Dodaj do ulubionych

Nocna jazda

08.10.04, 17:37
Sekcja Samochodowa Auto Moto Klubu Gliwice organizuje Nocną Konkursową Jazdę
Samochodem dla zmotoryzowanych amatorów. Impreza odbędzie się podczas
weekendu, 23 i 24 października br. Jej celem jest propagowanie kulturalnej i
bezpiecznej jazdy po zatłoczonych drogach. Umożliwia sprawdzenie umiejętności
w sportowej rywalizacji i zdobycie punktów niezbędnych do uzyskania krajowej
licencji kierowcy sportu samochodowego. Dla zawodników przygotowano trasę
prowadzącą ulicami Gliwic, Zabrza i Bytomia oraz próby sprawnościowe na
placach. Impreza zostanie przeprowadzana zgodnie z regulaminem Polskiego
Związku Motorowego. Kierowca musi posiadać ważne prawo jazdy kategorii B, a
pilot powinien mieć ukończone 17 lat i może - choć nie musi - posiadać
licencje sportowe. Załoga ma obowiązek przedstawić ważne obowiązkowe
ubezpieczenia OC i NW oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Opłata za udział
wynosi 100 zł. Zgłoszenia są przyjmowane w Auto Moto Klubie Gliwice pod
numerem telefonu lub faksu 231-31-41 oraz drogą elektroniczną pod adresami
kjs6@o2.pl lub amk-gliwice@op.pl. Patronat nad imprezą objął prezydent Gliwic,
Zygmunt Frankiewicz.
Obserwuj wątek
    • Gość: zainteresowany Re: Nocna jazda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.04, 01:52
      ciekawa rzecz
      • tigletpilesar Re: Nocna jazda 23.11.04, 08:08
        Frankiewicz, jak widać, nad wszystkim obejmuje patronat. Od rowerów po
        samochody - istny człowiek renesansu.
        • Gość: gliwiczanin Re: Nocna jazda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.04, 10:09
          Oj chyba nie lubisz prezydneta ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka