Gość: fesia
IP: *.kat.3s.pl
09.06.06, 11:05
Codziennie przed zalogowaniem się naszą modlitwę odmawia ponad 10 mln
internautów" - ogłosił właśnie amerykański portal dla katolików
www.catholic.org. To na nim kilka lat temu pojawiła się po raz pierwszy treść
"Modlitwy przed wejściem do internetu i na forum dyskusyjne", która ma
sprawić, by "podczas wędrówek w internecie, ich [internautów] ręce i oczy były
kierowane tylko na to, co podoba się Bogu" - cytuje dziennik.
Popularność modlitwy najprawdopodobniej jest większa, niż wskazywałaby na to
liczba ściągnięć z serwisu www.catholic.org. Modlitwa, która na tym portalu
jest po angielsku, została przetłumaczona na co najmniej 26 języków, a od
kilku miesięcy jej polską wersję można też znaleźć w naszych serwisach
katolickich, np. Mateusz.pl czy Katolik.pl - informuje gazeta.
Zdaniem księży Polaków ściągających tę modlitwę będzie przybywać. "Coraz
więcej osób zauważa, że sieć potrafi wciągnąć i można stracić dużo czasu na
bezmyślne surfowanie czy granie. Dochodzą do wniosku, że sami sobie z tym nie
poradzą, więc sięgają po specjalne modlitwy" - mówi dominikanin z Łodzi o.
Wojciech Jędrzejewski. O.Jędrzejewski jest autorem wydanego niedawno
modlitewnika dla młodych "Z Bogiem na czacie", w którym znalazła się m.in.
"Modlitwa po czacie"
fakty.interia.pl/wiadomosci/prasa/news?inf=757890
..cholerka , na kolanach przed komputrerem;)) ...no nie wiem . Może coś
czerwonego od "uroków" by wystarczyło ;)