10.02.11, 20:46
Poczta Polska jest ok!
Przesyłka doszła.Jak tak dalej pójdzie to wiosenny zagon rozmnożeniowy
będzie coraz większy.
Dziękuję za profesjonalny pakunek.
Obserwuj wątek
    • yoma Re: Yoma 10.02.11, 21:44
      A tam profesjonalny :) Niech ci się korzeni. Ale faktycznie Poczta Polska ostatnio mnie zadziwia.

      A może nad naszymi przesyłkami jakiś agroholik czuwa? :)
      • horpyna4 Re: Yoma 11.02.11, 10:59
        Bo Poczta Polska nie wozi paczek, tylko zleca tę robotę innym firmom. A one starają się, bo co roku jest przetarg na tę robotę i nie chcą stracić. Efekt jest taki, że list potrafi iść tydzień, a paczka po tej samej trasie jeden dzień. I jest to normalka.

        A Poczta Polska wozi tylko listy i ma na to nawet monopol. Ale tylko do jakiejś tam wagi, więc inne firmy dociążają listy metalowymi płytkami i w ten sposób mogą się nimi legalnie zajmować.
        • yoma Re: Yoma 11.02.11, 12:21
          Tyle to my wiemy :) To był list...

          Chyba że od jakiegoś tam wymiaru traktują list jak paczkę, też się nie zdziwię. Z innej beki, Horpyna autobus połączeniowy nam zabierają :(
          • horpyna4 Re: Yoma 11.02.11, 18:29
            Zostaje 136, teraz przecież jeździ Wołoską i staje przy Domaniewskiej (Curtis Plaza). Nie jest tak źle, tym bardziej, że jeździ często (w święto i poza szczytem co 15 min, w szczycie co 10 min). Masz trochę dalej do przystanku, ale da się dojść. Nawet z chabaziami...
            • yoma Re: Yoma 11.02.11, 18:52
              > Nawet z chabaziami...

              No nie wiem, wtedy, co wywlokłam od ciebie tę wielką kraciastą torbę, tobym z nią nie doszła od metra, a od Curtis Plaza mam chyba ciut dalej...

              A może i tak samo.
              • horpyna4 Re: Yoma 11.02.11, 19:07
                E, nie będzie tak źle. Będzie jeździć co pół godziny 210; ma stawać przy skrzyżowaniu Modzelewskiego z Domaniewską. Potem w stronę Puławskiej zresztą.
                • yoma Re: Yoma 11.02.11, 19:20
                  O, a to już lepiej, stanowczo.
                  • horpyna4 Re: Yoma 11.02.11, 19:22
                    Przynajmniej nie będziesz musiała dorabiać kółek do torby...
                    • yoma Re: Yoma 11.02.11, 19:27
                      Podstawkę poddoniczną na kółkach mogłabym wziąć :)
          • krista57 Re: Yoma 11.02.11, 20:11
            To był list przyniesiony przez p.listonoszkę,
            a że był wielgachny ,w domu nikogo nie było
            został oddany sąsiadom.

            Wszystko dobrze się skończyło.... bo nadawna przyjazny,
            listonoszka zaprzyjazniona,sąsiedzi jak to powinni być-życzliwi i pomocni.
            • krista57 Re: Yoma 12.02.11, 22:03
              Kupiłaś frezje?
              • yoma Re: Yoma 13.02.11, 12:23
                Nie, nie miałam nigdzie Tesco po drodze

                wcześniej czy później będą i gdzie indziej chyba, nie?
                • krista57 Re: Yoma 14.02.11, 11:27
                  Jest już w drodze do Ciebie bo i Tesco i poczta tuż,tuż.
                  • yoma Re: Yoma 14.02.11, 13:24
                    O kurcze. Dziękuję. Wzruszyłam się... :)
        • leloop Re: Yoma 11.02.11, 14:17
          > A Poczta Polska wozi tylko listy i ma na to nawet monopol. Ale tylko do jakiejś tam wagi,
          te najlżejsze (do 20g chyba) gdzie są rachunki np. za telefon. stad w rachunkach sztaby, notesy i inne gadżety :}
          • yoma Re: Yoma 11.02.11, 14:22
            Wolę notesy, przydają się...

            Chociaż chłop zdaje się wykorzystywał sztaby na podkładki pod skoble czy coś podobnego.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka