macrac1068
12.04.08, 00:21
Myślałem,że niewiele rzeczy jest w stanie mnie poruszyć,ale jak (tylko)
usłyszałem co ci ludzie robili tej dziewczynce to robiło mi się niedobrze.Sam
"suchy" komentarz był straszny,a zapewne nie wiemy wszystkiego i nawet
domyślać się nie możemy w jaki sposób te dzieci były torturowane.Co dopiero
być tam na miejscu i zobaczyć te dzieci-tę dziewczynkę.Ilu z Was na miejscu
policjantów sięgnęłoby intuicyjnie w kierunku kabury? W tym przypadku jestem
zwolennikiem przemocy w więzieniu-długiej,krwawej,bolesnej i bezlitosnej przemocy.