marynia37
13.03.07, 08:29
Wykład na temat o którym dużo polemizujemy A.N.R.Y.-profilaktyka nowotworowa
przeczytałam,że będzie wygłoszony w Warszawie w dniu 20-go marca w
Warszawie.Bliższe dane na forum www.pozytywnewibracje.com.pl Myślę,że będzie
tp pole do popisu dla zwolenników i sceptyków.