Dodaj do ulubionych

Strzaly na Powstancow

30.08.07, 14:45
Czy ktos slyszal? ok 2.30 ostatniej nocy? I co bylo?
Obserwuj wątek
    • joanekjoanek Re: Strzaly na Powstancow 30.08.07, 20:25
      ja słyszałam

      z tym, że mnie to bardziej przypominało detonację jakichś starawych sztucznych ogni. Bo najpierw było takie zzzziiuuu, a potem dopiero pierdut!

      ale też mnie zaciekawiło :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka