Dodaj do ulubionych

Forum GW wylogowuje niewygodnych!!

28.03.06, 11:24
Kilkakrotne logowanie przy kazdym wpisie! komu zalezy na utrudnianiu dostepu
do forum? Oczywiscie WIADOME OSOBY MILCZA! Prawda BOLI!
Obserwuj wątek
    • stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:26
      Ja też nie będę milczał, od rana system co chwilę mnie wylogowuje - to chyba
      działania V kolumny :)
    • braid Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:27
      ??
      Ja nie mam zadnych problemow ...moge i caly dzien byc zalogowany az sie sam
      wyloguje ..wiec nie siej propagandy ...
      • stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:28
        :)

        to żadna propaganda - to je prowda
        • myha1 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:20
          stasiek17 napisał:

          > :)
          >
          > to żadna propaganda - to je prowda




          stasiu...to i Ciebie prześladują , ja tam nie mam żadnych problemów ...z
          logowaniem tym bardziej ;))
      • sss9 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:30
        braid, faktycznie system wywala od wczoraj. na FoF też to zauważyli.
        forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=299
        inna sprawa, że się "brombuś" jednak zalogował, ale wątek u nas to jak zwykle
        "przez psipadek" ... :)))
        • braid Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:31

          no to mi Was zal ...
          • sss9 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:32
            braid napisał:

            >
            > no to mi Was zal ...

            :)))
            • braid Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:05
              kiedys przyznam tez tak bywalo ..ale napisalem maila do Bartoszcze i
              teraz "komar nie siada"
              • sss9 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:16
                po pierwszych kłopotach z wywalaniem, też pisałem do nigo i jabbura -
                natychmiast się poprawiło. tym razem musieli mnie przeoczyć na liście.
                • braid Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:24
                  z tego co sie dowiedzialem kiedys ..
                  baza danych z VIPow ( a zwlaszcza antyVIPow) jest aktualizowana
                  miesiecznie ..wiec musieli Cie faktycznie pominac
                  • sss9 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:27
                    właśnie dostałem z Warszawy opis jak uniknąć notorycznego wywalania.
                    zastosowałem i działa. chętni niech piszą na kszinka.
                    • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:31
                      No dobra, ale czym ja sobie zasluzylem? Dlaczego mnie mafia traktuje
                      restrykcyjnie?
                      • sss9 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:34
                        niedawno była lustracja w "rodzinie", nie wypadłeś najlepiej.
                        ale napisz, dam ci te dane ze Warszawy.
                        • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:36
                          Te o kerych brat zony nawija? Falszywka, Arni podsunal je bratu czyjejs zony
                          przez swoich slaskich agentow w Warszawce.
                          • sss9 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:37
                            niy, ja mam te prawdziwe. jak już pisałem - zadziałało. ;)
                      • braid Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:34
                        nikt nikogo nie "traktuje" ....
                        jest poprostu pare "nastawien" ktore ulatiwaja zycie w necie;)))
                        ... a to wy nie wiedzieliscie ze to wszystko jest podawane na tym
                        specjalnym ukrytym forum???
                        zaraz wam posle namiary jak sie tam zameldowac ...
                        Ja myslalem ze Wy sobie z bartoszcze korespondujecie ...
                        no teraz to mnie zaskoczyles some
                        • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:38
                          Ja jestem persona non grata w tym mafijnym towarzystwie, mowie Ci, szkoda
                          gadac...Sett i Arni wszystkim trzesa. Nawet Tebe i Jabbur nie maja nic do
                          gadania.
      • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:31
        No tak...z Niemiec:) Niemcow nie wylogowuje, biada ci portalu...
    • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:29
      Chrzanisz:) Mnie wylogowuje od wczoraj co kilka minut, juz o tym pisalem.
      Wyrzuca mnie nie tylko na forach slaskich, ale np; na publicystyce. Napisz na
      forum.abuse zmiast tworzyc kolejne teorie spiskowe:)
      • Gość: sztift Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.06, 11:31
        Tak się objawia polski "patriotyzm" - nacjonalizm!
        • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:32
          Raczej niemiecki, bo osob z Niemiec nie wylogowuje:) Popatrz, popatrz:)
        • braid Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:33
          gnojokowy trollu jak sie nie podoba to spad do hajmatu
          na biesiadne
      • stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:33
        a kaj mosz te publicystyke ?
        • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:35
          Tutaj pod aktualnosciami;
          forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=904
    • stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:40
      już mam, dzięki, ale widzę, że tam jest publicystyka jedynej słusznej ... czyli
      Wyborczej
      • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:44
        No tak, trudno jednak, by portal zamieszczal skroty do artykulow konkurencji:)
        • stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:49
          Mógłby to spokojnie czynić, bo konkurencja pisze dokładnie tak samo. Czasami
          muszę się uszczypnąć, by sprawdzić czy jakaś machina czasu nie przeniosła mnie w
          czasy PRLu :)
          • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:50
            Chyba tylko interia jest z lekka odchylona w prawo:)
            • stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:53
              a skądże, zobacz choćby na to:

              fakty.interia.pl/news?inf=731393

              ... Maria Kaczyńska Pierwszą Damą jest od kilku miesięcy, a na koncie ma już
              kilka znaczących gaf.....

              ... W opinii Polaków Maria Kaczyńska zamiast pomagać, na razie bardziej szkodzi
              wizerunkowi męża jako głowy państwa. ....


              całkiem Some jakbyś Trybunę Ludu czytał :)
              • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:04
                To zostaje tylko Gazeta Polska:) O lekkim skrzywieniu na prawo interii pisalem
                ze wzg. na Ziemkiewicza, ale teraz juz sam nie wiem. Jest jeszcze prawicowy
                portal, ale nie mam teraz pod reka linka, jestem na kompie, ktory wykorzystuje
                tylko do mojej pracy.
            • myha1 Re:Some... 28.03.06, 12:00
              czytasz czasem pocztę ?
              :)
              • somepoint210 Re:Some... 28.03.06, 12:07
                O cholera, znowu zapomnialem o poczcie, juz zagladam. Przypomnialas mi, bym
                zajrzal takze na poczte yahoo, moze czeka tam multum listow od mojej
                oblubienicy Litwinki, a Litwinka jak wiadomo to prawie Niemka:)
                • sss9 Re:Some... 28.03.06, 12:21
                  sprawdziłem, nic nie ma.
                  • kasjopea_1 Re:Some... 28.03.06, 12:24
                    no to może do mnie też coś napiszecie...
                    • somepoint210 Re:Some... 28.03.06, 12:29
                      Aha, a pozniej na moim kompie bedzie buszowal duet Kasjopea-Sss9:) Nie
                      przebijecie sie przez zasieki 44 mickiewiczowskich firewallow:)
                      • sss9 Re:Some... 28.03.06, 12:31
                        hollender... znowu się nie przelogowałem...
                        • sss9 Re:Some... 28.03.06, 12:32
                          ale wiesz, ciekawe rzeczy można znaleźć u labanda, ale taki miszcz ma same bzdury.
                          • braid Re:Some... 28.03.06, 12:36
                            sss9 napisał:

                            > ale wiesz, ciekawe rzeczy można znaleźć u labanda, ale taki miszcz ma same
                            bzdu
                            > ry.

                            ... u miszcza najciekawsze rzeczy sa w Outlooku
                            • sss9 Re:Some... 28.03.06, 12:39
                              to poślij mi co tam skopiowałeś, bo mnie już nie wpuszcza. skapował się, abo?
    • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:34
      No i poprawilo sie, znowu jestem jednym z "nich":) Ufff.....
      • stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 14:42
        u mnie też już działa ;)
        • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 14:47
          Bo tez nalezysz do mafii:) Przyjeli Cie z powrotem, ale na probe, kazde
          wychylenie bedzie karane. Zasade przejeto z forum prowincjonalnego:)
          • black.ok Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 15:12
            Some, kim Ty jesteś? Oczywiście jeśli mogę tak się zwracać do moderatora. Z
            tego co piszą z gnojoka, to jesteś wysłannikiem diabła:)
            • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 15:18
              Jestem 'kosmopolita' z polskim odchyleniem:)))))
              • aqua Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 15:50
                E tam, na gnojoku uważają Ciebie za polskiego nacjonaliste, w dodatku
                zamieszanego w rózne sprawki:)))))
                • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 15:58
                  Niemozliwe, chyba musze tam zajrzec:)
                • stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 16:17
                  aqua napisał:

                  > E tam, na gnojoku uważają Ciebie za polskiego nacjonaliste, w dodatku
                  > zamieszanego w rózne sprawki:)))))


                  podrzuć linki, bo nie chce mnie siem w tym gnoju grzebać :)
                  • aqua Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 16:55
                    Linki, linki, a komu chce się zaglądać na gnojok. Nie archiwizuję linków.
    • oppelner_os Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 29.03.06, 00:13
      Wczoraj wieczorem cale FGGG bylo niewygodne:))
      Aby napisac jeden post trzeba bylo czesto trzy razy sie zalogowac.
      • somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 29.03.06, 00:39
        oppelner_os napisał:

        > Wczoraj wieczorem cale FGGG bylo niewygodne:))
        > Aby napisac jeden post trzeba bylo czesto trzy razy sie zalogowac.

        Aha, niewygodna tez byla czesc forumowiczow na FG, na Silesianie, Katowicach,
        na niektorych forach Aktualnosci, w tym Forum Publicystyka, na sporej grupie
        prywatnych, paru miejskich nie zwiazanych ze Slaskiem, cholera mnie nawet
        wyrzucalo co minute na FoF, tez bylem niewygodny:)))
        • oppelner_os Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 29.03.06, 06:45
          Zapytam po cichu:
          Kogo przedwczoraj nie wyrzucalo?

          Domyslilem sie, ze byla to kolejna awaria sytemu:)
    • broneknotgeld Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 02.07.06, 10:34
      Richtig bromby postu godny?
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=94&w=43279235&a=44544747
      Możno yno niywygodny?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka