broneknotgeld
16.10.04, 12:04
Kurde, mioł żech tydziyń urlopu i w Rudzie mie niy było.
Dyć jak żech po urlopie zojrzoł do poru halymbskich piwiarni, to aże łod
trzech ludzi usłyszoł żech ło pomyśle budowanio basynow na Halymbie.
Som żech kedyś ło tym pisoł. Som żech pora lot tymu nazod cosik ło tym pisoł i
drukli to nawet we "Wiadomościach". Dyć terozki mogłoby to nawet chycić. Trza
by jednak nojpiyrw zaczońć łod tego, coby naszo Oti richtig sie łostała tom
halymbiankom.
Szanse na to ciyngym przeca jakeś som.
Swojom drogom ciekow żech jest łod kogo tyn pomysł ze basynami terozki wyszoł.
Czy to som wieści z magistratu?