Dodaj do ulubionych

,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie...

    • rawik-is-me Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 16.08.13, 21:04
      Ksiądz katecheta, w trybie pilnym, wezwał Kowalskiego.
      - Panie Kowalski, sposób w jaki państwo wychowujecie Zdzisia jest karygodny i wymaga potępienia.
      - Nie bardzo rozumiem...
      - Na lekcji religii, Zdzisio zapytał czy to prawda, że Jezus był Żydem.
      - Aaaaa... nie był?
      - Proszę pana!... lekcje religii nie mają za zadanie udzielać odpowiedzi. Celem jest nauczanie...
    • jutta_t Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 13.10.13, 00:41
      Ostatnio dużo sie o nim pisze..
    • nefretete993 Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 14.10.13, 00:55
      https://scontent-b-iad.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/q71/1383835_527976993963631_914279846_n.jpg
      • nefretete993 Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 14.10.13, 00:56

        W praktyce kobiety i mężczyzn szczuto psami karmionymi ludzkim mięsem i ćwiartowanymi żywcem indiańskimi niemowlętami. Wbijano ciężarne kobiety na pale, przywiązywano ofiary do luf armatnich i puszczano je z dymem. Mordowano, gwałcono, ucinano ręce, nosy, wargi, piersi. Gdy katoliccy "misjonarze" zawitali do Meksyku, żyło tam około 11 milionów Indian, a po stu latach już tylko półtora miliona...
    • nefretete993 Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 14.10.13, 01:10
      https://scontent-b-iad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/q71/1383908_527998867294777_1296751074_n.jpg
    • black_jotka Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 14.10.13, 17:57
      Jakie to wszystko jest...smutne.
    • smieszka-on-line Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 14.10.13, 21:20
      https://scontent-a-iad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/s720x720/1385616_531854990234655_189146966_n.jpg
    • smieszka-on-line Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 14.10.13, 21:23
      O przywłaszczenie ponad 4,5 mln zł, przeznaczonych na działalność charytatywną, oskarżyła prokuratura księdza Pawła P. z parafii rzymsko-katolickiej pod wezwaniem św. Krzyża i św. Filipa Neri w Tarnowie.
    • smieszka-on-line Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 14.10.13, 21:41
      https://scontent-b-iad.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/q71/1380657_528635040564493_1366738317_n.jpg
    • smieszka-on-line Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 14.10.13, 21:42
      https://scontent-a-iad.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/s720x720/1381857_528633877231276_1889788364_n.jpg
    • kaczorek_dwa Wszędzie sa ludzie i ludziska, słabi i silni.. 14.10.13, 22:40

      Za współprace z Gestapo wykonano kary śmierci na :
      ks. Antoni Skoczyński, wikary z m. Luboszyca – za współpracę z policją
      niemiecką (zastrzelony w r. 1943). Ks. Sylwester Groblewski, wikary z m.
      Głowna – za denuncjowanie Polaków do władz niemieckich (zastrzelony 20.11.1943
      r.). Brat zakonny Edmund z klasztoru w Szczyrzycu – konfident Gestapo
      (zastrzelony 27.7.1943 r.).
      • kaczorek_dwa Re: Wszędzie sa ludzie i ludziska, słabi i silni. 14.10.13, 22:53
        https://scontent-a-iad.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/1392006_528670570560940_795432500_n.jpg
    • jutta_t Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 17.10.13, 01:56
      - Wiele dziś się mówi, i słusznie, o karygodnych nadużyciach dorosłych wobec dzieci. Tego rodzaju zła nie wolno tolerować, ale nikt nie pyta o przyczyny - powiedział arcybiskup Józef Michalik. Duchowny wskazał na brak miłości rozwodzących się rodziców, feministki walczące z tradycyjnym modelem rodziny oraz ideologię gender promującą związki homoseksualne.

      Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski przyjechał do stolicy Dolnego Śląska, by wziąć udział w uroczystościach z okazji 90. urodzin kardynała Henryka Gulbinowicza. Podczas homilii wygłoszonej we wrocławskiej katedrze nawiązał do głośnych ostatnio przypadków pedofilii.
      • dunant Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 23.10.13, 04:04
        https://scontent-b-atl.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1378412_555850801149693_721870490_n.jpg
    • seremine Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 17.10.13, 08:43
      Andrzej Nowakowski
      Abp. Sławoj Leszek Głódż (flaszką w wojsku i nie tylko zwany) mundór mnosił tylko lat 13, emerytura w wojsku należy się po 15 latach służby zawodowej i wynosi 40% uposażenia. Jak to jest, że abp. Sławoj Leszek Głódż po 13 latach służby dostał 250 tys. zł. odprawy i emerytórę w wysokości 10 tys. zł.? Zachęcam wszystkich mundurowych co byli zawodowymi przez lat 13-cie lub 14-cie, by występowali na drogę sądową i opozwali MON lub rząd by im też przyznano należną odprawę i emeryturę. W Polsce prawem Kaduka kapelanom nadawano stopnie oficerskie po 2-wu tygodniowym przeszkoleniu. Jak likwidowano jednostki wojskowe to etety kapelanów zostawiano. MON tak bezwstydnie właził KK w Polsce w pupkę, że co to jest honor Żołnierza Polskiego zapomniał!
    • seremine Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 17.10.13, 14:58
      - Nie będę oceniał słów abpa Michalika. To nie moja rola. Chcę jednak podkreślić, że nie chodzi o przerzucanie winy np. na rozwiedzionych rodziców. Arcybiskup chciał wskazać na elementy, które zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia przypadków pedofilskich – powiedział na specjalnej konferencji prasowej rzecznik episkopatu, ks. Józef Kloch. Spotkanie z dziennikarzami zwołano po kolejnych, kontrowersyjnych słowach abpa Michalika nt. pedofilii. W rozmowie z Onetem komentują je feministka Katarzyna Bratkowska i konserwatystka Natasza Dembińska-Urbaniak.

      Abp Józef Michalik, fot. Mateusz Baj Foto: Agencja Gazeta
      W trakcie niedzielnej mszy świętej we wrocławskiej katedrze abp Michalik stwierdził: - Karygodne są nadużycia dorosłych wobec dzieci. Nikt nie zwraca jednak uwagi na przyczyny tych zachowań. Pornografia i fałszywa miłość w niej pokazywana, brak miłości rozwodzących się rodziców i promocja ideologii gender - mówił duchowny.
    • seremine Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 17.10.13, 15:01
      ~jaś : Z wypowiedzi Michalika jednego z przywódców duchowych w naszym kraju można wysnuć trzy wnioski:
      1.Michalik - ofiara- w przeszłości porzucony przez rodziców wpadł w szpony pedofilów w ramiona kochających chłopców w sutannach,wie jak to wygląda z pozycji dziecka !!to ono jest tym diabełkiem kuszącym pedofila
      2.Michalik -sprawca-swoje sądy opiera na na niecnej przeszłości i wie skąd się biorą dzieci lgnące do księży pedofilii,czyżby wykorzystywał dzieci w ich trudnej sytuacji rodzinnej i to one wciagnęły go w ten niecny proceder ???
      3. Michalik - spowiednik -swoje wypowiedzi opiera na wiedzy od swoich podwładnych pedofilii w sutannach, znając skalę tego problemu stara się usprawiedliwić księży pedofilii że to dzieci i ich rodzice są winni pedofilii, stara usprawiedliwić się przestępców !! I to jest największą klęska kościoła , wypaczony solidaryzm we własnym środowisku.
      Bo jak inaczej tłumaczyć słowa przywódcy duchowego , jednego z autorytetów kościoła !!Czy ma wiedzę na temat tych przestępstw pedofilii na szkodę dzieci ? Czy ? powiadomił o tym organa ścigania ?
      • seremine Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 17.10.13, 15:03
        ~klerykal : Abp Michalik tak żałował, że całą noc nie spał” ale to były tylko bzdurne slowa biskupa wyznającego raczej zasady, ze czym wiekszy grzech i wieksza przyjemnosc tym mniejszy zal. Znowu przypuścił atak, na wszystko i na wszystkich tylko nie na siebie, bo swoich nakryl sutanna jak diabel ogonem, swoich pominal!!! Abiskup do konca zycia nie powinien zaznac spokoju za swoja postawe, za oskarzanie dzieci,rodzicow,za bute, za arogancje, za swoja wrogość do ludzi, za swoja podlosc ale takze za zniszczenie policjanta z rodzina i to tylko za to, ze wykonywal swoje obowiazki i raczyl skontrolowac pojazd zgrzybialego polbozka, i to jakim prawewm. Abiskup Michalik, to rzadkiej masci indywiduum, ktore boi sie teraz o swoj stolek. Abiskup Michalik powinien przywdziac WOR POKUTNY i udac sie do samotni w klasztorze i tam spedzic reszte zycia na rozmyslaniach nad swoja biskupia oraz ludzka podloscia. Stamtad nikomu nie bedzie szkodzil. Taka wypowiedz abiskupa nie byla ani jego pierwsza ani ostatnia obrzucajaca blotem, inaczej myslacych oraz wiernych nieposlusznych temu wynioslemu i niesympatycznemu KLESZE. Panie Michalik, pan powinien byc skonczony jako abiskup i jako ksiadz, na pana cywilizowany swiat sie oburzyl, dla pana nie ma ludzkiego usprawiedliwienia ni wytlumaczenia. Czy, pan oraz ksieza pedofile, których pan w idiotyczny sposób broni pochyliliście sie nad zdeprawowanymi przez ksiezy dziecmi w imie boga, czy w waszych ksiezych pustych glowach przebiegla mysl „ILE TE DZIECI NIE PRZESPALY NOCY, JAKA SZKODE PONIOSLA ICH PSYCHIKA”??? Zachowanie abp jest KARYGODNE!!!. Mamy 21 wiek i pora przywolac niektórych pastuchow do porzadku. Wiara tak. Bog tak, ale bez was zboczency i dewianci. Wg abp J.Michalika ksieza sa "jak prostytutki, i to nieswiadome, zaspakajajace" “ZADNE SEKSU I MILOSC DZIECI”. Dziecko szuka boga, dobra,milosci do ludzi a znajduje: jedna reke ksiedza w swoich majtkach a druga ksiadz sie masturbuje !!!! O rany!!!!!! !!!!!! Rzeczniku KC episkopatu, Klochu, jak się czujesz, czy teraz wiesz co to znaczy „lapsus językowy”? Czyzby każdy ksiądz pedofil nosil w spodniach lapsus? Rzecznik arogant a zarazem tuman językowy!!
    • seremine Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 18.10.13, 02:01
      - Piętna, które nosimy, nie da się wyleczyć. Można tylko nauczyć się z tym żyć. A przez wypowiedzi arcybiskupa Michalika czujemy strach i obrzydzenie - mówi Ewa Orłowska, jedna z ofiar księdza Michała M., który molestował ją przez 9 lat.
      W czerwcu 2004 r., po trzech latach od ujawnienia skandalu w Tylawie, sąd skazał 65-letniego księdza M. na dwa lata więzienia w zawieszeniu za molestowanie sześciu dziewczynek. Ksiądz wkładał ręce pod bluzki dziewczynek i dotykał ich piersi, wkładał ręce do majtek i dotykał krocza, całował, wkładał palec do pochwy. Kiedy sprawa wyszła na jaw, abp Michalik, ówczesny metropolita przemyski, napisał list do parafian:

      Mam nadzieję, że konfratrzy i parafianie, którzy znają lepiej środowisko niż wrogie Kościołowi i depczące prawdę gazety lub osoby, nie stracą zaufania do swego proboszcza, ale okażą mu bliskość przez gorliwą modlitwę
      W ubiegłym tygodniu Michalik, teraz przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, powiedział:

      - Wielu molestowań udałoby się uniknąć, gdyby relacje między rodzicami były zdrowe. Nadużycie, pojawia się wtedy, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga.

      Tego samego dnia wieczorem arcybiskup przeprosił za wypowiedź i stwierdził, że był to "lapsus językowy". Jednak już po tygodniu znów wypowiadał się w podobnym tonie:

      - Karygodne są nadużycia dorosłych wobec dzieci, o których wciąż mówią media. Jednak nikt nie zwraca uwagi na przyczyny tych zachowań - mówił arcybiskup. I wymieniał: - Pornografia i fałszywa miłość w niej pokazywana, brak miłości rozwodzących się rodziców i promocja ideologii gender.

      Winne są jego zdaniem również "agresywne feministki" walczące o prawo do aborcji, prawo do tworzenia związków osób tej samej płci i prawo do adopcji dzieci przez te osoby.


      Cały tekst: wyborcza.pl/1,75478,14797155,Ofiara_ksiedza_pedofila_z_Tylawy___Abp_Michalik_gardzi.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza#ixzz2i1k36fX6
    • seremine Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 18.10.13, 12:12
      Mówi pani, że od wielu lat próbuje dojść do siebie i się leczyć. Brała pani udział w terapii? Czy Kościół zaoferował jakąś pomoc w jej sfinansowaniu?

      - Nie. Za wszystko płaciłam ze swoich pieniędzy. Od Kościoła, choć minęło tak wiele lat, nie usłyszałam nawet prostego słowa "przepraszam".

      Ks. Józef Kloch zapowiedział, że wziąłby udział w spotkaniu z ofiarami pedofilii. Przyszłaby pani na takie spotkanie?

      - Z księdzem Klochem może tak, bo widzę, że to, co mówi, mówi szczerze. Ale nie wiem, czy wzięłabym udział w takim spotkaniu, gdyby miał na nie przyjść arcybiskup Michalik. Mogłabym nie wytrzymać i powiedzieć kilka słów za dużo.

      Nie wybaczy pani arcybiskupowi?

      - Chyba nie potrafię. Mam nadzieję, że arcybiskup w końcu się przekona, ile wyrządza szkody. Może powinien po prostu usiąść i czytać Pismo Święte. Bo wydaje mi się, że nie wie, czego nauczał Jezus.

      Jest pani osobą wierzącą? Nie odwróciła się pani od Kościoła po tym wszystkim?

      - Nadal chodzę do kościoła i wierzę w Boga. Wierzę, że są także dobrzy księża.

      Cały tekst: wyborcza.pl/1,75478,14797155,Ofiara_ksiedza_pedofila_z_Tylawy___Abp_Michalik_gardzi.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza#ixzz2i4DtENZg
      • seremine Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 18.10.13, 12:13
        niktwazny126
        wczoraj
        Oceniono 285 razy 277
        Wypowiedzi biskupów nt. pedofilii wskazują, jak daleko odbiegli od bożych przykazań, na straży ktorych formalnie stoją. Biskup Michalik przeszedł sam siebie w próbach przerzucenia winy na innych, zwlaszcza na rodzicow. W jednym ma rację- bezgraniczne zaufanie do panow w sukienkach spowodowalo oddawanie dzieci pod ich pieczę. Tu często rodzice winni, bo nie odbierali sygnałów, dawanych przez molestowane dzieci. Bo przecież krzywdzić może każdy, ale nie ksiadz, tak pięknie głoszący kazania, tak srogo upominający w konfesjonale.
        Na szczęście wiele prawd ujrzało światlo dzienne i jest nadzieja, że władza księży nad "prostym ludem" będzie mniejsza.


        Cały tekst: wyborcza.pl/1,75478,14797155,Ofiara_ksiedza_pedofila_z_Tylawy___Abp_Michalik_gardzi.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza#ixzz2i4E6b5kk
    • seremine Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 18.10.13, 12:14
      Pokaż odpowiedzi (1)
      Odpowiedz
      merlin1usa
      wczoraj
      Oceniono 34 razy 34
      2 lata w zawieszeniu za molestowanie dzieci !
      Toz to raj dla pedofilow. Trzeba tylko zalozyc czarna sukienke.
      Swoja droga , co to za system prawny ? Osoba cywilna ,zostala by skazana na co najmniej 4 lata bezwarunkowej odsiadki.
      Odpowiedz


      Cały tekst: wyborcza.pl/1,75478,14797155,Ofiara_ksiedza_pedofila_z_Tylawy___Abp_Michalik_gardzi.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza&v=1&obxx=14797155#ixzz2i4EVKdUa
    • seremine Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 18.10.13, 12:16
      erpe:

      Czy KK ma swoich wiernych za idiotów!
      Jeżeli ksiądz wkłada rękę "tam gdzie nie trza" to tą rękę należy ODRĄBAĆ i spalić.Tak mówi Ewangelia.
      Proste jak bambus.
      I jak ksiądz wsadzi rękę "tam gdzie nie trza" mojej wnuczce to ja mu ją odrąbię choćbym poszedł siedzieć.
      Bo to będzie zbawienne dla księdza i nie będzie On potępiony.
      Bo ja jestem taki ortodoksyjny katolik wychowany przez jezuitów.


      Cały tekst: wyborcza.pl/1,75478,14797155,Ofiara_ksiedza_pedofila_z_Tylawy___Abp_Michalik_gardzi.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza&v=1&obxx=14797155#ixzz2i4EixmnO
      • seremine Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 18.10.13, 12:17
        marek0058:

        Arcybiskupie Michalik... jeśli masz jeszcze odrobinę wstydu, to podaj się natychmiast do dymisji !
        Biskupi, arcybiskup, kardynałowie... czy Wam nie wstyd, że Przewodniczącym Episkopatu jest abp Michalik ? Ta osoba swoim zachowaniem kompromituje polski kościół instytucjonalny.

        Paradoksem jest to, że sami wybraliście ze swego grona takiego Przewodniczącego, a tym samym jesteście współodpowiedzialni za jego czyny i wypowiedzi.
        Przecież wszyscy wiedzieliście jak haniebnie zachował się, broniąc proboszcza-pedofila z Tylawy i krzywdząc dzieci-ofiary tego zboczeńca.
        Jak będziecie mogli spojrzeć w oczy papieżowi Franciszkowi i nam wiernym ? A może Was to zupełnie nie obchodzi ?


        Cały tekst: wyborcza.pl/1,75478,14797155,Ofiara_ksiedza_pedofila_z_Tylawy___Abp_Michalik_gardzi.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Gazeta_Wyborcza&v=1&obxx=14797155#ixzz2i4F46Sa8
    • ewelina333.3 Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 20.10.13, 01:45
      Arcybiskup Michalik odwiedził dziś miejscowość Nienadowa Dolna koła Przemyśla, gdzie konsekrował kościół i dokonał instalacji relikwii księdza Jerzego Popiełuszki. W homilli Metropolita przemyski przypomniał, że pedofilia to wielki grzech, a dorośli powinni chronić dziecko przed wykorzystaniem. Dodał, że twierdzenie, iż Kościół jako instytucja toleruje to zjawisko jest krzywdzącym kłamstwem.

      Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski podkreślił, że należy przede wszystkim zastanowić się nad przyczyną tych przestępstw. Jako jedną z nich arcybiskup wskazał niewłaściwe wychowanie. - Dziecko ma prawo do miłości i opieki rodziców, a dzisiaj próbuje się je pozbawić wstydu przez niewłaściwe wychowanie - mówił.
      REKLAMA

      Metropolita przemyski skrytykował promowaną wczesnoszkolną edukację seksualną, twierdząc, że ta wiedza jest dla małego dziecka mało interesująca i niepotrzebna, a pozbawia je wstydu. - Każde dziecko wie, jak jest zbudowana koleżanka czy kolega i nie musi tego przy świadkach dochodzić - zaznaczył abp Michalik. Podkreślił, że do wychowania dziecka mają prawo ojciec i matka, a szkoła czy państwo ma ich jedynie wspierać.

      Metropolita przemyski podkreślił, że Kościół w ostatnim czasie jest obiektem wielu ataków, między innymi ze strony mediów. Jako przyczynę tego wskazał przypominanie stanowiska Kościoła w sprawie aborcji, homoseksualizmu oraz czystości przedmałżeńskiej. - Na razie krytykują i atakują jedynie biskupów. Tak zawsze było, ale jeśli przestaną i pokonają biskupów, wtedy zejdą niżej. Zechcą oddzielić lud od Kościoła i biskupa - przestrzegał hierarcha.

      Czytaj więcej na fakty.interia.pl/religia/news-abp-michalik-kosciol-jest-atakowany-bo-jest-niewygodny,nId,1045369?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other


      Dlaczego ludzie oderwani od życia plotą takie androny!
    • ewelina333.3 Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 20.10.13, 01:47
      ~mp - 1 min temu
      Kompletnie tego nie rozumiem. Kiedy chodziłam do szkoły, a było to dawno, dawno temu, nie było uświadamiania w szkole. Nie było pogadanek i takich tam. TO NA KATECHEZĘ KSIĄDZ ZAPRASZAŁ SEKSUOLOGA, LEKARZA, PSYCHOLOGA! Tak - właśnie w przykościelnej salce dowiedziałam się więcej niż gdziekolwiek. I bardzo jestem z tego powodu zadowolona. Dlaczego teraz taka walka ze zwykłą wiedzą. Co się stało, że nastąpił zwrot o 180 stopni ?


      Czytaj więcej na fakty.interia.pl/religia/news-abp-michalik-kosciol-jest-atakowany-bo-jest-niewygodny,nId,1045369?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

      Stuknięcie już zupełnie sukienkowi. Wstyd!
      • ewelina333.3 Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 20.10.13, 01:49
        ~fde -
        Mam pytanie do kapłanów: Czy znajdzie się jeden sprawiedliwy, który ma taką możliwość i wyśle do Papieża Franciszka teksty, które ten pan głosi? Wystarczy samo to - i podejrzewam, że głosiciel tez popłynie z prądem historii. Proszę, jeden kapłan...


        Czytaj więcej na fakty.interia.pl/religia/news-abp-michalik-kosciol-jest-atakowany-bo-jest-niewygodny,nId,1045369?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other
    • ewelina333.3 Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie...z Netu... 20.10.13, 01:50
      Prawda jest taka ze nikt nie okłamie natury! Facet potrzebuje kobiety a jak się kisi ileś lat sam to mu odbija! chcesz być księdzem to daj sobie uciąć i po temacie!


      Czytaj więcej na fakty.interia.pl/religia/news-abp-michalik-kosciol-jest-atakowany-bo-jest-niewygodny,nId,1045369?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other
    • rawik-is-me Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 20.10.13, 04:41
      - Trzeba mieć odwagę nazwać grzech po imieniu i nie poddawać się, jeśli będą nas krytykować. Na razie krytykują i atakują jedynie biskupów. Tak zawsze było, ale jeśli przestaną i pokonają biskupów, wtedy zejdą niżej. Zechcą oddzielić lud od Kościoła i biskupa - mówił hierarcha.

      Stwierdził, że w wielu sprawach wierzący "są winni, jeśli na to pozwalają, jeśli ulegają tym zafałszowanym modom". - Na dzisiejsze czasy trzeba odpowiedzieć naszym większym zaangażowaniem. Nie przemogą Kościoła wrogowie, my sami będziemy go wzmacniać albo osłabiać - podkreślił abp Michalik.
    • mala200333 Starowicz 20.10.13, 18:53
      - Część zachowań pedofilskich powstaje w trakcie pracy. Na przykład wtedy, gdy duchowny już nie radzi sobie z celibatem. A początkowo twierdzi, że da radę - powiedział prof. Lew Starowicz o zjawisku pedofilii w Kościele. Seksuolog wypowiedział się również w kwestii odpowiedniej edukacji najmłodszych. - Edukowane powinny być już dzieci w wieku przedszkolnym. Jest pojęcie tzw. "złego dotyku". Dziecko powinno wyczuć, kiedy osoba dorosła posuwa się za daleko i to zastopować. Musi być obudzona pewna wrażliwość - nie przewrażliwienie i lęk, ale powinny być wyznaczone granice - powiedział Lew Starowicz.
    • jutta_t Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 20.10.13, 20:24
      ~Czytający ,....
      Jak chcesz na księdza to przymusowa kastracja. Siusiak tylko do sikania, jak celibat to celibat. Chociaż .... Jeszu też miał wg badaczy biblii Marię Magdalenę. Przeczytałem,że arcybiskup Sławoj Leszek Głódź otrzymał 250 tys zł odprawy. Obecnie pobiera 10 tys zł emerytury i 4,5 tys zł od kościoła , razem 14,5 tys zł. miesięcznie. Co się dziwicie, jest kasa nie ma co robić, to się szuka różnych rozrywek . A naród przez wieki klepie modlitwy i przez wieki klepie biedę coraz większą. Bozia tak chce ????? Czy żadnej bozi nie ma ???.
    • nefretete993 Re: ,,,,,,,K.K.,,,, na swiecie... 21.10.13, 01:50

      Abp Józef Michalik...
      - Każde dziecko wie, jak jest zbudowana koleżanka czy kolega i nie musi tego przy świadkach dochodzić - mówił abp Józef Michalik, krytykując wczesnoszkolną edukację seksualną. Jak przekonywał, wiedza ta jest dla dziecka mało interesująca i niepotrzebna. - Dziecko ma prawo do miłości i opieki rodziców, a dzisiaj próbuje się je pozbawić wstydu przez niewłaściwe wychowanie - mówił.

      Jak czytam co ten gamon wypisuje to..

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka