Dodaj do ulubionych

Młodzież LGBT poniżana

09.02.20, 12:52
krytykapolityczna.pl/kraj/mlodziez-lgbt-najczesciej-ponizaja-ich-rowiesnicy-ale-to-dorosli-sankcjonuja-te-nienawisc/

--
Religia jest dla ludzi bez rozumu.
/Józef Piłsudski/
Obserwuj wątek
  • oby.watel Re: Młodzież LGBT poniżana 09.02.20, 15:34
   Młody, sympatyczny młodzieniec rwie w telewizji szaty, ponieważ jest prześladowany. Na czym polega prześladowanie? Na tym, że nie może chodząc po ulicy trzymać za rękę osoby którą kocha, bo się z nich śmieją i dokuczają. Czy to oznacza, że prześladowani są także ekshibicjoniści, ponieważ nie gdy rozchylają znienacka poły płaszcza są wyśmiewani i straszeni policją? Czy prześladowani są także inni, którzy nie mogą publicznie oddawać się swoim pasjom? Jeśli osoby LGBT nie życzą sobie, żeby z nich szydzono, to dlaczego nie chcą uszanować tych, którzy nie życzą sobie, by publicznie epatowali swoimi uczuciami?

   --
   Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
  • suender Re: Młodzież LGBT poniżana 09.02.20, 18:14
   Taki sztuczny byt jak LBGT jest wycinany bez litości przez Brzytwę Ockhama, - jako zbędny.
   A ja mówię, że nie tylko zbędny ale nie istniejący.
   Dlaczego?: Bo nie ma genu ani homo, ani lesbo!, - ot co, ...................

   Kto jest innego zdania, to proszę o dowody.

   Odkłaniam się bardzo nisko.
   • leda16 Re: Młodzież LGBT poniżana 09.02.20, 19:15
    suender napisał:
    ] Bo nie ma genu ani homo, ani lesbo!, - ot co, ...................
    > [/b]
    Kto jest innego zdania, to proszę o dowody.


    Ja! Więc grzecznie poproszę o dowody na istnienie genu hetero.    --
    www.pmiska.pl
    • suender Re: Młodzież LGBT poniżana 09.02.20, 20:43
     leda 16:

     > Ja! Więc grzecznie poproszę o dowody na istnienie genu hetero.

     - "Hetero" nie jest tematem tego wątku, miej cierpliwość, bo Diabollo też taki kiedyś założy.

     - Mój wcześniejszy post był kierowany raczej do tych owych niby z LBGT, co twierdzą, że "homo & lesbo" mają uwarunkowania genetyczne, dlatego im rzekłem, że takich genów nie ma.
     Teraz się już chyba rozumiemy.

     Jeszcze raz pozdrawiam.
     • walmart.ca Re: Młodzież LGBT poniżana 10.02.20, 01:14
      Zamiast posadzić się w jakiejś przyzwoitej bibliotece ( nie tej od Gazety Polskiej) i poczytać trochę - bez uprzedzen - fachowej literatury na ten temat, czeszesz fora jak 'nauka' i wyłuskujesz pasujące Ci bzdety i udajesz poinformowanego - tymczasem jesteś wcieleniem paradującej katolickiej głupoty (och, przepraszam, chrześcijanskiej, ale objawionej, duchem św. oświeconej), Suenderze.
      • suender Re: Młodzież LGBT poniżana 10.02.20, 08:53
       walmart.ca:

       > przyzwoitej bibliotece ( nie tej od Gazety Polskiej) .....
       > poinformowanego - tymczasem jesteś wcieleniem paradującej katolickiej głupoty
       > (och, przepraszam, chrześcijanskiej, ale objawionej, duchem św. oświeconej), Suenderze.

       - A czy oprócz infantylnego BEŁKOTU, da rady Imć napisać coś merytorycznego?

       - Na drugi raz nie pisz mi o Gazecie Polskiej, bo ona jest tylko dla tych najprawdziwszych z prawdziwych Polaków-Patriotów, a ja nie jestem takim, ba nie jestem w ogóle Polakiem, lecz szeregowym obywatelem - człowiekiem z mniejszości, - skumał?

       Pozdrawiam.
  • leda16 Re: Młodzież LGBT poniżana 09.02.20, 19:12
   Nie tylko psychiatria dziecięca powinna być dla rządu priorytetem ale medycyna i szeroki dostęp do usług medycznych w ogóle. Na szczęście dzieci z LGBT stanowią zaledwie ułamek procenta problematyki w psychiatrii dziecięcej. Dominują zaburzenia zachowania (agresja), niepowodzenia szkolne, problemy neurologiczne, ale też schizofrenia, CHAD, zaburzenia autystyczne, ADHD, zaburzenia będące skutkiem rozwodów i wychowania w rodzinie patologicznej. Tych dzieci rzeczywiście nie ma gdzie leczyć, ponieważ szpitale i poradnie w Polsce na palcach jednej ręki można policzyć. Natomiast ewidentnym przekłamaniem autora jest stwierdzenie, że tendencje samobójcze wynikają z nietolerancji LGBT. Wynikają one tylko i wyłącznie z zaburzeń emocjonalnych oraz zaburzeń osobowości suicydentów dlatego oczywiście należy te zaburzenia leczyć psychiatrycznie. Orientacja seksualna, a właściwie zaburzenia orientacji i identyfikacji płciowej są czynnikiem wtórnym. Również szkoła jest ostatnim miejscem, gdzie dzieci powinny demonstrować swój seksualizm więc absurdem byłoby zaganianie nauczycieli do "akceptacji i tolerancji" takich postaw. Natomiast wykorzystując dramat tych głęboko zaburzonych dzieci i ich rodzin, organizacje LGBT usiłują tylnymi drzwiami wprowadzić do szkół edukację seksualną łamiąc prawa rodziców do decydowania w tym względzie. ("... konieczna jest również legalizacja równości małżeńskiej czy związków partnerskich, bo wiemy – na przykładzie innych krajów – że skutkuje to wzrostem akceptacji społecznej dla osób LGBT i zmniejszeniem skali homofobii oraz transfobii." )Smutne, że tej trójki dzieciaków nie udało się ocalić. Ale o tę śmierć nie oskarżałabym niewydolnego systemu opieki psychiatrycznej, ponieważ nierzadko bywa tak, że pacjenci dorośli po wyjściu ze szpitala i mimo kompetentnej opieki ambulatoryjnej też popełniają udane samobójstwa i nie ma w tym niczyjej winy zwłaszcza, gdy chory gorliwie zapewnia lekarzy i psychologów: samobójstwo, ależ nie, już nigdy w życiu...

   --
   www.pmiska.pl
   • suender Re: Młodzież LGBT poniżana 09.02.20, 20:34
    leda 16:

    > Na szczęście dzieci z LGBT stanowią zaledwie ułamek procenta ....

    Mała życzliwa poprawka:

    Do LGBT nie należą dzieci typu: "hermafrodyty", a o takich piszesz, - bo to całkiem inna kategoria.

    Pozdrawiam.
    • leda16 Re: Młodzież LGBT poniżana 09.02.20, 23:21
     Nie piszę o hermafrodytach, tylko o hmm... transseksualistach. W reportażu "Onetu" - Miłość w czasach zarazy" jest podany przykład 14 - to letniej dziewczynki Wiktorii, która czuła się chłopcem. Odwrotna sytuacja w tym wieku jest chyba niemożliwa smile Zamiast trans, można to nazwać zaburzeniem tożsamości płciowej. No i chwali się postawę mamusi, która owo zaburzenie "wspierała", zamiast leczyć. Ale rówieśnicy i nauczyciele nie wspierali, więc dziecko rzuciło się pod pociąg. Ojciec był w tej rodzinie nieobecny, pewnie z kochanką, no sorry - partnerką (w rozpuście). W każdym razie daleko źródeł tego trans szukać nie trzeba. Przypominam Ci też inny, głośny w Polsce przypadek - o 6-cio letniej Zosi, która stała się Bartkiem. To dziwadło wyhodowała już sama mamuśka, w celach merkantylnych.

     --
     www.pmiska.pl
     • suender Re: Młodzież LGBT poniżana 10.02.20, 08:43
      leda 16:

      > Miłość w czasach zarazy" jest podany przykład 14 - to letniej dziewczynki Wiktorii,
      > która czuła się chłopcem.

      Takich niejasnych historii opowiada się sporo. Ale nie pisze się w nich jaki faktycznie w głowie takiej osoby zachodził proces, tylko w astronomicznym uproszczeniu mówi iż się delikwent CZUŁ,- zamiast np. WMÓWIŁ, - a to właśnie jest rozmyślnym konfabulowaniem..
      Kilka lat temu w necie opisany był głośny przypadek, że ok 7 letni chłopczyk z dachu wysokiego budynku zeskoczył i się zabił. Znaleziono go martwego na ziemi w stroju Spider-Manna i twierdzono, że on CZUŁ się od dłuższego czasu Spider-Mannem i myślał że potrafi latać w powietrzu.

      Co poza-tym, wielu ludzi popełnia samobójstwo, gdyż CZUJĄ się czymś tam, lecz im nikt do głowy nie wlazł, by wiedzieć to na pewno!

      Jedna samobójczyni czuła się zdradzaną, inny denat czuł się śmiertelnie chorym, itd,.
      Zatem w takich przypadkach mamy do czynienia przede wszystkim z normalnymi trudnymi sytuacjami tzw. zdołowania psychicznego, a nie jak to lobby "do-anusowe" chce zaliczyć zaraz do tego nie istniejącego LGBT, by uzasadniać swoje chore fobie.

      Niestety nasza miła Leda jeszcze tego nie zauważyła, - ale kiedyś na pewno się przekona, - ot co, .....

      Miło pozdrawiam.
     • suender Re: Młodzież LGBT poniżana 10.02.20, 09:58
      leda 16:

      > Przypominam Ci też inny, głośny w Polsce przypadek - o 6-cio letniej Zosi, która stała się Bartkiem.

      W/w problem podobnie jak ten pierwszy powstał raczej na bazie nie w pełni uświadomionej autosugestii.
      Powinnaś na ten temat poczytać coś więcej, zobaczysz jakie cuda autosugestia może z nami czynić.

      Fachowcy twierdzą, że sporo nawet schorzeń organizmu (włącznie z hipochondrią) też powstaje na drodze autosugestii.
      Sam z własnego doświadczenia pamiętam jak żeśmy z siostrą mając naście lat dorwali poradnik medyczny z opisem rożnych chorób. Czytając je, ma siostra od razu próbowała sobie wmówić sporo chorób, bo niby ich objawy w sobie odczuwała, - co mnie się też nawet trochę udzieliło.
      Po tej lekturze natychmiast jednak powiedziałem sobie wprost: "Synek przestań o tym natychmiast myśleć, - bo zgłupiejesz!"
      Podobnie u mnie w biurze (było kilka kobiet). Jak te panie zaczęły nawijać o jakiejś chorobie, to prawie każda z nich zaczęła odczuwać niby takie same objawy. Natomiast ja z kolegą natychmiast wychodziliśmy na ten czas z biura, - ot co, ....

      "Efekt Placebo można określić jako uzdrowienie człowieka w sytuacji kiedy podana mu substancja jest obojętna, jednak wierzy on, że stanowi lekarstwo i dlatego jego organizm dokonuje samouzdrowienia poprzez sugestię."

      "Efekt Nocebo zaś stanowi sytuację w której u danej osoby występują negatywne objawy zdrowotne, pomimo że do organizmu nie została dostarczona szkodliwa substancja a jedynie dana osoba uwierzyła, że tak właśnie się stało. W obu przypadkach nasza wiara poparta „dowodami” w postaci jakiegoś zdarzenia fizycznego na przykład połknięcia jakieś pigułki staje się tak silnym bodźcem dla organizmu, że pojawiają się fizyczne objawy."

      "Znane są medycynie przypadki, kiedy pacjent wychodził z tak zwanych nieuleczalnych chorób po podaniu mu tabletki placebo. Pacjent zażył jakąś neutralną witaminę wierząc, że to eksperymentalne, bardzo skuteczne lekarstwo na raka i oto okazywało się, że po krótkim czasie i zażyciu kilku takich tabletek był zupełnie zdrowy. Albo też pojechał do „cudownego miejsca” gdzie odbył jakiś rytuał na przykład związany ze swoją religią w którego skuteczność mocno wierzył i nagle ozdrowiał. Jest to zaskakująca i niesamowita zdolność ludzkiego umysłu do powodowania radykalnych zmian w organizmie decydujących wręcz o życiu lub śmierci osoby, a wszystko to w wyniku sugestii, uwierzenia w coś. "

      Z powodu Ledo, Twego chronicznego barku czasu, polecam zatem tylko to do przeczytania krótki tekst:
      www.nowaswiadomosc.pl/722-efekt-placebo-i-nocebo-zwykla-autosugestia-czy-cos-wiecej.html

      I sadzę, iż po tej małej dawce INFO już nico mniej przypadków będziesz kojarzyć ze śmiesznym a nieistniejącym LGBT.


      Pozdrawiam przedpołudniowo.
      • leda16 Re: Młodzież LGBT poniżana 10.02.20, 15:21
       Ależ oczywiście, 6-cio letniemu i starszemu dziecku wszystko można wmówić i wytresować jak gadającą papugę, o czym doskonale wiedzą mamuśki podając w trakcie rozwodu argument molestowania seksualnego przez tatusia, aby zyskać lepszą kartę przetargową w sądzie i jak najdalej odkopać ojca od dzieciaka. Natomiast u nieletnich trans a nawet osób dorosłych, jak nieboszczka Milo, przekonanie, że jest się chłopcem, najwyraźniej podchodzi pod kategorię zaburzeń urojeniowych, skądinąd trudnych do wyleczenia. Natomiast terror organizacji LGBT wmawia społeczeństwu oraz tym nieszczęśliwym chorym bądź głęboko zaburzonym psychicznie ludziom treści wręcz debilne - o nieuleczalności zaburzonej preferencji seksualnej. Ostatnio ideologiczne zboczki usiłują nawet przepchnąć w sejmie...zakaz leczenia osobników LGBT pod rygorem dotkliwych sankcji karnych dla lekarzy , psychologów i psychoterapeutów, którzy się ośmielą chociaż spróbować... krytykapolityczna.pl/kraj/egzorcyzmy-i-pilka-nozna-nie-zmienia-orientacji-seksualnej/ Chcą dla nich grzywny od 2 tys. zł, no bo przecież w 1973 paru psychiatrów zagłosowało, że to nie choroba. Nieważne, że ktoś chce się leczyć, nieważne, że są sukcesy, nieważne, że 14-to latkom takim jak Wiktoria mogłoby pomóc kilkanaście sesji hipnozy i farmakoterapia endokrynologiczna, nieważne, bo a nuż organizacje stracą wyznawców swojej porypanej, szkodliwej psychicznie i zdrowotnie ideologii. I tutaj liderzy LGBT sami zapędzili się w kozi róg - z ICD -11 wykreślono nawet samo pojęcie choroby. Nie ma już choroby psychicznej schizofrenia, cyklofrenia bądź paranoja, (chociaż klinicyści wiedzą o co chodzi ). Są zaburzenia depresyjne, schizofreniczne, hipomaniakalne, itp. Skoro nie ma choroby, po co to leczyć? Niech wariaci szaleją po ulicach a szpitale psychiatryczne zamieńmy na kluby gejowskie smile Jest to zresztą kapitalny pomysł na uzdrowienie zdychającej służby zdrowia. Skuteczność leczenia raka trzustki wynosi 2%. Więc należy nie tylko zabronić lekarzom go leczyć, ale za samą próbę leczenia obciążyć onkologa grzywną np. od 5 tys. zł.

       --
       www.pmiska.pl
       • suender Re: Młodzież LGBT poniżana 10.02.20, 17:19
        Leda 16:

        > Ależ oczywiście, 6-cio letniemu i starszemu dziecku wszystko można wmówić i wytresować jak
        > gadającą papugę, o czym doskonale wiedzą mamuśki podając w trakcie rozwodu argument
        > molestowania seksualnego przez tatusia, aby zyskać lepszą kartę przetargową w sądzie
        > i jak najdalej odkopać ojca od dzieciaka.

        - Widzę iż po moim ostatnim wpisie rozumiemy się coraz lepiej.
        Z tego powodu gratuluję w/w wpisu: BRAWO!

        - Zauważ, że naszymi racjonalnymi komentarzami zagoniliśmy założyciela wątku (i pozostałych hunwejbinów) do kąta, gdzie teraz dumają jak się zachować, by nie dać ciała. Nie kryję, że liczyłem na wielkie zbulwersowanie naszych adwersarzy, a tu cicho jak makiem zasiał.
        Czy w tej sytuacji, droga Ledo nie powinniśmy rozważyć odejście z tego forum na jakiś czas, by dać im ochłonąć, by pozbierali na nowo siły intelektualne? Co o tym myślisz?

        Miło pozdrawiam
        • leda16 Re: Młodzież LGBT poniżana 10.02.20, 18:33
         A ja byłam zdumiona rozsądnym i wyważonym wpisem Oby.watela w tym wątku.
         Izraelskie doniesienia naukowe z ostatniej chwili są bardzo obiecujące: zdrowie.radiozet.pl/Medycyna/Wiadomosci/Naukowcy-zniszczyli-komorki-raka-trzustki. Może więc wkrótce nauka doszczętnie wypleni "tęczową zarazę" zadając kłam agresywnym wrzaskom liderów organizacji LGBT, iż to nie jest choroba i tego się nie leczy a jak ktoś się ośmieli leczyć, ratować tym ludziom zdrowie i życie, to zaszczuć go, zniszczyć finansowo, zwolnić z pracy i złamać karierę zawodową.
         Jeśli chodzi o forum, traktuję go jako przerywnik w pracy przed komputerem. Jeszcze dwie ekspertyzy, za tydzień trzecia a potem wracam do ciekawszych zajęć.

         --
         www.pmiska.pl
   • diabollo Re: Młodzież LGBT poniżana 10.02.20, 07:46
    Jeżeli nawet tak konserwatywne, katolickie zakute pały jak Szwajcarzy (czynne prawo wyborcze dla kobiet to lata 70) zaczynają się otwierać na Oświecenie, to znaczy, że nasze, polskie zakute pały zostają osamotnione i wypadają z zachodniej cywilizacji odważnie krocząc w stronę Rosji i Orientu.

    Kłaniam się nisko.

    --
    Religia jest dla ludzi bez rozumu.
    /Józef Piłsudski/
     • suender Re: Młodzież LGBT poniżana 11.02.20, 08:26
      diabollo:

      > wyborcza.pl/7,75399,25682445,szwajcaria-zdelegalizowala-w-referendum-homofobie-do-
      > trzech.html#S.main_topic-K.C-B.2-L.3.maly

      Tak, ale owo zdelegalizowanie działa we wszystkie strony:
      Penalizuje także HOMOFOBIĘ wobec HOMOFOBII, gdyż także trzeba chronić homofobów przez dyskryminacją, - ot co, ...................

      Pozdr.
     • oby.watel Młodzież LGBT kochana 11.02.20, 16:37
      To jakiś kompletny obłęd. Z jednej strony trzeba szanować LGBT, z drugiej uczucia religijne wyznawców boga, który wprost nakazuje zabijanie G. Jak to pogodzić? Czy Biblia zostanie ocenzurowana? Czy na trzy lata trafią za kratki ci, którzy ją zacytują? Tylko edukacja jest w stanie zmienić nastawienie, u którego podłoża leży niewiedza z jednej strony i bajędy sprzed tysiącleci z drugiej. Ale żeby zakazać jest prościej. To potrafi nawet imbecyl.

      --
      Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
      • leda16 Re: Młodzież LGBT kochana 12.02.20, 09:27
       Jeśli edukacja, to na pewno nie dzieci, które nie mają prawa głosu, tylko edukacja tchórzliwych, ogłupiałych medialną hucpą urzędników. Ok. 10 lat temu wysmażyli np. zakaz budowy domków na terenach zalewowych, który obowiązuje do dnia dzisiejszego, tracąc z tego powodu wiele atrakcyjnych terenów budowlanych. A wystarczyło tylko zmienić technologię budowy. Tak samo tutaj - jeśli edukacja seksualna dzieci, to na pewno kompetentna, prowadzona przez proktologów, onkologów, psychiatrów i psychologów a nie zaburzonych emocjonalnie i osobowościowo często chorych na AIDS praktyków LGBT. I na pewno za zgodą rodziców. Biblia ani Tora nic do tego nie mają, bo negatywne skutki leżą głównie w sferze zdrowotnej w tym w zakresie zdrowia psychicznego i społecznej, a nie religijnej. Każdy przypadek LGBT opisany przez GW wiązał się z ogromnymi deficytami psychicznymi tych ludzi wymagającymi leczenia, leczenia i jeszcze raz leczenia!. O nietrzymaniu kału można mówić dopiero po kilkunastu katach uprawiania wynaturzonego seksu. Z wyjątkiem 14-to letnich dzieci oczywiście, gdzie każda penetracja może się skończyć bardzo źle. Przemycanie do szkół chorej ideologii powinno być penalizowane takimi sankcjami karnymi jak molestowanie seksualne dzieci, czym zresztą w istocie ono jest. Od lat mamy przerażające przykłady skutków edukacji Państwa w tzw. Domach Dziecka, Rodzinnych Domach Dziecka, żłobkach i przedszkolach. Co do dwóch ostatnich - naukowych badań nawet się nie przeprowadza, ale nie trzeba dużej wyobraźni, żeby uświadomić sobie skutki.

       --
       www.pmiska.pl
       • oby.watel Re: Młodzież LGBT kochana 12.02.20, 13:03
        leda16 napisała:

        > Jeśli edukacja, to na pewno nie dzieci, które nie mają prawa głosu, tylko eduk
        > acja tchórzliwych, ogłupiałych medialną hucpą urzędników. Ok. 10 lat temu wysma
        > żyli np. zakaz budowy domków na terenach zalewowych, który obowiązuje do dnia d
        > zisiejszego, tracąc z tego powodu wiele atrakcyjnych terenów budowlanych. A wys
        > tarczyło tylko zmienić technologię budowy.

        Niebywale zajmujące jest to, co mówisz. Wystarczy zmienić technologię zabudowy, żeby w razie powodzi zalany dom nie przepuścił wody i nie było żadnych szkód? A co w takim razie sądzisz o tych, którzy pobudowali się wbrew zakazowi i w nagrodę za złamanie "wysmażonych przepisów", za którymi nie poszedł nakaz budowania wodoszczelnych domów, dostają z Twoich podatków zapomogi, bo napadało i ich zalało? Z drugiej strony czy dotarła do Ciebie informacja, że Polska wysycha, że wody jest tragicznie mało? Że trzeba ją na wszelkie możliwe sposoby zatrzymywać, a nie spuszczać rynnami do morza? I że taką właśnie rolę pełnią bagna, podmokłe łąki, tereny zalewowe? Że jeśli nie pozwoli się wodzie rozlać, to powodzie są częstsze i bardziej destrukcyjne? Że wały przeciwpowodziowe wznosić wtedy trzeba do samego nieba?

        > Tak samo tutaj - jeśli edukacja seks ualna dzieci, to na pewno kompetentna,
        > prowadzona przez proktologów, onkologów, psychiatrów i psychologów a nie
        > zaburzonych emocjonalnie i osobowościowo często chorych na AIDS praktyków
        > LGBT. I na pewno za zgodą rodziców.

        Ach jakże łatwo leczyć własne kompleksy cudzym kosztem. Ale jaka gwarancja, że ci proktolodzy, onkolodzy, psychiatrzy, psycholodzy nie są zaburzeni? I dlaczego matematyki powinni powinni nauczać historycy, poloniści, chemicy, a nie matematycy? Proktolodzy, onkolodzy, psychiatrzy, psycholodzy maja takie pojecie o seksualności człowieka jak prąciolodzy w sutannach. I dlaczego za zgodą rodziców? Dlaczego rodzice mają decydować o tym czego dziecko w szkole nauczy się, skoro nie mogą decydować o programie nauczania?

        > Biblia ani Tora nic do tego nie mają, bo negatywne skutki leżą głównie w sferze
        > zdrowotnej w tym w zakresie zdrowia psychicznego i społecznej, a nie religijnej.

        Z takimi prawdami objawionymi zawsze jest kłopot, bo nigdy nie wiadomo, czy je należy publikować czy patentować. Człowiek rozsądny opiera się na wiedzy, wierzący nie przyjmuje do wiadomości niczego, co nie pasuje do bajek, w które wierzy. Ma do tego pełne prawo dopóty, dopóki nie zagraża innym w ten czy inny sposób.

        > Każdy przypadek LGBT opisany przez GW wiązał się z ogromnymi deficytami
        > psychicznymi tych ludzi wymagającymi leczenia, leczenia i jeszcze raz leczenia!.

        Specjalista nie będzie ferował wyroków na podstawie publikacji prasowej wysmażonej przez jakiegoś tępego pismaka, którego zadaniem jest poruszyć, skłonić do kliknięcia. Nie dotyczy wszystkowiedzących, którzy wszystko wiedzą sami z siebie lepiej niż uczeni.

        O nietrzymaniu kału można mówić dopiero po kilkunastu katach uprawiania
        > wynaturzonego seksu. Z wyjątkiem 14-to letnich dzieci oczywiście, gdzie każda
        > penetracja może się skończyć bardzo źle.

        Informowałaś o tym kurię?

        > Przemycanie do szkół chorej ideologii powinno być penalizowane takimi sankcjami
        > karnymi jak molestowanie seksualne dzieci, czym zresztą w istocie ono jest. Od lat
        > mamy przerażające przykłady skutków edukacji Państwa w tzw. Domach Dziecka,
        Rodzinnych Domach Dziecka, żłobkach i przedszkolach. Co do dwóch ostatnich -
        > naukowych badań nawet się nie przeprowadza, ale nie trzeba dużej wyobraźni, żeby
        > uświadomić sobie skutki.

        Pełna zgoda. Szkoła to świątynia nauki, a nie miejsce do "nauczania" guseł, zabobonów i czarów, dla niepoznaki zwanych modlitwami. Człowiek nie został stworzony, węże nie gadają, ani wilki, ani największe ryby nie połykają ludzi w całości.

        --
        Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
        • suender Re: Młodzież LGBT kochana 12.02.20, 15:50
         oby.watel:

         Te lżejsze sobie daruję, ale tą cięższą herezję muszę wypunktować:

         > Człowiek rozsądny opiera się na wiedzy,

         - Niby pięknie ładnie, tylko , że ostra brzytwa Ockhama wycina byty typu: Wiedza/Nauka, jako nieistniejące i na dodatek zbędne koncepty.

         - Dalej: Dlaczego miało by się dawać wiarę osobom co się sami nazywają ludźmi niby tej Nauki/Wiedzy?
         Czy oni zostali namaszczenie do tego tytułu przez kogoś spoza świata materialnego, powiedzmy przez Różowego Jednorożca, czy Wielkiego Potwora Spaghetti, - jako absolutnie nieomylni?

         No, Chrześcijanie opierają się nie na ułomnym słowie ludzkim, lecz na słowie Omnipotenta, z definicji nieomylnego, więc fundament ich postrzegania jest niewzruszony. Nieprawdaż?

         Czy jeszcze jakieś inne wątpliwości, albo pytania, - chętnie odpowiem, - ot co, .......


         "My musimy wiedzieć, - i my się dowiemy!" [David Hilbert]
         • oby.watel Re: Młodzież LGBT kochana 12.02.20, 21:33
          suender napisał:

          > Czy jeszcze jakieś inne wątpliwości, albo pytania, - chętnie odpowiem, - ot co,

          Mam wątpliwość. Chodzisz do lekarza? Po co dawać wiarę osobom co się sami nazywają ludźmi niby tej Nauki/Wiedzy? Nie lepiej pójść do księdza namaszczonego do tego tytułu przez kogoś spoza świata materialnego jako absolutnie nieomylnego?

          --
          Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
          • suender Re: Młodzież LGBT kochana 13.02.20, 08:41
           oby.watwl:

           > Chodzisz do lekarza?

           Kiedyś chodziłem, ale od kilkunastu lat dojeżdżam autem.

           > Po co dawać wiarę osobom co się sami nazywają ludźmi niby tej Nauki/Wiedzy?

           Lekarz nie jest człowiekiem Nauki/Wiedzy. On jest zwykłym rzemieślnikiem, raz lepszym, raz gorszym, - ot co, ...


           Pozdrawiam.
        • leda16 Re: Młodzież LGBT kochana 13.02.20, 18:35
         oby.watel napisał:
         Wystarczy zmienić technologię zabudowy,
         > żeby w razie powodzi zalany dom nie przepuścił wody i nie było żadnych szkód?


         Szkoda słów. sznyt.pl/2019/06/12/6-polskich-domkow-na-wodzie-w-ktorych-bedziesz-chcial-spedzic-cale-lato/
         www.google.pl/search?q=projekt+domu+na+wodzie&client=opera&biw=1550&bih=727&sxsrf=ACYBGNTWsJvIQSd0YzMpkaXtRDUXlzxOhA:1581612066610&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=BJ6vle9_fzA6RM%253A%252ChoHMivpD9vtHsM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kSylCna2B--TL3zpUdgpEbxmFx4gw&sa=X&ved=2ahUKEwjQj5yL_M7nAhUypIsKHeuNBMIQ9QEwCnoECAoQGA#imgrc=BJ6vle9_fzA6RM:


         > A co w takim razie sądzisz o tych, którzy pobudowali się wbrew zakazowi i w nag
         > rodę za złamanie "wysmażonych przepisów", za którymi nie poszedł nakaz budowani
         > a wodoszczelnych domów, dostają z Twoich podatków zapomogi, bo napadało i ich z
         > alało?


         "Wbrew zakazowi"", "nakaz budowania wodoszczelnych domów"?! Co Ty pleciesz czcigodny "Oby.watelu"? O skutkach samowoli budowlanej słyszał cośkolwiek? Tacy nie tylko nic nie dostają, ale płacą : 100 tys. + nakaz rozbiórki. Do samowoli budowlanej nawet elektrownia nie da Ci prądu już na wstępnym etapie prac.


         Ale jaka gwarancja, że
         > ci proktolodzy, onkolodzy, psychiatrzy, psycholodzy nie są zaburzeni?


         W jakim sensie zaburzeni?

         I dlaczeg
         > o matematyki powinni powinni nauczać historycy, poloniści, chemicy, a nie matem
         > atycy?


         A kto tak twierdzi?


         Proktolodzy, onkolodzy, psychiatrzy, psycholodzy maja takie pojecie o se
         > ksualności człowieka jak prąciolodzy w sutannach.


         Mówimy i seksualności nieletnich oraz zdrowotnych, psychicznych i społecznych skutkach wynaturzonych związków i wynaturzonego seksu. Na tym lepiej znają się lekarze i psychologowie, czy przygłupy z parad równości z piórami w tyłkach?

         I dlaczego za zgodą rodziców?
         > Dlaczego rodzice mają decydować o tym czego dziecko w szkole nauczy się, skoro
         > nie mogą decydować o programie nauczania?


         Mogą a poza tym to szkoła jest dla dzieci a nie dzieci dla szkoły. I Państwo dla dzieci a nie dzieci dla Państwa. Nawet w rodzinach zastępczych dziecko ma być wychowywane w takiej religii, jakiej życzą sobie rodzice biologiczni. Czasy Pawki Morozowa (o ile wiesz, o czym mówię) skończyły się dawno, dawno temu.

         > . Ma do tego pełne prawo dopóty, dopóki nie zagraża innym w ten czy inny sposób


         No więc ideologia i promocja LGBT w pełni wyczerpuje znamiona takiego zagrożenia.


         > Specjalista nie będzie ferował wyroków na podstawie publikacji prasowej wysmażo
         > nej przez jakiegoś tępego pismaka,


         Diagnoza to nie wyrok. Bona diagnosis, bona curatio.


         > Informowałaś o tym kurię?


         Masz jakąś obsesję na punkcie religii. Wie o tym każdy przeciętnie rozgarnięty rodzic, tym bardziej w/w specjaliści i informują o tym swoje dzieci w sposób stosowny do ich wieku. Wychowanie pozostawić rodzicom. A szkoła niech naucza przedmiotów ścisłych i humanistycznych zamiast debilnych ideologii. Dlatego należy sprywatyzować szkolnictwo wszystkich szczebli i wykopać Państwo z naszych sumień oraz ideologicznej manipulacji, zwłaszcza umysłami małych dzieci. Od przedszkola nauka ekonomii zamiast religii. Natomiast jeśli ludzie chcą posyłać swoje dzieci do szkół wyznaniowych, nie należy im w tym przeszkadzać i dotować takie szkoły na równi ze świeckimi.         --
         www.pmiska.pl
         • oby.watel Re: Młodzież LGBT kochana 13.02.20, 19:34
          leda16 napisała:

          > Szkoda słów.

          Doprawdy? I takie domy chcesz budować na terenach zalewowych? I co? Jak przyjdzie duża woda to spłyną sobie spokojnie z nią do morza, czy rzucą kotwicę?

          > "Wbrew zakazowi"", "nakaz budowania wodoszczelnych domów"?! Co Ty pleciesz czci
          > godny "Oby.watelu"?

          Skoro zaszło nieporozumienie to wyjaśnię, że chodzi o to, że zakaz budowy na terenach zalewowych jest, obowiązuje i jest nagminnie łamany, natomiast nakazu budowy wodoszczelnych (wodoszczelnych a nie pływających) domów nie ma.

          > O skutkach samowoli budowlanej słyszał cośkolwiek? Tacy nie tylko nic nie dostają,
          > ale płacą : 100 tys. + nakaz rozbiórki. Do samowoli budowlanej nawet elektrownia
          > nie da Ci prądu już na wstępnym etapie prac.

          Tyle teoria, a praktyka?

          > W jakim sensie zaburzeni?

          W takim w jakim są zaburzeni według Ciebie.

          > A kto tak twierdzi?

          Analogia.

          > Mówimy i seksualności nieletnich oraz zdrowotnych, psychicznych i społecznych
          > skutkach wynaturzonych związków i wynaturzonego seksu. Na tym lepiej znają się
          > lekarze i psychologowie, czy przygłupy z parad równości z piórami w tyłkach?

          Społeczeństwo składa się z wielu bardzo różnych ludzi. Jedni są zdrowi, inni chorowici, jedni dorośleją, inni całe życie wierzą w bajki, a jeszcze inni uważają się za wszechwiedzących, a mimo to, a może właśnie dlatego są tak zakompleksieni, że ubliżają ludziom, których nawet na oczy nie widzieli. Zamiast udać się do seksuologa lub spróbować samemu uporczywie snują opowieści o seksie analnym i piórach w tyłku.

          > Mogą a poza tym to szkoła jest dla dzieci a nie dzieci dla szkoły. I Państwo dl
          > a dzieci a nie dzieci dla Państwa. Nawet w rodzinach zastępczych dziecko ma być
          > wychowywane w takiej religii, jakiej życzą sobie rodzice biologiczni. Czasy Pa
          > wki Morozowa (o ile wiesz, o czym mówię) skończyły się dawno, dawno temu.

          Skoro szkoła jest dla dzieci, to nie dzieci ani ich rodzice są od decydowania o czym będzie nauczać. Bo zadaniem szkoły jest wypuszczenie ludzi w miarę wszechstronnie wykształconych a nie ograniczonych ćwoków, którym się wydaje, że Ziemia jest płaska, a samoloty rozpylają trucizny.

          > No więc ideologia i promocja LGBT w pełni wyczerpuje znamiona takiego
          > zagrożenia.

          Nie wyczerpuje, ponieważ nie istnieje coś takiego jak "ideologia LGBT".

          > Diagnoza to nie wyrok. Bona diagnosis, bona curatio.

          Trafnej diagnozy nie da się postawić na chłopski rozum. Jeśli nie wierzysz to jak zepsuje Ci się pralka, lodówka, odkurzacz, samochód sama je zdiagnozuj i napraw.

          > Masz jakąś obsesję na punkcie religii. Wie o tym każdy przeciętnie rozgarnięty
          > rodzic, tym bardziej w/w specjaliści i informują o tym swoje dzieci w sposób st
          > osowny do ich wieku. Wychowanie pozostawić rodzicom. A szkoła niech naucza prze
          > dmiotów ścisłych i humanistycznych zamiast debilnych ideologii. Dlatego należy
          > sprywatyzować szkolnictwo wszystkich szczebli i wykopać Państwo z naszych sumie
          > ń oraz ideologicznej manipulacji, zwłaszcza umysłami małych dzieci. Od przedszk
          > ola nauka ekonomii zamiast religii. Natomiast jeśli ludzie chcą posyłać swoje d
          > zieci do szkół wyznaniowych, nie należy im w tym przeszkadzać i dotować takie s
          > zkoły na równi ze świeckimi.

          Pióra w dupie i seks analny przywoływane nawet w wątku o plamach na Słońcu to oczywiście nie obsesja, dlatego zarzut skwituję krótko — smile

          Co do dalszej części wywodu to wbrew temu, co się niektórym wydaje są na świecie specjaliści, którzy znają psychikę dziecka i wiedzą jakie treści są dla niego odpowiednie. I dziwnym trafem nie są to specjaliści od cudów niewidów w sutannach. Dlatego nauczanie i dobór treści należy powierzyć specjalistom, uczonym, a nie szamanom, politykom, populistom. Kryterium powinna być przydatność i prawdziwość wiedzy, a nie ideologia czy propaganda. Dziecko nie wyedukowane należycie, nie mające dostępu do wiedzy, zdobyczy nauki wcale nie jest przez to szczęśliwsze.

          --
          Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...
          • leda16 Re: Młodzież LGBT kochana 14.02.20, 13:29
           oby.watel napisał:
           Doprawdy? I takie domy chcesz budować na terenach zalewowych? I co? Jak przyjdz
           > ie duża woda to spłyną sobie spokojnie z nią do morza, czy rzucą kotwicę?


           Nie spłyną, uniosą się w górę, ponad lustro wody. O szczegóły techniczne zapytaj inżynierów. No i drobny szczegół - teren zalewowy to nie bagno.


           > Skoro zaszło nieporozumienie to wyjaśnię, że chodzi o to, że zakaz budowy na te
           > renach zalewowych jest, obowiązuje i jest nagminnie łamany,           To też nieprawda. Najwyraźniej termin "samowola budowlana" jest Ci tak obcy jak mnie język chiński.


           > W takim w jakim są zaburzeni według Ciebie.


           Według mnie specjaliści z zakresu medycyny i psychologii nie są zaburzeni psychicznie, natomiast przedstawiciele LGBT są i to bardzo. Cóż, w tej materii też masz poważne niedostatki wiedzy.


           > Analogia.


           Czyli nikt.


           Skoro szkoła jest dla dzieci, to nie dzieci ani ich rodzice są od decydowania o
           > czym będzie nauczać.


           Dzieci na pewno nie, gdyż nie mają doświadczenia, wiedzy ani praw należnych rodzicom.


           Bo zadaniem szkoły jest wypuszczenie ludzi w miarę wszech
           > stronnie wykształconych a nie ograniczonych ćwoków, którym się wydaje, że Ziemi
           > a jest płaska, a samoloty rozpylają trucizny.


           Zasad logiki formalnej, też Ci się biedaku uczyć nie chciało, dlatego swoją postawą prezentujesz godny współczucia ateizm wulgarny, zaściankowy, pozbawiony racjonalnych horyzontów.


           > Nie wyczerpuje, ponieważ nie istnieje coś takiego jak "ideologia LGBT".


           Istnieje, jak istniał socjalizm i miał ambicje, żeby zostać globalną religią. I odszedł na gnojowisko historii. Przemyśl sobie, dlaczego...


           > Trafnej diagnozy nie da się postawić na chłopski rozum. Jeśli nie wierzysz to
           > jak zepsuje Ci się pralka, lodówka, odkurzacz, samochód sama je zdiagnozuj i na
           > praw.

           Nie jestem Zosia-samosia. Do naprawy tych przedmiotów zamawia się fachowca.           > Pióra w dupie i seks analny to o
           > czywiście nie obsesja, dlatego zarzut skwituję krótko — smile


           Nie. Gejostwo nie może kopulować inaczej niż analnie, no może jeszcze oralnie, ale demografii w ten sposób nie podniosą, więc seksualnie są społeczeństwu zbędni i na żadne specjalne prawa nie zasługują.

           > Co do dalszej części wywodu to wbrew temu, co się niektórym wydaje są na świeci
           > e specjaliści, którzy znają psychikę dziecka i wiedzą jakie treści są dla niego
           > odpowiednie.
           > ach. Dlatego nauczanie i dobór treści należy powierzyć specjalistom, uczonym, a
           > nie szamanom, politykom, populistom.


           A ponieważ wśród LGBT takich specjalistów nie ma, są natomiast ludzie głęboko zaburzeni psychicznie i osobowościowo, więc należy ich kopniakami ścigać od szkół i edukacji seksualnej naszych dzieci.
           >
           --
           www.pmiska.pl
           • oby.watel Re: Młodzież LGBT kochana 14.02.20, 21:02
            leda16 napisała:

            > Nie spłyną, uniosą się w górę, ponad lustro wody. O szczegóły techniczne zapyta
            > j inżynierów. No i drobny szczegół - teren zalewowy to nie bagno.

            Domy wiszące nad lustrem wody? Imponujące. Pytałem o szczegóły techniczne i dowiedziałem się, że to mrzonka. Prawdą jest natomiast, że teren zalewowy to nie bagno, ponieważ bagna zostały osuszone już dawno. Zanim to jednak nastąpiło tereny zalewowe bywały podmokłe. Uprzedzając światłą uwagę — bagno i teren podmokły to nie to samo.

            > To też nieprawda. Najwyraźniej termin "samowola budowlana" jest Ci tak obcy jak
            > mnie język chiński.

            Jałowy spór. Mimo zagrożeń ludzie decydują się budować na terenach zalewowych, a nadzór budowlany wydaje zezwolenia. Dopiero PiS wprowadziło przepisy, które mogą, choć oczywiście nie muszą jeśli nie będą egzekwowane, położyć kres samowoli. Zgodnie z obowiązującą od 2018 roku ustawą Prawo wodne nie wolno budować na obszarach szczególnie zagrożonych powodzią a wydane pozwolenia tracą ważność.

            > Według mnie specjaliści z zakresu medycyny i psychologii nie są zaburzeni psych
            > icznie, natomiast przedstawiciele LGBT są i to bardzo. Cóż, w tej materii też
            > masz poważne niedostatki wiedzy.

            Nie martw się o moje niedostatki. Pomyśl o banialukach które wypisujesz nie znajdujących potwierdzenia w rzeczywistości.

            > Czyli nikt.

            Zgadza się. Analogia to nie osoba. Oznacza, że zarzucać coś bez pokrycia można każdemu.

            > Dzieci na pewno nie, gdyż nie mają doświadczenia, wiedzy ani praw należnych rod
            > zicom.

            Zygota ma pełnię praw według doktrynerów, a dzieci nie? Po urodzeniu człowiek przechodzi regres? Wydostawszy się na wolność traci część praw? Jestem w szoku.

            > Zasad logiki formalnej, też Ci się biedaku uczyć nie chciało, dlatego swoją pos
            > tawą prezentujesz godny współczucia ateizm wulgarny, zaściankowy, pozbawiony ra
            > cjonalnych horyzontów.

            Nie rozumiem związku z tematem. Za to rozumiem, że Tobie chciało się uczyć zasad logiki formalnej, więc mi związek zaraz wytłumaczysz.

            > Istnieje, jak istniał socjalizm i miał ambicje, żeby zostać globalną religią. I
            > odszedł na gnojowisko historii. Przemyśl sobie, dlaczego...

            Twoja obsesja świadczy raczej o istnieniu ideologii anty-LGBT. I nie dawaj mi zadań ponad siły. Dlaczego?

            > Nie jestem Zosia-samosia. Do naprawy tych przedmiotów zamawia się fachowca.

            Ależ nie chodziło o Zosism-samosizm, ale o umiejętność stawiania diagnoz bez konieczności posiadania jakiejkolwiek wiedzy. Skoro można nieznanego uznać za zaburzonego, to zdiagnozowanie pralki, którą ma się przed nosem nie powinno nastręczać żadnego problemu.

            > Nie. Gejostwo nie może kopulować inaczej niż analnie, no może jeszcze oralnie,
            > ale demografii w ten sposób nie podniosą, więc seksualnie są społeczeństwu zb
            > ędni i na żadne specjalne prawa nie zasługują.

            Ziemię zamieszkuje ok 10 miliardów ludzi. Kiedy uznasz, że dalsze kopulowanie prokreacyjne i płodzenie potomstwa tylko po to, by umarło z głodu nie ma sensu? W Biblii tysiąclecia Bóg wyraźnie mówi, że człowiek stał się taki jak on. A to oznacza, że jest partnerem a nie sługą i winien używać boskiego daru — swojego rozumu.

            > A ponieważ wśród LGBT takich specjalistów nie ma, są natomiast ludzie głęboko
            > zaburzeni psychicznie i osobowościowo, więc należy ich kopniakami ścigać od szk
            > ół i edukacji seksualnej naszych dzieci.

            Skąd masz takie informacje? Potrafisz je podeprzeć jakimiś badaniami, statystykami? Poza tym jeśli to co prezentujesz to ma być norma, to kopniakami od szkół odganiałbym raczej takich jak Ty.

            --
            Śpieszmy się czytać posty, tak szybko znikają wraz z autorami. Trybunał Konstytucyjny padł, nietykalność funkcjonariusza Frasyniuk narusza...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka