alien81
05.07.05, 13:26
Skoro już ponarzekaliśmy nieco na wadki i WADY naszy partnerów chwilowych i
życiowych, to może teraz nieco ich POCHWALMY.
3 cudne cechy w moim chłopaku:
1) nie sępi się i często mówi o czymś, że jest "nasze" nawet jeśli za to nic
nie zapłaciłam.
2) włączył mnie do rodziny swojej, chce abym była jej częścią, ale nie na
zasadzie "wszyscy Cię mają polubić/Ty masz wszystkich polubić" ale daje mi
prawo do lubienia tych osób, które są fajne i gdy nie mam ochoty na spotkanie
rodzinne to nie zmusza mnie.
3) chwali mnie nawet za drobiazgi i uważa, że jestem jedyną dziewczyną jaką
zna, która wie tylko o Internecie i komputerach:)