ponponka1 30.08.07, 14:45 Czy ktos slyszal? ok 2.30 ostatniej nocy? I co bylo? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joanekjoanek Re: Strzaly na Powstancow 30.08.07, 20:25 ja słyszałam z tym, że mnie to bardziej przypominało detonację jakichś starawych sztucznych ogni. Bo najpierw było takie zzzziiuuu, a potem dopiero pierdut! ale też mnie zaciekawiło :-) Odpowiedz Link Zgłoś