Dodaj do ulubionych

Rekrutacja do szkoły

27.03.13, 15:35
Podobno było spotkanie informacyjne w Szkole Podstawowej nr 3. Niestety nie było mnie. Możecie się podzielić rzetelnymi informacjami, co tam było na zebraniu. Podobno maja być dostawiane baraki i maja się tam uczyć dzieci z zerówek. Czy to prawda czy bujda na resorach?
Obserwuj wątek
   • jaskowa1 Re: Rekrutacja do szkoły 27.03.13, 21:15
    takie baraki już kiedyś były i była w nich zerówka, z tego co wiem to są kontenery w pełni przystosowane do pełnienia funkcji klasy więc może póki co proponuje przestać panikować tylko dowiedzieć się u źródła, odwiedzić szkołę po świętach i zapytać dyrektora.
   • bighit Re: Rekrutacja do szkoły 28.03.13, 08:53
    Baraki faktycznie były w okresie budowy przedszkola i były no najczystsze i najbardziej zadbane pomieszczenia. Dodając do tego fakt odizolowania od megagwaru w ciasnej szkole uważam, że to dobry pomysł.
    • suspencia Re: Rekrutacja do szkoły 28.03.13, 10:21
     Jak moduły czy baraki są takie ok, to czemu nie postawiono z nich nowoczesnego przedszkola na Westerplatte? Za to odpowiedniej szkoły na Powstańców nie można było zbudować uwzględniając tendencje rozwoju tej części miasta? Dzisiaj wysypało tymi blokami, z których upycha się dzieci w szkole?
     Oto ząbkowska nowoczesność na miarę XXI wieku; Basen, z którego nie wiadomo kto będzie korzystał przy tych cenach wody? Burmistrz lasujący się za pomocą nowoczesnych mediów. Gdzie były władze jak rozpoczynano budowę tych osiedli? Nie wiedzieli jak to wpłynie na nabór do szkoły? Czyż starostą nie jest człowiek z Ząbek - co burmistrz wespół z nim zrobił aby przy tych wydawanych zezwoleniach i rozpoczynanych budowach znośniej żyło się rodzinom w tej części Ząbek? Proszę mi odpowiedzieć, co zrobili? Problem przepełnionej szkoły jest nie od dziś!

     Komuś mylą mu się priorytety w kierunku rozwoju miasta.

     • bighit Re: Rekrutacja do szkoły 28.03.13, 11:53
      Temat tej szkoły i jej niedostosowania już na etapie planowania był już wałkowany na forum, nie sądzę, aby można było dodać coś konstruktywnego.
      Fakt jest taki, że obietnica jej rozbudowy krąży gdzieś wirtualnie od trzech lat, a każdy kolejny rok zaczyna się perspektywa środków zastępczych w postaci kontenerów (które to rozwiązanie w odniesieniu do zerówkowiczów w mojej ocenie ma jednak zalety).
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka