Dodaj do ulubionych

PERFECT w Gliwicach

17.04.05, 13:19
22.04 na terenie Kąpieliska Leśnego przy ulicy Toszeckiej odbędzie się
koncert charytatywny na rzecz Domu Dziecka. Wystąpi
PERFECT,NEGATYW,SAMI.Początek imprezy-godz 16. Dochód przeznaczony na
zorganizowanie wypoczynku letniego wychowanków.

Gliwiczanie pewno nie zawiodą?
Obserwuj wątek
    • laband Re: PERFECT w Gliwicach 17.04.05, 13:21
      a woda spusciyli?
    • annak12 Re: PERFECT w Gliwicach 17.04.05, 13:46
      Jeszcze nie było "Jana'',więc kąpiel wzbroniona.
      • laband Re: PERFECT w Gliwicach 17.04.05, 22:08
        :)
        • betoniarz-zbrodniarz Re: PERFECT w Gliwicach 17.04.05, 22:17
          spuścili czy napuścili?? To zasadnicza róznica. Zwłaszcza dla grających, jak
          koncert się nie spodoba... :-))))
          • Gość: Grzegorz Re: PERFECT w Gliwicach IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.04.05, 13:52
            Czy można w necie znaleźć rozkład jazdy tej imprezy?
    • annak12 Re: PERFECT w Gliwicach 19.04.05, 15:02
      Kąpielisko Leśne ul. Toszecka

      22 kwietnia 2005

      16.00

      III KONCERT CHARYTATYWNY NA RZECZ DOMU DZIECKA NR 2 - GWIAZDA WIECZORU: ZESPÓŁ
      PERFECT

      Program imprezy:

      16.00 rozpoczęcie

      16.10-17.20 występ zespołu SAMI

      17.20-17.40 występ zespołu dziecięcego SALAKE z SP 21

      17.40-18.55 wsytęp zespołu NEGATYW

      18.55-19.25 pokazy walk w wykonaniu Agencji Ochrony CERTUM, Straży Miejskiej
      oraz Policji

      19.25-19.35 oficjalne rozpoczęcie imprezy

      19.45 koncert gwiazdy wieczoru - Zespół PREFECT




      • praszka.m Re: PERFECT w Gliwicach 19.04.05, 18:14
        Dzięki to tylko przez ulice. PERFECT to super zespoł.Wiekowo się mieszcze.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka