Dodaj do ulubionych

Stacja PKP KAWECZYN ????

07.04.07, 22:44
www.lepszyrembertow.pl/linki/linki/Inicjatywy_Wnioskizespoluprzyjete2005_06_27przedlozoneburmistrzowi_zebranie.doc
Obserwuj wątek
    • sibeliuss Re: Stacja PKP KAWECZYN ???? 09.04.07, 02:52
      Nie liczyłbym na to.
      Ta trasa jest świeżo po przebudowie, a do stacji Rembertów jest blisko.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka