Dodaj do ulubionych

Fun World, słyszał ktoś o tym?

IP: *.gl-jp.digi.pl 03.12.02, 13:51
Czy słyszał ktoś o tym? Mam pewien dylemat....życiowa szansa?
Obserwuj wątek
    • Gość: w-k Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: *.gze.pl 03.12.02, 14:21
      szansa na co? Wpisz w przegladarke a sam wyrobisz sobie zdanie o tym rodzaju
      dzialalnosci.
      • Gość: matem Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: *.gl-jp.digi.pl 03.12.02, 20:24
        Żeby wyrobić sobie zdanie należy z tematem się pozdać, czyli iść tam i to
        zobaczyć, a nie powtarzać jak głupek bez mózgu czyichś przypisków.
        Jestem przekonany, że tam nie byłeś, bo ja też o tym kiedyś słyszałem i w
        internecie nawyszukiwałem bzdur. Poszedłem tam z czystej ciekawości i zarabiam
        teraz takie pieniądze, których Ty pewnie w życiu na oczy nie ujrzysz. I nie
        pomawiaj innych tylko rzeczywiście wyrób sobie swoje zdanie na ten temat. I
        szanuj się.
        • Gość: w-k Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: *.gze.pl 03.12.02, 23:46
          1. Zacytuj ten fragment mojej wypowiedzi w ktorym pomawiam kogos lub cos.
          2. O jakich pieniadzach Ty mowisz nie napisalem ile zarabiam lub ile mam, wiec
          niesnuj tresci ktorych sam nie sprawdziles niesprawdziles.
          • Gość: matem Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: *.gl-jp.digi.pl 04.12.02, 16:14
            Poniosło mnie. Polecasz mi przypiski z internetu, których naczytałem dużo.
            Akurat prawie wszystkie nagatywy są słowami ludzi którzy "kiedyś, coś tam od
            kogoś słyszeli" i wypisuja bzdury na ten temat. Nie jest moim celem zmiana ich
            poglądów czy reklama firmy. Ja też z miłą chęcią chciałbym usłyszećod
            społeczeństwa co o tym myślą. Ale chciałem usłyszeć opinię ludzi co wiedzą na
            ten temat coś nie z internetu.
            Pozdrawiam.
            • Gość: w-k Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: *.gze.pl 04.12.02, 23:00
              Akurat sie zlozylo ze piersze linki w wyszukiwarce sa opiniami sceptycznymi,
              ktos dociekliwy znajdzie linki z objasnieniami, zachetami itd. Tylko ze ich
              waga jest dokladnie taka sama jak tych, ktore wyrazaja opinie negatywne. Poza
              tym internet jest jedna z drog zdobywania informacji, tak jak gazety, TV itp.
    • Gość: Chrobok Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: wox:* / 170.205.220.* 03.12.02, 14:24

      A moze bys tak w internecie poszukal?

      Oto jedno z pierwszych trafien na temat;

      Komentarze Gospodarka

      Jeżeli jesteś bezrobotnym, albo bardzo szybko potrzebujesz zarobić pieniądze,
      wystarczy, że wpłacisz 1900 dolarów, czyli około 8 tys. zł przedstawicielom
      firmy "FUN WORLD".
      Oferta kolejnej piramidy finansowej kierowana jest przede wszystkim do osób
      ubogich i bezrobotnych. Naganiacze znowu szukają naiwnych. Ostatnio w Przemyślu
      na Podkarpaciu.

      Metody są podobne jak w każdej piramidce. W nawiększej tajemnicy znajomi
      zapraszają na spotkanie z kimś, kto może ponoć odmienić szare życie
      bezrobotnego. Tajemniczy pan umiejętnie roztacza wspaniałe wizje,a kiedy
      spotkanie się kończy, praktycznie każdy chce wpłacić pieniądze.

      Do tego komentarz z innej strony;


      dzisiaj.dziennik.krakow.pl/archiwum/dziennik/2000/12.08/i/Kraj/krajf4/krajf4.html


      Czlowieku... zostaw to !!!!!
      • Gość: matem Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: *.gl-jp.digi.pl 03.12.02, 20:33
        Ta bzdura jest najczęstszą jaką można znaleźć w necie. Dokładnie to samo
        (kopia) znalazłem w przynajmniej kilkudziesięciu miejscach. Więc daje to
        podstawę, jak tacy ludzie jak Ty powtarzają coś o czym nie maja zielonego
        pojęcia. Ktoś kiedyś (i to dawno, poniewaz dane są sprzed 2 lat) coś napisał a
        bezmózgowcy to powtarzają. Ja zrobiłem tak jak napisałem w poprzednim poście. I
        uważam, że Ty tez powinieneś to uczynić, żeby się przekonać. Gwarantuję Ci, że
        będziesz w szoku.
        Spróbuj sobie poszukać w necie głębiej, opinii ludzi którzy wiedzą troche na
        ten temat. MLM, tego w sieci jest dużo i jest to najlepszy system sprzedaży,
        najszybciej rozwijająca się gałąź dystrybucji. To jest po prostu sklep
        obchodny. Tylko, że profesjonalnie dopięty na ostatni guzik.
        Mam nadzieję, że ludzi piszących "zostaw to" , czyli takich jak Ty, jest w
        kraju więcej, bo ktoś musi pracować na etacie, ktoś musi coś produkować i
        sprzedawać usługi, aby bogaci ludzie pracujący głową, nie rękoma, mieli gdzie
        wydawać zarobione pieniądze. Tak już na tym świecie jest. Życzę powodzenia.
      • Gość: mada yo ! chrobak IP: *.gl / 192.168.1.* 03.12.02, 21:01
        siemka robal :)
        powiedz ,a jak teraz w okresie przedswiatecznym bedziesz chodzil po ul.
        Zwyciestwa i widzial roznego radzaju promocje ,to jak nie zatrzymasz sie ?
        A jesli na tej promocji zobaczysz jeszcz jakas przesliczna brunete ,nie
        zatrzymasz sie ?
        Na 100% to wlasnie zrobisz ,bo gdybys przchodzil kolo stolika ,przy ktorym
        siedzi smierdzaca moczem ,ryczaca 50-tka ,to nawet bys nie spojrzal w tym
        kierunku. mam racje ?

        O to wlasnie chodzi w kazdym(bez wyjatku)biznesie na tym swiecie - ZWROCIC
        UWAGE !!!
        Komorke pewnie tez masz na abonament ,co ? No pewnie ,ze masz ,bo dostales za
        podisanie umowy nowiutkiego Samsunga i teraz bedziesz placil przez 2
        lata "szalenie korzystny abonament".
        U nas w Fun World jest tak samo. szefowie jezdza mercedesami ,maja najnowsze
        Nokie i Garnitury od armaniego. Dlaczego ? bo ich na to satac i mnie tez za
        niedlugo bedzie.
        A TY JEDZIESZ SOBIE SPOKOJNIE NA ETACIKU I MYSLISZ GDZIE TYM RAZEM NA
        WAKACJE ? NA DZIERZNO CZY NA PLAWNIOWICE ?

        Pomysl przez chwile rozumem ,a nie emocjami ,ktore ktos na ciebie przelał !!
        • Gość: ... Re: yo ! chrobak IP: 212.106.152.* 03.12.02, 21:36
          Gość portalu: mada napisał(a):

          > Pomysl przez chwile rozumem ,a nie emocjami ,ktore ktos na ciebie przelał !!

          jak na razie - to raczej ty tu jedziesz emocjonalnie
          • Gość: mada Re: yo ! chrobak IP: *.gl / 192.168.1.* 04.12.02, 14:26

            ??? mozesz rozwinac mysl ?

            Ja mam swoj mozg. Wiem co jest dobre ,a co złe. FW dziala jak
            najnormalniejszy w swiecie biznes.
            Ja nie rozumiem calego zamieszania wokol naszej firmy. Jeszcze sie
            zdziwicie ,jak coraz wiecej ludzi bedzie podejmowac z nami wspolprace.
            Tutaj chodzi tylko o zrozumienie tego czy chcemy zapierniczac na etacie ,czy
            zarabiac na siebie i na swoja przyszlosc.

            O nic wiecej !!
        • Gość: Chrobok Re: yo ! chrobak IP: *.dip.t-dialin.net 03.12.02, 22:04
          Siemka Mada ;)))

          Odpowiem Tobie ..bo Twoj post byl w milszym tonie niz Twojego "zdolnego"
          kolegi.
          A wiec zaczne od tego ze troszke obludnym uwazam robienie reklamy udajac
          ze ma sie pytanie do innych forumowiczow. Jesli ktos na Forum pyta..to znaczy
          ze chce od innych odpowiedzi... czyli ZA i PRZECIW aby sobie wyrobic wlasny
          poglad.
          Skoro ja przyjalem takie a nie inne stanowisko..to WASZA rola polagalaby
          na przekonaniu innych o walorach tej firmy a nie prywatnej napasci na mnie (nas)
          Mnie przekonywac nie musisz ...tylko tego co ma dylemat ..chyba sie zgodzisz?
          W odroznieniu do Twojej wywarzonej odpowiedzi ..post Twojego kolegi
          NIE jest dobra reklama waszej firmy.Cieszcie sie ze nie kazdy jest waszego
          pokroju..
          bo z czego byscie zyli jak by wszyscy u was pracowali? Ja jestem czlowiekiem
          ostroznym
          i z doswiadczenia wiem ze wierzyc moge tylko sobie i mojej Najmilszej .
          A naprawde nazekac nie moge na to co osiagnalem bez FUN WORLD.
          Jestem realista a nie marzycielem ...ale kazdemu to co chce !!!!
          Twoje przyklady choc w dobrej intencji podane niestety do mnie nie pasuja.
          Najgorsze jest to (naprawde zal mi) ze na swieta nie pospaceruje na Zwyciestwa :
          ((
          tzn. nie przyjezdzam do Polski na swieta. Co do komorki ... to mialem 2 lata
          komorke
          tyle ze w promocji zaplacilem jedynie za 4 miesiace abonament ...reszte 20 mies
          bylo promocja. Teraz wlasnie po 2 latach okazalo sie ze w ramach promocji
          moj Bank przejmie na 2 lata moj abonament ...no coz ..z ciezkim sercem
          ale sie zgodzilem ;)))))) czemu nie ? Co do wczasow i auta ( aut;))
          wiesz..westchne tylko ..wybacz nie bede wymienial ;)))
          Armani ???? wystarczy mi Tom Tailor
          Wiem , wiem ..nie ogladnelabys sie za mna ..trudno ;))
          Reasumujac ... jak juz pisalem ..argumentujcie prosze nie mi!!!
          Tylko temu co pyta !!! Moze go przekonacie... wasz zysk ( jego strata;)
          Wlasnie w ostatnim wydaniu tygodnika " Der Spiegel" Nr 49 str 160
          znajdziesz artykul ostrzezenie przed podobnymi firmami jak Wasza.
          wiec poprostu jestem ostrozny ..i nie zycze nikomu innemu aby popadl w
          finansowe tarapaty.
          Bo to ze wasi szefowie w luxus oplywaja ..tego nie watpie ;)))

          Ps: Wszystkim mieszkajacym w BRD ...chcacym posiadac komorke z normalnym
          abonamentem ..jednak nie placic 2 lata oplat abonamentowych ..moge
          udzielic wskazowek w jakim banku nalezy miec konto ..i jakie sa
          plusy i minusy tego ukladu ... Pytania kierowac prosze na mojego
          e-Maila chrobok2@gazeta.pl odpowiem wylacznie na
          "normalne " maile
          Pozdrawiam Cie Mado ;))) i zycze spelnienia marzen

          Chrobok

          • Gość: Mada i od razu inna gadka :) IP: *.gl / 192.168.1.* 04.12.02, 14:52
            Witka(cy) :)

            Widzisz . nie mozna bylo tak od razu napisac ? teraz widze ,ze nie jestes
            typowym plotkarzem ,i ze masz wlasne zdanie na temat. Z twojego poprzedniego
            postu wynikalo ,ze gdzies cos slyszales i podajesz dalej ,ze niby w trosce o
            ludzi. Przeciez ludzie maja wlasne mozgi i potrafia sami dojsc do wniosku czy
            ktos jest "naganiaczem" i czy oni sami nie sa przypadkiem "naiwni" ,mam racje ?
            Widzisz ,ty jestes w zupelnie w innej sytuacji. Juz tutaj (w Polsce) nie zyjesz
            i nalezy ci tylko pozazdroscic takiego polozenia. Wiesz co tutaj sie dzieje ?
            Mam ogrom znajomych z tytulem mgr ,ktorzy stoja w kolejce po zasilek. Inni z
            koleii robia dodatkowe fakultety ,kursy itd. Wydaja na nie ok. 10 000 zl. i
            slepo wierza ,ze inwestuja w swoja przyszlosc. Wydaje im sie ,ze po tych
            kursach beda niezastapieni i ,ze szefowie beda sie o nich zabijac. Nic
            podobnego ,bez znajomosci w tym kraju nikt nie znajdzie pracy ,w ktorej zarobi
            na zycie ,A NIE NA PRZEZYCIE !! Ja mam tego dosc !!
            Moje zycie ,to nie bedzie ciagle zapierniczanie za 1000 zl.(moze po paru
            latach podwyzka na 1300 :) TO NIE DLA MNIE.
            Poza tym ja na prawde lubie te prace. Traktuje to jako zabawe w
            biznesmena i (nie zapeszac) udaje mi sie to swietnie :)
            Widze co sie dzieje na rynku pracy i wiem ,ze jest to tylko kwestia czasu
            jak ludzie otworza oczy i powiedza:
            "...no kurde ,skoro inni moga tam zarabiac ,to ja nie moge ? "
            No wlasnie !! nie kazdy moze !! to trzeba najpierw zrozumiec !!

            Ja tez wierze swojej Niuni i to razem podjelismy ta decyzje :)))


            Ps: madA <rev ;)
            • Gość: Kołodko Mada(faka)? IP: *.eu.ten / 195.212.51.* 04.12.02, 14:59
              To ile zarabiasz miesiecznie netto?
              • Gość: MadaM Re: Mada(faka)? Madam i'm adaM <rev #$!!@!! IP: *.gl / 192.168.1.* 05.12.02, 16:56


                Nie znam cie. dlaczego wiec mialbym sie chwalic swoimi zarobkami. Powiem
                tyle : jak na mozliwosci firmy ,to jeszcze nie az tak duzo ,ale jak na warunki
                polskie ,to dobrze zarabiam. Jeszcze nie bardzo dobrze ,ale juz dobrze.

                jest looozno :))
                • g.kolodko Re: Madam i'm adaMierny 05.12.02, 21:21
                  Ale ja znam ciebie.
                  I to wystarczy, zebys regularnie miesiac w miesiac oddawal mi wiekszosc tego co
                  zarobiles.
                  Juz taki twoj naiwny los - wlasnej d... nie przeskoczysz.
                  • Gość: <jupi> dowCIPAs z ciebie IP: *.gl / 192.168.1.* 05.12.02, 22:57


                    ..i ja znam ciebie i bede regularnie placil..
                    kiedy tylko powiesz i ile powiesz i gdzie mnie mozesz pocalowac ,to tez dobrze
                    wiesz :D
                    Wszystko wiesz ,na wszystkim sie znasz .... ehhhh... ty to jestes
                    ustawiony do konca zycia.... pozazdroscic takiej...
                    • g.kolodko Re: <gupi> Fun World 06.12.02, 11:12

                      Jesli juz zdecydowales sie w desperackim akcie na prace w piramidzie to trzeba
                      bylo troche pomyslec i sprobowac sie wkrecic do zagranicznej organizacji tego
                      typu.
                      Przynajmniej nie bulilbys takich haraczy - a tak bedac mega leszczykiem za pare
                      miesiecy znow wyladujesz na zasilku.


                      • Gość: ttdagedia do swistaka (rekina finansjery) IP: *.gl / 192.168.1.* 06.12.02, 13:27



                        te swistak !! zawiajaj dalej !!


                        Ps: ciekawa jestem co ty robisz ? czym sie zajmujesz ?

                        :))))) i jak ci za to placa ?
                        • Gość: Chrobok Hej witaj Mada ;) IP: wox:* / 170.205.220.* 06.12.02, 13:40

                          Czy mogla bys mi opisac ( tak w skrucie) czym sie zajmuje wasza firma?
                          Tak bez robienia reklamy..ot tak w bezokoliczniku .

                          Pozdrawiam

                          Ps: jak chcesz to mózesz na maila ... jesli nie chcesz o firmie tu na forum
                          pisac ..
                          • Gość: Chrobok Re: Hej witaj Mada ;) IP: wox:* / 170.205.220.* 06.12.02, 13:43

                            Hi...

                            w slowku "mózesz" to ta kreseczka miala byc nad z

                            pozdr.;)))
                          • Gość: ttdagedia Re: Hej witaj Mada ;) IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 06.12.02, 17:52


                            po co chcesz to wiedziec ? zeby dalej rozprowadzac po sieci swoje
                            interpretacje ?

                            nie kupuje tego :)



                        • g.kolodko Re: do swistaka (rekina finansjery) 06.12.02, 15:51

                          Powinienes dobrze wiedziec, ze sporo osob zarabia na tobie podobnych leszczach.

                          Powaznie. I to na tyle dobrze, ze juz do konca zycia nie beda musieli z obawa
                          myslec o emeryturze i tym podobnych sprawach.

                          Bo "polska narod - gupi narod" i niezle sie daje zczochrac z kasy.
                          Idzie w slady Argentyny, najpierw systemy argentynskie (btw. czy tez jezdzisz
                          wirtualnym Daewoo z Autosystemu? ;), nastepnie piramidki, a potem... oby nie to
                          co maja tam teraz.


                          • Gość: mirek Re: do swistaka (rekina finansjery) IP: *.gl-jp.digi.pl 06.12.02, 19:04
                            jasne, że Polacy dają się czochrać z kasy. Masz prawo jazdy? To dałeś się
                            zczochrać. To był chyba kurs, nie? Zarobiłeś na tym prawku żeby Ci się zwróciło?
                            Grałeś kiedyś w totka? Dałeś się zczochrać z kasy.
                            Jechałeś kiedyś taksówką? Dałeś się zczochrać z kasy.
                            Kupiłeś kiedyś chleb 0 30 groszy droższy niż na drugim końcu miasta? Dałeś się
                            wyczochrać na 30gr.....
                            Takie jest życie i to nie tylko w Polsce. Za pieniądze się kupuje, a jak to się
                            potem nazwie to zostaw filozofom.
                            Na szczęście na Tobie nikt nie zarabia. I tam gdzie pracujesz albo będziesz
                            pracował nie dasz nikomu na sobie zarobić. Jesteś naprawdę "gościu".
                      • Gość: Mirek Re: <gupi> Fun World IP: *.gl-jp.digi.pl 06.12.02, 18:55
                        Te, Kołodko? Zastanawiasz Ty się czasem co piszesz? O jakiej Ty piramidzie
                        piszesz? Piramidy finansowe są nielegalne i nie należą do BCC......
                        Zorientuj sie najpierw w temacie a później się wypowiedz to poczytamy co masz
                        do powiedzenia, tymczasem nie zabieraj głosu na temat na który gówno wiesz, ok?
                        Daj tu podyskutować ludziom co znają fakty.
                    • marek.pol Re: Adamie... 06.12.02, 11:24
                      A ja ze swojej strony dolożę ci jeszcze winietą!
                      • Gość: marek dzienny marku nocny......... IP: *.gl / 192.168.1.* 06.12.02, 13:30


                        inne pomysly na jakis smieszny dowcip ?
                        • marek.pol Re: synku......... 06.12.02, 15:56

                          Nie wiem ile ty masz lat, ale jak juz emocjonalnie wyrosles z podstawowki, to
                          wypadaloby wiedziec, ze w tym kraju prawdziwe interesy robic mozna jedynie
                          zostajac politykiem.

                          Twoje zdrowie!
                          • Gość: Jerzy....D. ...tato......... IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 06.12.02, 18:11

                            tato ,dziekuje za twoj trud wlozony w moje wychowanie.
                            zmieniam zawod. IDE NA KOMUCHA !!!

                            moje zdrowie !!!
                          • Gość: mirek Re: synku......... IP: *.gl-jp.digi.pl 06.12.02, 18:57
                            ...o! następny radca sukcesu się znalazł.....
    • Gość: w-k Re: Fun World, słyszał ktoś o tym? IP: *.gze.pl 04.12.02, 00:04
      A teraz link z zupelnie innej beczki. Milego czytania
      www.superpoczta.com/instrukcja.html
      .... czas robic kase :))
      • Gość: ktoś Re: Administratorze forum usuń te oszustwa IP: trupek:* / 192.168.1.* 06.12.02, 20:55
        piramidalne .
        Bo to tylko wstyd ,aby takie śmieci gościły na tym forum.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka