyli się we światy,
            Jakby chciał paść w ramiona pobliskiej cierpiałki,
            Co naprzeciw cień w skrócie rzuca w piasek miałki.


            W obłoku - obłok drugi napuszyście płonie.
            Wróbel łeb zaprzepaszcza w swych skrzydeł osłonie,
            jak gdyby nasłuchiwał, co mu dzwoni w sercu
            świat, zda się, dziś nam nastał, a na pola szczercu,
            Gdzie zieleń swym wyrojem omgliła rozłogi,
            Bocian, pod prostym kątem załamując nogi
            I dziób dzierżąc wzdłuż piersi dogodnie, jak cybuch,
            Kroczy donikąd, w słońca zapatrzony wybuch,
            Co skrzy się, że go okiem zgarnąć niepodobna,
            We wszystkich rosach naraz i w każdej z osobna.
            • k.karen Re: To jeszcze prezenty :) 16.03.11, 15:37
              Dla Ciebie... smile))))----kwiat

              Wierzba płacząca

              https://drzewa.nk4.netmark.pl/zasoby/atlas/wierzba/wierzba_placzaca/wierzba_placzaca_902_m.jpg

              ( zdjęcie z mojedrzewa.pl )
    • maja-z-podworka Re: PRZEPRASZAM KRZYSZTOFÓW !!! 16.03.11, 21:32
      Dołączę do przeprosin oczywiście. Nie zaglądałam tu, a kiedy zajrzałam, zostałam zaskoczona. Tłumaczyć się mogę jedynie tym, że wiem, iż Agfa jest Krzysztofem lipcowym.....O Krzysiu ex fabula nie wiem... zakładam więc, że Ulisses wie, kiedy Jego Przyjaciel chce obchodzić "netowe" imieniny smile.
      Ale również dla Agfy - życzeń nigdy za dużo....
      Wszystkim Naszym Krzysiom życzę, by, gdziekolwiek są i cokolwiek robią, byli szczęśliwi i żeby szczęśliwych ludzi mieli wokół siebie.
      Pozdrawiam Wszystkich serdecznie
      • hardy1 Re: PRZEPRASZAM KRZYSZTOFÓW !!! 16.03.11, 22:28
        Też nie znam terminów imienin...ale się podłączyłem, licząc na innych lepszą pamięć.

        I dla Ciebie Maju pozdrowienia i życzenia zdrowia w rodzinie smile
        • milky_way_1 Re: PRZEPRASZAM KRZYSZTOFÓW !!! 16.03.11, 22:37
          Wędrówka

          Szczytami góry powoli,
          wiatr smutki z oddali ukoi
          Bór leśny skąpany w słońcu,
          bogaty w zabytków tysiące

          W otoczce miejsce przyrody,
          bogate kolorem przygody
          Tu tęcza, wierze i baszty,
          jest mały kościółek romański

          A za nim dwory, ogrody,
          jest tutaj bogactwo przyrody
          Natury skansen ludzkości,
          strzegący dziedzictwa polskości

          Drży serce w ręku aparat,
          gdy zdjęcia ujmuję w tych skałach
          Jak panoramy książkowe,
          zdobiące albumy kredowe

          Podróżnik to widział, tu był,
          pielgrzym czasu co wędrówką żył
          Miał cel ustalony drogi,
          wrażeniem kształcił umysł mądry

          Przyjemność owa napełnia,
          tajemnicę posiądzie wszechświat
          Wróćmy do życia ostoi,
          bo słońce w horyzont zachodzi

          A marzeń maleńki fragment,
          weź w dłonie kryształu to diament
          On zawsze przypomni bracie,
          pamiątkę wędrówki czas tamten


          http://i51.tinypic.com/fb9pj6.jpg
      • ulisses-achaj Re: PRZEPRASZAM KRZYSZTOFÓW !!! 17.03.11, 09:53
        Witaj Maju smile Kiedy by nie obchodzili, zawsze jestem gotowy, nawet "na wyrost i na zapas" składać Im życzenia a to z prostego powodu: podczas trzech z górą lat pobytu na forum i Krzyś Fabula i Agfa zjednali sobie moją najszczerszą sympatię i coś jeszcze smile smile W ogóle z Krzysztofami "coś jest" smile, bo i jeszcze jednego z Nich to się tyczy, ale życzeń z wiadomych względów w tym przypadku nie złożyłem, co nie znaczy, że o Nim nie pamiętam ....
        • milky_way_1 Re: PRZEPRASZAM KRZYSZTOFÓW !!! 17.03.11, 12:28
          kiss Miłe wspomnienia Ulissesie wywołałeś i te imiona w całym moim życiu odegrały dużą rolę. Niektóre osoby posiadają wyjątkową aurę (te do nich należą), choć nieraz bym delikatnie potarmosiła uroczo, za samo bycie, za to że są i odegrały pewną rolę w moim życiu smile

          Widok z okna dzieciństwa

          Gdzieś za oknami, gdzie rosły sosny
          A słowik w krzewach niewinnie śpiewał
          Tam me dzieciństwa, lata młodości
          I owoc jagód także dojrzewał

          Tam płynął strumyk, obok porosły
          Wierzby płaczące i stare drzewa
          Może pamiętasz początkiem wiosny
          Mały szaraczek tam jeszcze biegał

          To jest górzysty krajobraz znany
          Po same szczyty zieleń niewinna
          Tam moje gniazdo dom ukochany
          Powracam myślą w strony rodzinne

          Małe podwórko w kwiatach ogródek
          Tam pierwsze kroki sama stawiałam
          Także skowronek śpiewał pod chmurką
          Kiedy siniaki były w kolanach

          Na samym środku kościół drewniany
          Obok dzwonnicy dzwony spiżowe
          W nim mi rodzice imię nadali
          Na chrzcie dostałam wiarę na drogę

          Szkoła chadzała latem w kałużach
          Kiedy nad stawem rosły kaczeńce
          Tęcza na niebie a najpierw burza
          Kolory wplotła w lata dziecięce

          W tej szkole także dostałam dwóję
          Za ciągłe błędy w niejednym wierszu
          Nauki po latach w niej nie żałuję
          Tutaj poznałam miłość najszczerszą

          Z upływem czasu zmiany nastały
          Ptaki dorosły w gniazdach rodzinnych
          To jednak szkoła, kościół drewniany
          Zdobi krajobraz lat mych dziecinnych

          Teraz me gniazdo jest w innym mieście
          W świat nie wyruszam, tego nie pragnę
          Powracam w myślach, a nawet we śnie
          Do lat dziecinnych, gdzie miejsca dawne

          Tam rosną wierzby i strumyk płynie…

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka