basiaf1
25.08.04, 14:14
Właśnie dzwoniłam do mojej koleżanki Ani mamy wcześniaczka Marysi z 34 tyg.
Był na konsultacji u neurologa. Po opisaniu objawów tzn , że Marysia ma
bezdechy a później długo śpi pani doktor stwierdziła, że to na tle
neurologicznym, zleciła wykonanie EEG, jednoznacznie nic nie powiedziała ale
sugerowała padaczkę. Mała ma do tego bardzo malutką główkę, niecałe 40 cm.
Czy to może mieć coś z tym wspólnego? Czy miałyście styczność z wcześniakiem
chorym na padaczkę? Bardzo obie się martwimy.
Pozdrawiam
Baśka