Dodaj do ulubionych

Solidarność

29.10.20, 02:05
Czegoś takiego nikt się w PiSie nie spodziewał! W opozycji też. Powrót Solidarności, tej prawdziwej

www.facebook.com/damian.maliszewski.56/videos/10158041361123772

Obejrzyjcie to wideo.
Wychodziłem od fryzjera i zobaczyłem ocean ludzi. Natychmiast zmieniłem plany i dołączyłem do nich.
Idę i ocieram łzy wzruszenia. Na chodnikach stoją kobiety, machają do maszerujących i również płaczą. Tego się nie da opisać słowami. Starsi ludzie machają, biją brawo z okien. Dziadkowie, babcie. Z samochodów wychodzą kierowcy i klaszczą.
Za kobietami szpaler protestujących taksówkarzy, później setki trąbiących samochodów z flagami.
Wszędzie widać i słychać hasła „Je**ć PiS” i „Wypier****ć”.
Po tym, co zrobił ten tyran Polkom, uważam, że hasła zbyt delikatne, bo czymże jest wulgarne słowo, wobec sadystycznego zmuszenia kobiety do rodzenia martwego, zdeformowanego płodu?
Widziałem w życiu wiele protestów, sam w różnych brałem udział, ale nigdy czegoś takiego. Nigdy na żadnym proteście się tak nie wzruszyłem i nie cieszyłem jednocześnie.
Odradza się dawna Solidarność w Polakach.
Duch walki o wolną Ojczyznę. O spokój, godność i miłość.
Duch walki z niesprawiedliwością i tyranią bezlitosnych, zgorzkniałych facetów.
I niezwykłe jest to, że ten duch odrodził się w młodych ludziach, w zupełnie nowym pokoleniu. Tak naprawdę zakiełkował w nastolatkach. Tego nie przewidziałby żaden politolog, ani komentator życia społecznego.
Jesteśmy świadkami upadku dyktatora. To także koniec hegemonii Kościoła i meblowania nam życia przez cynicznych księży i hierarchów.
Przez ostatnie lata podeptano godność i prawa kobiet i mężczyzn. Podeptano godność osób z niepełnosprawnością. Odczłowieczono gejów i lesbijki. Napluto w twarze lekarzom i przedsiębiorcom. Zbrukano dobre imię nauczycieli i artystów. O kim jeszcze zapomniałem?
Skłócono całe rodziny ze sobą i dopiero młode kobiety miały siłę, żeby powiedzieć DOŚĆ!
Rewolucja jest kobietą! A to, co dzieje teraz na polskich ulicach to właśnie rewolucja.
Drodzy rodacy, którzy stoicie w korkach z powodu protestów - nie denerwujcie się, wytrzymajmy ten czas. Ja także po mieście poruszam się pieszo, bo komunikacja nie działa. Te kobiety walczą o nas wszystkich, o nas Polaków.
Chcemy żyć. Chcemy żyć w świętym spokoju. Chcemy, żeby szanowano nasze wybory, nasze życie prywatne, naszą intymność!
Okręt o nazwie PiS tonie. Mam nadzieję, że policja i wojsko mają to na uwadze. Dyktator się kończy.
Każdy, kto stanie naprzeciw walczącemu o wolność społeczeństwu i będzie łamał prawa człowieka, zostanie kiedyś za to osądzony.
Do policji i wojska - Wy również jesteście ważną częścią tego społeczeństwa. Weźcie tarcze pod pachy i wesprzyjcie te młode kobiety. Nie bądźcie jak białoruski OMON. Bo Łukaszenka także już się kończy i wkrótce będzie sądzony.
Kaczyński i księża skomentowali te protesty, mówiąc o kobietach, że zdziczały...
Te staruszki na balkonach też zdziczały?
Kobiety, mam nadzieję, że dopiero się rozkręcacie. Nie możecie się teraz ugiąć! My faceci pomożemy!
Pokażcie to wideo znajomym. Udostępniajcie, niech inspiruje wszystkie Polki w tym najważniejszym od obalenia Komunizmu czasie dla Polski.
„Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy.
Co nam obca przemoc wzięła,
Szablą odbierzemy.
Marsz, marsz, Dąbrowski,
Z ziemi włoskiej do Polski.
Za twoim przewodem
Złączym się z narodem.
Przejdziem Wisłę, przejdziem Wartę,
Będziem Polakami.
Dał nam przykład Bonaparte,
Jak zwyciężać mamy...

Damian Maliszewski
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: Solidarność 29.10.20, 06:07
      Hmmm, tak się zastanawiam, czy sterylizacja tych babć na balkonach byłaby uzasadniona. No nie wiem, ale chyba raczej nie, bo wprawdzie mogłyby hasać po całym świecie, ale nie wiem, czy znalazłby się choć jeden śniady ochotnik.

No tak, Wolska psychologia W RUINIE. Nie masz już dla nas ratunku, skoro w gronie dyplomantów paranoiczę.
      • wscieklyuklad Re: Solidarność 29.10.20, 06:14
        Program ordo ciulis w skrócie.

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/123139703_2030031280467458_6932674268900358274_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Vgfi8i_cfOAAX9Kb3gm&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=bf2fecff286233beebacf1afdac39265&oe=5FBE0BC4

Muszą koniecznie uzupełnić o sterylizację rozpasanych kobiet, by te mogły hasać po świecie w poszukiwaniu rzesz śniadych ochotników.

Raz jeszcze załamuję spracowane dłonie nad paranoją dyplom-matołów.
        • wscieklyuklad Re: Solidarność 29.10.20, 06:28
          A kucharzę ma orgazm szy-szynki (koniecznie ociekającej tłuszczem) na wieść, iż faszyści bili pokojowo demonstrujących w obronie swych praw.
          Nawet kucharstwo na łemigracji w ruinie. Muzgowe kucharstwo naturalnie.

Na szczęście złapali faszystę ( kickboxera), który pobił jedna z kobiet ( typowe damskie bokserzę pozbawione muzgu. Mam nadzieję, ze odbiorą bandycie prawo do prowadzenia szkółki szkolącej identycznych bandytów, którą to gówno prowadzi)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka