Dodaj do ulubionych

Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu holend

27.07.05, 23:45
albumforumpolskaholandia.blox.pl/html
Obserwuj wątek
    • venus22 Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 28.07.05, 08:02
      dzieki za link..

      Venus
      • cassandrafr Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 28.07.05, 16:42
        Nie ma za co, jak dowiem sie o przyczynie jej zgonu to napisze, jesli jej maz
        sie zgodzi.
        Pzdr. dla Venus
    • cassandrafr Jeszcze kilka zdjec Marii-Ludwiki 30.07.05, 00:38
      Zalaczam nowy link z zdjeciami Marii-Ludwikii. Venus, jak sie okazuje, ludzie z
      innego forum zlozyli sie na kwiaty i wyslali kartke kondolencyjna do jej meza.
      Czyli Polak potrafi, jak chce. Moze byly to osoby bardziej zwiazne uczuciowo z
      M-L, choc tylko internetowo.
      groups.msn.com/UFelinenazapiecku/wspolnienieoml.msnwPzdr
      • cassandrafr Re: Jeszcze kilka zdjec Marii-Ludwiki 30.07.05, 00:41
        groups.msn.com/UFelinenazapiecku/wspolnienieoml.msnw
        • cassandrafr Do Venus 30.07.05, 00:53
          Jak widze, to Twoja prosbe o wyjasnienia przyczyn zgonu Marii Ludwiki na forum
          +40, kompletnie olali. Zapewniam Ciebie jednak, ze jak sie naprawde chce, to sa
          na innych forach gazety ludzie bardziej zyczliwi, wrazliwi i pomocni, niz
          na "Twoim" forum.
          Pzdr
      • venus22 Re: Jeszcze kilka zdjec Marii-Ludwiki 30.07.05, 00:48
        Ponownie dziekuje, Cassandro,
        jak juz wspomnialam w innym watku moja znajomosc z ML byla wylacznie forumowa
        prywatnych kontaktow nie utrzymywalysmy.
        Niemniej jednak bardzo ja lubilam, jest mi strasznie szkoda ze odeszla i bardzo
        brakuje mi jej usmiechu i pogody ducha na forum..

        Venus
        • cassandrafr Re: Jeszcze kilka zdjec Marii-Ludwiki 30.07.05, 00:54
          Moja znajomosc z M
        • cassandrafr Re: Jeszcze kilka zdjec Marii-Ludwiki 30.07.05, 00:58
          Moja znajomosc z Maria-Ludwika byla tez tylko internetowa. Wymienilam z nia
          korespondencje zaledwie kila dni przed smiercia M-L na temat jej przeprowadzki
          do Belgii. Naprwde mna spiorunowalo, ze kilka dni pozniej zmarla, bo choc to
          byl pocztek naszej korepondencji, napisala mi, ze jej zdrowko ma sie jako tako.
          • venus22 Re: Jeszcze kilka zdjec Marii-Ludwiki 30.07.05, 05:51
            Nie olali mnie Cassandro dostalam na maila odpowiedz ze ML miala przewlekla
            chorobe niezwiazana z migrena. O szczegoly sie nie dopytywalam..
            Mnie rowniez bardzo zaskoczyla jej smierc.


            Venus
    • kingaolsz Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 30.07.05, 13:45
      Cassandro, badz tak uprzejma i przestan juz wykozystywac smierc ML do
      osobistych przytykow na forum. To jest niesmaczne poprostu.
      Jesli chcesz sie dzielic swoimi odkryciami i zdobyczami informacyjnymi na temat
      ML to prosze bardzo, ale daruj sobie te szpile do Venus.

      Z gory dziekuje.
      Kinga
      • cassandrafr Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 30.07.05, 16:53
        Kinga, przestan sie czepiac mnie. venus jak widac bardzo dobrze umie sie bronic
        bez Ciebie. Przy okazji afery z Mariia-Ludwika, okazuje sie, ze nalezysz do
        tego 10% chamskich Polakow, zle wychowanych( vide batalia o przywlaszcenie
        sobie "pamieci" Marii-Ludwiki przez dwa fora holenderskie na portalu gazety.
        Powinnas sie zajac lepiej swoja osoba, zobacz jestes mloda, zaniedbana osoba z
        duz
      • cassandrafr Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 30.07.05, 17:12
        z duza nadwaga. Jak Ci nie wstyd zamieszczac takie okropne zdjecia, wygladacie
        jak typowa rodzina zyjaca z zasilkow na zachodzie. Ty jestes wzorkowo
        niesmaczna poprostu! Dawno mnie korcilo, zeby Ci to powiedziec, teraz okazja
        sie nadarzyla. Gdybys mogla uslyszec komentarze Francuzow na temat Twoich
        zdjec, bys sie zapadla pod ziemie.
        Dziekuje z gory za milczenie w moich watkach, NIE MUSISZ JE CZYTAC, a zwlaszcza
        odpowiadac. Wlacz sobie opcje moj nieprzyjaciel.
        Cassandra

        Cassandra
        • cassandrafr Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 30.07.05, 17:28
          Chcialam napisac 90% Polakow. To nie moje slowa, tylko osoby o nicku
          wiewioreczka2, podpisuje sie pod jej opinia rekami i nogami.
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=650&w=26933290&a=26933290
          Zreszta tego typu komentarze mozna znalezc na kazdym forum gazety, w pelni sie
          to sprawdza w rzeczywistosci.
          • kingaolsz Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 31.07.05, 13:35
            Dziekuje za Twoja opinie, jakkolwiek plytka. Ja Ciebie nie obrazilam, ale widac
            Tobie tylko taki styl rozmowy odpowiada.

            Wyglad to kwestia dosc wzgledna, nadwaga to rzecz, ktorej mozna sie pozbyc,
            wiec niech moj "problem" nie spedza Ci snu z powiek. Swoja droga, po czesci to
            tez jest to zwiazane z migrenami i sterydami, ale dla Ciebie to zadna roznica.
            Musze Ci pogratulowac "kultury" znajomych francuzow... nie ma co.
            I jeszcze odniose sie do kwestii zasilkow... ciekawe skad tak dobrze znasz
            problem? z autopsji?
            Powodzi mi sie wystarczajaco dobrze, zeby ich nie brac, wiec nie sugeruj czegos
            o czym nie masz pojecia. I nie obrazaj ludzi na zasilkach, oni tez potrafia
            miec klase ( w odroznieniu od Ciebie).

            Wiecej odpisywac nie bede, bo nie chce sie znizac do pozniomu tych dyskusji,
            ktory jest porazajaco niski.

            Kinga
            • cassandrafr Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 31.07.05, 16:24
              Jezli zmieszczasz zdjecia w sieci, to pownnias sie spodziewac nie zawsze
              pochlebnych opinii na ich temat, tym bardziej, ze podajesz do nich link na
              forum nie zwiazanym z wzajemna adoracja polskich rodzin.
              Z tego, co widzialam bardzo odbiegasz od zadbanych mam i dzieci, ktore mozna
              zobaczyc w polskiej telewizji jak TVN style, czy nawet innym programie, gdzie
              rodzice prosza o wsparcie finasowe dla chorych dzieci (nie wiem na ktorym
              programie sa te reporataze, ale ostatnio widzialam mame Edytki, ktora prosila o
              wsparcie finansowe na rehabilitacje corki. Byalam przyjemnie zaskoczona, bo
              mimo tarapatow finsowych, mama proszaca o pieniazki byla ladnie, schludnie a
              nawet elegancko ubrana, a dziewczynka wychuchana jak laleczka. Daje to
              dobry "image" potencjalnym dawca pienizkow, bo widac, ze osoba troszczy sie o
              rodzine i o dziecko. Nie wiem po co Ty zamieszczasz zdjecia, na ktorych masz
              wyciagniety, koloru nijakiego T-shirt, ujawniajecego ramiona jak baleronki,
              uczesna byle jak, na jednym zdjeciu namazany cien do powiek, no chyba nie
              powiesz, ze to zadbana kobieta, pomijajc Twoja tusze.
              Co do Twojego fotoreportazu, to moj komentarz jest jak najbardziej z autopsji.
              Czesto sa reportaze w telewizji na temat rodzin tzw.problematycznych
              spolecznie, styl rodzina zyjaca z zasilkow, i wypisz, wymaluj paralela od razu
              mi sie nasunela po obejrzeniu Twojej kolekcji zdjec. Kometarze byly tym
              bardziej negatywne, ze osoby ogladajce Twoje zdjecia, nie znaja Polski, i
              pytaly sie mnie, jaki to typ rodziny na tych zdjeciach, bo Twoje zdjecia
              przypominaja to, co sie widzi tu u rodzin patologicznych.
              A contrario, z przyjmoscia pomoglam mamie Marcelinki, ktora pytala o gratisowe
              probki francuskich kremow dla jej dziecka na forum francuskim. Nawet
              wyszperalam informacje na temat wszystkich laboratoriow produkujach kremy dla
              dzieci z ekzema atopiczna. Na jej zdjecia moza z przyjemnoscia patrzec i
              podziwiac.
              • kingaolsz Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 31.07.05, 18:14
                Hehehe, bawisz mnie, naprawde.
                Kurcze, Ty masz wiecej problemow z moja osoba niz ja sama. Nie przejmuj sie
                mna, bo ja jestem baaardzo zadowolona ze swojego zycia, wygladu i to co piszesz
                nie robi mi krzywdy. Ja sie czuje wystarczajaco dobrze ze soba.
                Swoja droga mam w nosie ( i zawsze mialam ) mode, elegancje itp. bo wole
                wygode. Brodna nie chodze, nie martw sie. "Francja-elegancja" nie jest dla
                mnie ;) Na szczescie zyje w kraju ( nie w Polsce), gdzie moge wygladac jak chce
                i NIKT nie zwroci na to uwagi, tym bardziej "glosno". Tutaj ludzie moga wyjsc
                po zakupy w pizamie i nikogo to nie obchodzi. To takie strasznie "polskie"
                ogladanie i ocenianie.

                Jak nie lubisz na mnie patrzec to nie patrz. Jestes jak na razie jedyna, ktora
                narzeka.

                Kurcze, a moze powinnam sie powiesic bo jakas tam Cassandra mnie krytykuje...
                buhahahaha

                Szczerze ubawiona ;))))))))
                Kinga
    • cassandrafr Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 30.07.05, 17:44
      Przy okazji zobacz, prownaj sobie jak atrakcyjnie wyglada zadbana kobieta na
      zachodzie, nawet w srednim wieku, jak Maria-Ludwika, a jak takie kocmoluchy jak
      ty.
      • venus22 Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 30.07.05, 19:48
        Boze, Cassandro. :(

        jestem pewna ze z jakiegos powodu bardzo zle reagujesz na jakiekolkwiek
        zwrocenie ci uwagi.
        bardzo cie prosze, nie odpisuj mi natychmiast, pod wplywem wzburzenia, usiadz,
        napisz ale nie wysylaj- za godzine przeczytaj to co ja napisalam, co ty
        napisalas, i pomysl. ODCZEKAJ, PROSZE.

        Moze twoj ojciec albo mama byli w stosunku do ciebie zbyt krytyczni, nie
        pozwalali ci na pomylki, moze zawsze uwazali ze moglas lepiej, wiecej itd.,
        moze masz rodzenstwo ktore z ciebie drwilo i musialas sie agresywnie bronic,
        nie wiem..

        Migrena tez ma to do siebie, czego doswiadczylam na wlasnej skorze, ze wzbudza
        niewspolmierne do wartosci zdenerwowanie, irytacje i wrecz szal.
        Dlatego prosze cie, zwroc tez uwage czy ty nie masz tej formy migreny ktora
        objawia sie atakami zlosci.

        Naprawde, zauwaz, ze wystarczy powiedziec ci jedno slowko aby otrzymac tysiac w
        odwecie, coraz mocniejszych. Jestem pewna ze w pewnym moemncie dzieje sie to
        poza twoja kontrola.
        Wiem ze w ogole chcesz dobrze, dlatego zwracam ci uwage- cos jest nie tak,
        trzeba by dojsc co to jest, i nie obrazaj sie na mnie bo szczerze ci dobrze
        zycze.

        Tez z wlasnego doswiadczenia wiem ze na krytyke trudno jest sie kontrolowac,
        ale trzeba. czasem ci co nas krytykuja nie maja racji ale czasem maja i trzeba
        to jakos przelknac.


        Prosze nie denerwuj sie tak i zanim cokolwiek wyslesz, daj sobie z godzine na
        przeminiecie "burzy". Zobaczysz ze niejeden post skasujesz..

        A za wszystkie informacje na temat ML dziekuje.

        Venus
        • cassandrafr Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 30.07.05, 21:29
          Venus,
          Przekroczylas lekko czerwona linie, snujac fantazyjne argumenty na temat mojej
          rodziny, ojca, matki, rodzenstwa.
          Jako adwokatka, praktykuje w zyciu zawodowym "débat contradictoire", ale Twoja
          metoda argumentacji jest niedopuszczalna nawet w zyciu prywatnym, bo opiera sie
          na niczym. Czy sprawiloby ci przyjemnosc, gdybym cos podobnego napisala o
          Tobie? Zreszta, zeby cos takiego napisac, to trzeba bylo to przezyc, uslyszec,
          z reguly ludzie argumentuja na podstawie "leur propre vécu", czyli z autopsji.
          Wiesz co, ja mysle, ze nawet posympatyzowalybysmy ze soba z czasem, bo masz
          duza, niekwestionowana wiedze o migrenie, i chetnie wymienialabym opinie na
          temat metod leczenia migreny w Europie Zach/Ameryka pln, ale zobacz kobieto,
          jak Ty mnie przywitalas na forum. Cos w stylu "wpisywanie na liste nie jest
          obowiazkowe, ale mile widziane", czyli KONIECZNOSC wpisania sie jest przez
          Ciebie wymagana. Gdybys uzyla jakiegos zwrotu w stylu, jesli to Ci nie
          przeszkadza, to mamy to zwyczaj wpisywania sie na liste, bo chcemy wiedziec,
          ile osob odwiedza to forum, nie byloby sprawy. Chesz zebym zyczliwie pisala do
          Ciebie, dlaczego sama tego nie robisz, bedac moderatorka forum "sine procura"?
          Zreszta w kazdych moich postach, dochodzilo do wymiany coraz burzliwszych
          odpowiedzi, prawie wyprosilas mnie z forum razem z gloubiboulgomm, choc nie
          masz do tego uprawnien, bo wymienilismy z gloubi trzy niewinne zdania po
          francusku na forum z okazji swiat Wielkanocy. Czy nie uwazasz, ze przesadzilas
          z gloubiboulgomm?
          Na dodatek, okazuje sie, ze z Maria-Ludwika, wbilam kij w mrowisko, bo
          wlasciele dwoch wrogich sobie for o Holandii na portalu gazety, chca, zebym
          weszla w ich wojne. Ponoc rzeczywiscie Marii-Ludwice grozono smiercia z
          sasiedniego forum Holandia, jak napisal Pan widmowiadomsci w albumie Hollandia.
          Czy Ty nie uwazasz, ze ludzie na forach gazety sie zacietrzewiaja za bardzo, w
          sumie po co? No wezcie sie Wy Polacy za glowe!

          • venus22 Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 30.07.05, 22:52
            >>Cos w stylu "wpisywanie na liste nie jest
            obowiazkowe, ale mile widziane", czyli KONIECZNOSC wpisania sie jest przez
            Ciebie wymagana.<<

            Ja nie rozumiem doprawdy dlaczego tak sobie wbilas w glowe ze jest
            obowiazkowe. NIE JEST !!
            nie zauwazylas ze w ogole watek ten nawet nie zostal przeze mnie zalozony? co
            mam pisac, ze mam gdzies ten watek? Kto chce to sie wpisze, kto nie chce to nie
            i tez dobrze.
            Na watek ten wchodze tylko jak widze ze jest nowy wpis aby powitac nowa osobe.
            Nie uwazasz ze byloby to niegrzecznie zaczac olewac nowe wpisy?


            Po drugie ja tez uwazam ze moglibysmy odniesc z twojej obecnosci na forum
            znacznie wieksze korzysci, gdybys tylko zechciala sie dzielic sowja wiedza i
            doswiadczeniami na temat migren z francuskiego punktu widzenia. twoj pierwszy
            post gdzie pisalas o niekonwencjonalnych metodach i voodoo (?) byl bardzo
            ciekawy. Mialam nadzieje ze bedziesz czesto tak pisac, ale nie, masz ciagle
            jakies pretensje i sie czepiasz.

            Nie wiem czy ty czasem czytasz stare watki...? jesli nie to jesli moge
            zasugerowac.... bedac w stanie relaksu, poczytaj swoje i nasze wpisy.
            Zastanow sie czy nie zauwazylas ze od czasu do czasu bez wyraznej przyczyny
            napadasz na Bogu ducha winne osoby, przewaznie mnie (niech bedzie) i czepiasz
            sie.
            Nie wiem co jest tego przyczyna, tych naglych napadow, probuje wiec podsunac
            ci jakies pomysly bo tak naprawde to twoje zycie prywatne nie jest moim
            businessem. Nawet mnie nie interesuje, tak w ogole.
            Ale jakis powod twojego zachowania musi byc.

            Pragne delikatnie zwrocic uwage ze Kinga (dziekuje) tylko napisala ze wbijasz
            mi szpile, nic wiecej, na co otrzymala kilka postow, co jeden to bardziej ostry.
            Piszesz ze:


            >>Czy sprawiloby ci przyjemnosc, gdybym cos podobnego napisala o Tobie?
            Zreszta, zeby cos takiego napisac, to trzeba bylo to przezyc, uslyszec, z
            reguly ludzie argumentuja na podstawie "leur propre vécu", czyli z autopsji.<<

            Po pierwsze pisze wlasnie z autopsji, po drugie a czy ty pomyslalas jak teraz
            sie czuje Kinga, osoba serdeczna, mila, wspierajaca nasze forum, dzielaca sie
            otwarcie i ufnie swoim prywatnym zyciem (link do zdjec) z nami - po
            przeczytaniu twojej wypowiedzi?
            Mysle ze sama zalujesz teraz te nerwy..

            >>Czy nie uwazasz, ze przesadzilas z gloubiboulgomm? <<

            Nie nie uwazam bo ja go nie wypraszalam, to on uznal ze nasze forum
            to "zbiorowa psychoterapia" i "sie zwinal" z wlasnej woli.
            Tak samo moje uwagi ze nie wypada wpisywac prywatnych postow na publicznym i
            tematycznym forum w obcym jezyku byla dlatego ze takie sytuacje po prostu
            alienuja tych ktorzy obcych jezykow nie znaja.
            Jak ty bys sie czula gdybys wiedziala ze w towarzystwie w ktorym przebywasz
            mowia po polsku i francusku ale nagle zaczynaja po angielsku, w twojej
            obecnosci?

            Zreszta po co wracac do starych spraw, a jeszcze tutaj... jesli masz do mnie
            jakies urazy ktore chcialabys wyjasnic to prosze uzyj gazetowego maila
            venus22@gazeta.pl a pozostalym oszczedzmy tych wymian.

            Co do ML - uwazam ze nalezalo poprzestac na napisaniu swoich uczuc w zwiazku z
            jej naglym a przedwczesnym i smutnym odejsciem, zapaleniem cyber-swieczki lub
            prawdziwej, i kto chcial takze mogl zlozyc sie na kartke i zlozyc osobiscie
            kondolencje jej rodzinie.
            A mieszac sie w jakies brudne sprawy, ciagle jeszcze wyciagac jej imie-
            naprawde nie warto. Uwlacza to nawet jej pamieci - osobie spokojnej i
            przyjaznej.

            Venus









          • n_nadia Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 30.07.05, 22:54
            Cassandro, co oprocz kasy sprawia Ci radosc? czy jest cos, co moglabys w zyciu zrobic, nie majac grosza przy duszy? jakie masz kryteria oceniania ludzi, po zawartosci konta w banku i kraju pochodzenia? czy zauwazylas juz, ze swiat nie kreci sie tylko wokol Ciebie?
    • syrka1 Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 30.07.05, 23:24
      buhehehe :)) dawno się tak nie uśmiałam. Pani cassandrafr przekracza bowiem już
      wszelkie granice, biedna kobieta, naprawdę wpołczuje Ci biedna mała
      franco-zeczko.

      Do Kingi. Masz ślicznego synka i na pewno cudowna rodzinę.

      Zdecydowanie wolałabym mieć nadwagę niż minimalistyczny mózg taki jak ma nasza
      schorowana na migrenę pani C.
    • cassandrafr Re: Link do artykulu o Marii-Ludwice na portalu h 31.07.05, 18:38
      To jest to, w pelni wygladasz na emigracje zrobkowa w budowlance "ynteligencja
      zdrowie na budowie". Padlam ze smiechu jak przeczytalam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka