hopeless5
03.10.04, 23:09
Właśnie wróciłem z kina z tegoż filmu. Bardzo mi się podobał, co jest nielada
wyczynem wziąwszy pod uwagę, że zanikła mi osobowość i na ogół nie ma tak, że
coś mi się podoba lub nie.
Gorąco zatem polecam - nawet dla takich bez osobowości się nadaje.