Dodaj do ulubionych

Modlitwa dla internautów

IP: *.kat.3s.pl 09.06.06, 11:05
Codziennie przed zalogowaniem się naszą modlitwę odmawia ponad 10 mln
internautów" - ogłosił właśnie amerykański portal dla katolików
www.catholic.org. To na nim kilka lat temu pojawiła się po raz pierwszy treść
"Modlitwy przed wejściem do internetu i na forum dyskusyjne", która ma
sprawić, by "podczas wędrówek w internecie, ich [internautów] ręce i oczy były
kierowane tylko na to, co podoba się Bogu" - cytuje dziennik.

Popularność modlitwy najprawdopodobniej jest większa, niż wskazywałaby na to
liczba ściągnięć z serwisu www.catholic.org. Modlitwa, która na tym portalu
jest po angielsku, została przetłumaczona na co najmniej 26 języków, a od
kilku miesięcy jej polską wersję można też znaleźć w naszych serwisach
katolickich, np. Mateusz.pl czy Katolik.pl - informuje gazeta.

Zdaniem księży Polaków ściągających tę modlitwę będzie przybywać. "Coraz
więcej osób zauważa, że sieć potrafi wciągnąć i można stracić dużo czasu na
bezmyślne surfowanie czy granie. Dochodzą do wniosku, że sami sobie z tym nie
poradzą, więc sięgają po specjalne modlitwy" - mówi dominikanin z Łodzi o.
Wojciech Jędrzejewski. O.Jędrzejewski jest autorem wydanego niedawno
modlitewnika dla młodych "Z Bogiem na czacie", w którym znalazła się m.in.
"Modlitwa po czacie"

fakty.interia.pl/wiadomosci/prasa/news?inf=757890
..cholerka , na kolanach przed komputrerem;)) ...no nie wiem . Może coś
czerwonego od "uroków" by wystarczyło ;)
Obserwuj wątek
    • sss9 Re: Modlitwa dla internautów 09.06.06, 11:11
      a jakie są w tym sezonie najmodniejsze klęczniki komputerowe?
      i jeszcze pytanie - w związku z częstym automatycznym wylogowaniem zachodzi
      konieczność ponownego odmówienia modlitwy pred każdym kolejnym zalogowaniem się?
      • uruk-hai Re: Modlitwa dla internautów 09.06.06, 11:36
        wystarczy zwykłe: amen
        • myha1 Re: Modlitwa dla internautów 09.06.06, 12:23
          ojj...niektórym internautom , to modlitwa za mało...od razu pokuta, zanim
          zasiądą przed kompa ....
          :)))
          • braid Re: Modlitwa dla internautów 09.06.06, 12:29

            w OBI ku mozna kupic takie zapinane ochraniacze na kolana ..
            podobne nosza ci co na wrotkach jezdza ;)))

            Taki klecznik z podgrzewaczem na USB to by bylo cus ..abo ? ;)))
            • uruk-hai Re: Modlitwa dla internautów 09.06.06, 13:36
              My mamy w firmie "przyrząd do kropienia wiernych Mk1" z porządnej blachy
              chromowej najwyższej próby - w gablocie, jak zachodzi potrzeba to możemy sobie
              sami Złe odczynić :))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka