bromba11 28.03.06, 11:24 Kilkakrotne logowanie przy kazdym wpisie! komu zalezy na utrudnianiu dostepu do forum? Oczywiscie WIADOME OSOBY MILCZA! Prawda BOLI! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:26 Ja też nie będę milczał, od rana system co chwilę mnie wylogowuje - to chyba działania V kolumny :) Odpowiedz Link Zgłoś
braid Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:27 ?? Ja nie mam zadnych problemow ...moge i caly dzien byc zalogowany az sie sam wyloguje ..wiec nie siej propagandy ... Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:28 :) to żadna propaganda - to je prowda Odpowiedz Link Zgłoś
myha1 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:20 stasiek17 napisał: > :) > > to żadna propaganda - to je prowda stasiu...to i Ciebie prześladują , ja tam nie mam żadnych problemów ...z logowaniem tym bardziej ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:30 braid, faktycznie system wywala od wczoraj. na FoF też to zauważyli. forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=299 inna sprawa, że się "brombuś" jednak zalogował, ale wątek u nas to jak zwykle "przez psipadek" ... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
braid Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:31 no to mi Was zal ... Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:32 braid napisał: > > no to mi Was zal ... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
braid Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:05 kiedys przyznam tez tak bywalo ..ale napisalem maila do Bartoszcze i teraz "komar nie siada" Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:16 po pierwszych kłopotach z wywalaniem, też pisałem do nigo i jabbura - natychmiast się poprawiło. tym razem musieli mnie przeoczyć na liście. Odpowiedz Link Zgłoś
braid Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:24 z tego co sie dowiedzialem kiedys .. baza danych z VIPow ( a zwlaszcza antyVIPow) jest aktualizowana miesiecznie ..wiec musieli Cie faktycznie pominac Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:27 właśnie dostałem z Warszawy opis jak uniknąć notorycznego wywalania. zastosowałem i działa. chętni niech piszą na kszinka. Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:31 No dobra, ale czym ja sobie zasluzylem? Dlaczego mnie mafia traktuje restrykcyjnie? Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:34 niedawno była lustracja w "rodzinie", nie wypadłeś najlepiej. ale napisz, dam ci te dane ze Warszawy. Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:36 Te o kerych brat zony nawija? Falszywka, Arni podsunal je bratu czyjejs zony przez swoich slaskich agentow w Warszawce. Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:37 niy, ja mam te prawdziwe. jak już pisałem - zadziałało. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
braid Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:34 nikt nikogo nie "traktuje" .... jest poprostu pare "nastawien" ktore ulatiwaja zycie w necie;))) ... a to wy nie wiedzieliscie ze to wszystko jest podawane na tym specjalnym ukrytym forum??? zaraz wam posle namiary jak sie tam zameldowac ... Ja myslalem ze Wy sobie z bartoszcze korespondujecie ... no teraz to mnie zaskoczyles some Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:38 Ja jestem persona non grata w tym mafijnym towarzystwie, mowie Ci, szkoda gadac...Sett i Arni wszystkim trzesa. Nawet Tebe i Jabbur nie maja nic do gadania. Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:31 No tak...z Niemiec:) Niemcow nie wylogowuje, biada ci portalu... Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:29 Chrzanisz:) Mnie wylogowuje od wczoraj co kilka minut, juz o tym pisalem. Wyrzuca mnie nie tylko na forach slaskich, ale np; na publicystyce. Napisz na forum.abuse zmiast tworzyc kolejne teorie spiskowe:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sztift Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.06, 11:31 Tak się objawia polski "patriotyzm" - nacjonalizm! Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:32 Raczej niemiecki, bo osob z Niemiec nie wylogowuje:) Popatrz, popatrz:) Odpowiedz Link Zgłoś
braid Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:33 gnojokowy trollu jak sie nie podoba to spad do hajmatu na biesiadne Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:33 a kaj mosz te publicystyke ? Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:35 Tutaj pod aktualnosciami; forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=904 Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:40 już mam, dzięki, ale widzę, że tam jest publicystyka jedynej słusznej ... czyli Wyborczej Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:44 No tak, trudno jednak, by portal zamieszczal skroty do artykulow konkurencji:) Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:49 Mógłby to spokojnie czynić, bo konkurencja pisze dokładnie tak samo. Czasami muszę się uszczypnąć, by sprawdzić czy jakaś machina czasu nie przeniosła mnie w czasy PRLu :) Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:50 Chyba tylko interia jest z lekka odchylona w prawo:) Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 11:53 a skądże, zobacz choćby na to: fakty.interia.pl/news?inf=731393 ... Maria Kaczyńska Pierwszą Damą jest od kilku miesięcy, a na koncie ma już kilka znaczących gaf..... ... W opinii Polaków Maria Kaczyńska zamiast pomagać, na razie bardziej szkodzi wizerunkowi męża jako głowy państwa. .... całkiem Some jakbyś Trybunę Ludu czytał :) Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:04 To zostaje tylko Gazeta Polska:) O lekkim skrzywieniu na prawo interii pisalem ze wzg. na Ziemkiewicza, ale teraz juz sam nie wiem. Jest jeszcze prawicowy portal, ale nie mam teraz pod reka linka, jestem na kompie, ktory wykorzystuje tylko do mojej pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re:Some... 28.03.06, 12:07 O cholera, znowu zapomnialem o poczcie, juz zagladam. Przypomnialas mi, bym zajrzal takze na poczte yahoo, moze czeka tam multum listow od mojej oblubienicy Litwinki, a Litwinka jak wiadomo to prawie Niemka:) Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re:Some... 28.03.06, 12:29 Aha, a pozniej na moim kompie bedzie buszowal duet Kasjopea-Sss9:) Nie przebijecie sie przez zasieki 44 mickiewiczowskich firewallow:) Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re:Some... 28.03.06, 12:32 ale wiesz, ciekawe rzeczy można znaleźć u labanda, ale taki miszcz ma same bzdury. Odpowiedz Link Zgłoś
braid Re:Some... 28.03.06, 12:36 sss9 napisał: > ale wiesz, ciekawe rzeczy można znaleźć u labanda, ale taki miszcz ma same bzdu > ry. ... u miszcza najciekawsze rzeczy sa w Outlooku Odpowiedz Link Zgłoś
sss9 Re:Some... 28.03.06, 12:39 to poślij mi co tam skopiowałeś, bo mnie już nie wpuszcza. skapował się, abo? Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 12:34 No i poprawilo sie, znowu jestem jednym z "nich":) Ufff..... Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 14:42 u mnie też już działa ;) Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 14:47 Bo tez nalezysz do mafii:) Przyjeli Cie z powrotem, ale na probe, kazde wychylenie bedzie karane. Zasade przejeto z forum prowincjonalnego:) Odpowiedz Link Zgłoś
black.ok Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 15:12 Some, kim Ty jesteś? Oczywiście jeśli mogę tak się zwracać do moderatora. Z tego co piszą z gnojoka, to jesteś wysłannikiem diabła:) Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 15:18 Jestem 'kosmopolita' z polskim odchyleniem:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
aqua Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 15:50 E tam, na gnojoku uważają Ciebie za polskiego nacjonaliste, w dodatku zamieszanego w rózne sprawki:))))) Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 15:58 Niemozliwe, chyba musze tam zajrzec:) Odpowiedz Link Zgłoś
stasiek17 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 16:17 aqua napisał: > E tam, na gnojoku uważają Ciebie za polskiego nacjonaliste, w dodatku > zamieszanego w rózne sprawki:))))) podrzuć linki, bo nie chce mnie siem w tym gnoju grzebać :) Odpowiedz Link Zgłoś
aqua Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 28.03.06, 16:55 Linki, linki, a komu chce się zaglądać na gnojok. Nie archiwizuję linków. Odpowiedz Link Zgłoś
oppelner_os Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 29.03.06, 00:13 Wczoraj wieczorem cale FGGG bylo niewygodne:)) Aby napisac jeden post trzeba bylo czesto trzy razy sie zalogowac. Odpowiedz Link Zgłoś
somepoint210 Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 29.03.06, 00:39 oppelner_os napisał: > Wczoraj wieczorem cale FGGG bylo niewygodne:)) > Aby napisac jeden post trzeba bylo czesto trzy razy sie zalogowac. Aha, niewygodna tez byla czesc forumowiczow na FG, na Silesianie, Katowicach, na niektorych forach Aktualnosci, w tym Forum Publicystyka, na sporej grupie prywatnych, paru miejskich nie zwiazanych ze Slaskiem, cholera mnie nawet wyrzucalo co minute na FoF, tez bylem niewygodny:))) Odpowiedz Link Zgłoś
oppelner_os Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 29.03.06, 06:45 Zapytam po cichu: Kogo przedwczoraj nie wyrzucalo? Domyslilem sie, ze byla to kolejna awaria sytemu:) Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: Forum GW wylogowuje niewygodnych!! 02.07.06, 10:34 Richtig bromby postu godny? forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=94&w=43279235&a=44544747 Możno yno niywygodny? Odpowiedz Link Zgłoś