Dodaj do ulubionych

Piekarnie: Szmidt czy Katarzynka

IP: *.gl.digi.pl 19.08.06, 13:05
Które pieczywo wam najbardziej smakuje?
Z Szmidta czy z Katarzynki???
Obserwuj wątek
    • Gość: Roman G Re: Piekarnie: Szmidt czy Katarzynka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.06, 14:02
      Z ROM-POLA
      • Gość: smakosz Re: Piekarnie: Szmidt czy Katarzynka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.06, 18:04
        z Oleńki ze sztabu mniam
    • Gość: Roman G Re: Piekarnie: Szmidt czy Katarzynka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.06, 18:56
      Dziękuje i zapraszam!
      • Gość: smakosz Re: Piekarnie: Szmidt czy Katarzynka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.06, 07:36
        nie ma za za co tobył dobry pomysł z tym sklepem teraz wiem ze pojde do jednego
        sklepu i kupie wszystko nawet mieso i wedliny a tez sa dobre narazie sie nie
        nadzialam umieja doradzic czasmi te panie nas stoisku personel widac dobrze
        wyszkolony tak dalej trzymac a bedzie hulało
        • Gość: miro Re: Piekarnie: Szmidt czy Katarzynka IP: *.srkch.prv / *.kasa-chorych.silesia.pl 22.08.06, 09:07
          ale miło...
          link sponsorowany?
          • Gość: Halinka Re: Piekarnie: Szmidt czy Katarzynka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.08.06, 10:17
            Panie szefie z OLEńKI pan sam sobie słodzi,bo mowa o pieczywie a nie mięsie!
            • Gość: hehe Re: Piekarnie: Szmidt czy Katarzynka IP: 195.82.167.* 22.08.06, 11:13
              Co to ta Oleńka? Gdzie to jest? :/
    • Gość: gotfryd Chlebus, ul Architektow, Ostropa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.08.06, 13:08
      dostepne w "Zabce", codzien 2 razy dowoza, rano i potem ok 17.00. Swieze,
      cieple i chrupiace.. codzien wyskakuje po pol chlebka wiec ;-)
      • morusia piekarnia w Brzezince 23.08.06, 12:11
        polecam - mieszkam tu od kilku lat i aż żałuję że tak dobry ten chleb.. :)
      • Gość: LIDIA Re: Chlebus, ul Architektow, Ostropa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.08.06, 22:35
        ALE w ALBIKU na MłODYCH PATRIOTóW pieczywo jest najlebsze i niskie ceny a jakość
        znacznie lebsza niż w innych sklepach

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka