Gość: kmxc
IP: *.era.pl
23.06.06, 11:24
Zbliża się moment w którym MUSZĘ wymienić gary. I jak to czesto w życiu bywa -
osiłkowi w żłoby dano...:-)
Wiem od czego jest wyszukiwarka, etc, ale proszę o opinię ludzi, którzy
gotują sporo, dużo lub b. dużo używającyc garnków, patelni itp firmy
Berghoff - są rózne opinie na ten temat. A ja proszę podać mi swoje
doświadczenia z tymi produktami.
Jęs.,i ktoś z Was uzna, że: "ja nie mam Berghoffa, ale mam inne garnkii i są
rerwelacyjne" - to też proszę o nazw efirmy.
Na Zeptera mnie niestety nie stać :-(
Będę bardzo, bardzo wdzięczny.
Może Wy mi rozjaśnicie co nie co w głowie i pozwolicie podjąć decyzję :-)
Dzięki.
Krzych