Dodaj do ulubionych

dziekuje za zaproszenie

03.12.03, 10:33
No to ja tez b. dziekuje za zaproszenie (wzorem undercover brother'a).
Wyszedlem na chama, ze dopiero teraz to robie, ale nie chcialem zasmiecac.
pozdrawiam.
Obserwuj wątek
    • rozaola Re: dziekuje za zaproszenie 03.12.03, 11:06
      staruch5 napisał:

      > No to ja tez b. dziekuje za zaproszenie (wzorem undercover brother'a).
      > Wyszedlem na chama, ze dopiero teraz to robie, ale nie chcialem zasmiecac.
      > pozdrawiam.

      O kurcze, a ja tu bez zaproszenia sie wtrynilam...
      Pozdro
      Roza
      • krakus.mp Ja też wlazłem bez pukania! 03.12.03, 14:53
        I zaproszenia.
        Witam wszystkich a najbardziej starucha.
        Pozdrawiam.
      • sherlock_holmes Re: dziekuje za zaproszenie 03.12.03, 15:57
        Spokojnie, "odlawiamy" z forum AM zalogowane osoby o nieposzlakowanej
        przeszlosci i zapraszamy :) Wcale nie trzeba uzyskac zaproszenia.
        PS.Akcja trwa od niedawna, jesli kogos macie, prosze o kontakt na priva. Dzieki!
        • mr.elwood Re: dziekuje za zaproszenie 03.12.03, 19:27
          Zalogowane ? Tylko ?
          W takim razie co z Michalem, ktory nie jest zalogowany a ktorego ogromna
          fachowosc i kultura osobista moglaby byc wzorem dla innych forumowiczow.... ?

          Pozdrawiam
          • betty-bt Re: dziekuje za zaproszenie 03.12.03, 19:36
            tylko zalogowani maja mozliwosc pisania na forach prywatnych.
            pan michal byl wielokrotnie zapraszany. niestety odmowil.
    • lexus400 Re: dziekuje za zaproszenie 03.12.03, 11:12
      Witam starucha5 i pozdrawiam.
    • betty-bt Re: dziekuje za zaproszenie 03.12.03, 17:24
      witam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka