szafaczarownicy
27.08.07, 15:23
Po przeczytaniu wywiadu z siostrą Anną Bałchan byłam mile
zaskoczona. O duchownych nie mam najlepszego zdania, m.in. dlatego,
że z nimi najczęściej nie da się normalnie porozmawiać, gdyż w każdy
temat potrafią wplątać Boga. To super, że ta siostra nie serwuje na
powitanie każdej dziewczynie historii o tym, jak to Jezus bardzo nas
kocha, tylko po prostu mówi problemie jako takim.