hendor 07.04.07, 22:44 www.lepszyrembertow.pl/linki/linki/Inicjatywy_Wnioskizespoluprzyjete2005_06_27przedlozoneburmistrzowi_zebranie.doc Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sibeliuss Re: Stacja PKP KAWECZYN ???? 09.04.07, 02:52 Nie liczyłbym na to. Ta trasa jest świeżo po przebudowie, a do stacji Rembertów jest blisko. Odpowiedz Link Zgłoś