rafradol1
16.09.07, 17:04
Chciałbym się dowiedzieć czy nasi radni myślą coś o poprawieniu bezpieczeństwa przy w/w wyjeździe. Może by pomyśleć (chociaż) nad jakimś lustrem by zapewnić "rozeznanie w sytuacji" wjeżdząjącym w Powstańców.
A z innego tematu. Byl już poruszany wątek o bezpieczeństwie wyjazdy z ulicy (chyba0 Dzikiej. Tej na przeciwko kościoła gdzie na dodatek jest przejście dla pieszych a zainteresowani skorzystaniem z niego i przejściem na drugą stronę so kompletnie niewidoczni dla kierowców jadących od Żołnierskiej. Może by pomysleć o zamontowaniu progu zwalniającego w tym miejscu?