staruch5 03.12.03, 10:33 No to ja tez b. dziekuje za zaproszenie (wzorem undercover brother'a). Wyszedlem na chama, ze dopiero teraz to robie, ale nie chcialem zasmiecac. pozdrawiam. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rozaola Re: dziekuje za zaproszenie 03.12.03, 11:06 staruch5 napisał: > No to ja tez b. dziekuje za zaproszenie (wzorem undercover brother'a). > Wyszedlem na chama, ze dopiero teraz to robie, ale nie chcialem zasmiecac. > pozdrawiam. O kurcze, a ja tu bez zaproszenia sie wtrynilam... Pozdro Roza Odpowiedz Link
krakus.mp Ja też wlazłem bez pukania! 03.12.03, 14:53 I zaproszenia. Witam wszystkich a najbardziej starucha. Pozdrawiam. Odpowiedz Link
sherlock_holmes Re: dziekuje za zaproszenie 03.12.03, 15:57 Spokojnie, "odlawiamy" z forum AM zalogowane osoby o nieposzlakowanej przeszlosci i zapraszamy :) Wcale nie trzeba uzyskac zaproszenia. PS.Akcja trwa od niedawna, jesli kogos macie, prosze o kontakt na priva. Dzieki! Odpowiedz Link
mr.elwood Re: dziekuje za zaproszenie 03.12.03, 19:27 Zalogowane ? Tylko ? W takim razie co z Michalem, ktory nie jest zalogowany a ktorego ogromna fachowosc i kultura osobista moglaby byc wzorem dla innych forumowiczow.... ? Pozdrawiam Odpowiedz Link
betty-bt Re: dziekuje za zaproszenie 03.12.03, 19:36 tylko zalogowani maja mozliwosc pisania na forach prywatnych. pan michal byl wielokrotnie zapraszany. niestety odmowil. Odpowiedz Link