krista57 10.02.11, 20:46 Poczta Polska jest ok! Przesyłka doszła.Jak tak dalej pójdzie to wiosenny zagon rozmnożeniowy będzie coraz większy. Dziękuję za profesjonalny pakunek. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yoma Re: Yoma 10.02.11, 21:44 A tam profesjonalny :) Niech ci się korzeni. Ale faktycznie Poczta Polska ostatnio mnie zadziwia. A może nad naszymi przesyłkami jakiś agroholik czuwa? :) Odpowiedz Link
horpyna4 Re: Yoma 11.02.11, 10:59 Bo Poczta Polska nie wozi paczek, tylko zleca tę robotę innym firmom. A one starają się, bo co roku jest przetarg na tę robotę i nie chcą stracić. Efekt jest taki, że list potrafi iść tydzień, a paczka po tej samej trasie jeden dzień. I jest to normalka. A Poczta Polska wozi tylko listy i ma na to nawet monopol. Ale tylko do jakiejś tam wagi, więc inne firmy dociążają listy metalowymi płytkami i w ten sposób mogą się nimi legalnie zajmować. Odpowiedz Link
yoma Re: Yoma 11.02.11, 12:21 Tyle to my wiemy :) To był list... Chyba że od jakiegoś tam wymiaru traktują list jak paczkę, też się nie zdziwię. Z innej beki, Horpyna autobus połączeniowy nam zabierają :( Odpowiedz Link
horpyna4 Re: Yoma 11.02.11, 18:29 Zostaje 136, teraz przecież jeździ Wołoską i staje przy Domaniewskiej (Curtis Plaza). Nie jest tak źle, tym bardziej, że jeździ często (w święto i poza szczytem co 15 min, w szczycie co 10 min). Masz trochę dalej do przystanku, ale da się dojść. Nawet z chabaziami... Odpowiedz Link
yoma Re: Yoma 11.02.11, 18:52 > Nawet z chabaziami... No nie wiem, wtedy, co wywlokłam od ciebie tę wielką kraciastą torbę, tobym z nią nie doszła od metra, a od Curtis Plaza mam chyba ciut dalej... A może i tak samo. Odpowiedz Link
horpyna4 Re: Yoma 11.02.11, 19:07 E, nie będzie tak źle. Będzie jeździć co pół godziny 210; ma stawać przy skrzyżowaniu Modzelewskiego z Domaniewską. Potem w stronę Puławskiej zresztą. Odpowiedz Link
horpyna4 Re: Yoma 11.02.11, 19:22 Przynajmniej nie będziesz musiała dorabiać kółek do torby... Odpowiedz Link
krista57 Re: Yoma 11.02.11, 20:11 To był list przyniesiony przez p.listonoszkę, a że był wielgachny ,w domu nikogo nie było został oddany sąsiadom. Wszystko dobrze się skończyło.... bo nadawna przyjazny, listonoszka zaprzyjazniona,sąsiedzi jak to powinni być-życzliwi i pomocni. Odpowiedz Link
yoma Re: Yoma 13.02.11, 12:23 Nie, nie miałam nigdzie Tesco po drodze wcześniej czy później będą i gdzie indziej chyba, nie? Odpowiedz Link
krista57 Re: Yoma 14.02.11, 11:27 Jest już w drodze do Ciebie bo i Tesco i poczta tuż,tuż. Odpowiedz Link
leloop Re: Yoma 11.02.11, 14:17 > A Poczta Polska wozi tylko listy i ma na to nawet monopol. Ale tylko do jakiejś tam wagi, te najlżejsze (do 20g chyba) gdzie są rachunki np. za telefon. stad w rachunkach sztaby, notesy i inne gadżety :} Odpowiedz Link
yoma Re: Yoma 11.02.11, 14:22 Wolę notesy, przydają się... Chociaż chłop zdaje się wykorzystywał sztaby na podkładki pod skoble czy coś podobnego. Odpowiedz Link