Dodaj do ulubionych

Alexio wita wszystkich!!!

02.06.06, 23:06
Witam serdecznie kochane majoweczki!!!
Moj ukochany synek Alex przyszedl na swiat 15 maja o godz 8.18
waga 4060 i 53 cm wzrostu
porod naturalny, pelen przygod (teraz wspominam to ze smiechem)ale wtedy nie
bylo ciekawiesmile
o maly wlos a Alexio urodzilby sie w samochodzie!! akcja porodowa trwala
godzine - o 7 wpadlismy do szpitala a po 8 Alexio byl z nami!!!
Oto jego zdjecia, teraz dopiero znalazlam chwilke na ich zamieszczenie
Pozdrawiam wszystkie nasze maluszki i Was oczywiscie mamusie!!!smile

Moje pierwsze zdjecie w szpitalnym lozeczku!!!
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2898.jpg
I na szpitalnym kocyku
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2910.jpg
Z mama i tata!!!
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2914.jpg
A tu z babcia i mama!!
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2915.jpg
Gotowy do domciu!!
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2916.jpg
Pierwsza drzemka w swoim lozeczku!!!
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2918.jpg
Taki jestem duzy!!!
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2922.jpg
U babci na raczkach
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2926.jpg
Spojrzenie pelne milosci
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2927.jpg
Ale zabawa!!
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2931.jpg
Moja pierwsza kolezanka (5 dni starsza)
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2937.jpg
Najlepiej u mamy!!
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2940.jpg
Zgadnijcie kto mi sie sni...
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2943.jpg
Fajna mam babcie, co???
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2948.jpg
Jeszcze jednego buziaka poprosze!!!
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2949.jpg
Uroslem??
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2950.jpg

Zabierzcie mi tego smoka!!
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2956.jpg
Ta moja mama to niezla laska...smile
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2959.jpg
Ale ja tez jestem niczego sobiesmile
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2961.jpg
Po zmianie pieluszki
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2962.jpg
Zimno sie robi, ubierzcie mnie
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2963.jpg
Pierwszy spacer
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2964.jpg
Fajna mam bryke?
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2966.jpg
Tego Pana tez niczego sobiesmile
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2965.jpg
Przedstawiam Wam Zosie!!! Fajna co??
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2967.jpg
Raczka w raczke!!
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2969.jpg
Po kapieli
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2973.jpg
Am i cute or what???
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2981.jpg
Spacer nad morzem
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2986.jpg
Oj jak my sie kochamy – 02.06
i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_2997.jpg
Obserwuj wątek
    • vanilia25 Re: Alexio wita wszystkich!!! 03.06.06, 09:28
      Gratulacjesmile. Nasi synkowie sa z tego samego dniasmile. Moj troszke starszy bo o
      4:30 sie urodzil. Pozdrawiamy z Bartusiem, mame i Aleksa.
    • finka11 Re: Alexio wita wszystkich!!! 03.06.06, 11:21
      Ale mała ślicznota. Duży chłopak i do taty podobnysmile Gratuluję. A mama po
      porodzie wygląda kwitnąco. Zazdroszczę szybkiej akcji porodowej, moja ciągneła
      się godzinami a zakończyła cesarkąsad Ale najważniejsze że synkowie są zdrowi
    • pszczolka2 Re: Alexio wita wszystkich!!! 03.06.06, 11:53
      Witajsmile
      Alexio jest ślicznysmile)) jak każdy Aleksio zresztą hihi.
      Bardzo się ciesze, że jesteście już w domku i na spacerki chodziciesmile
      Dużo zdrówka dla małego a rodzicom zodowolenia z pociechy.

      Pozdrawiam,Ola
    • aneczkasw Re: Alexio wita wszystkich!!! 03.06.06, 12:05
      Gratulacje,
      śliczny synek i spory. W porównaniu mój Hubercik to kruszynka, fakt, że urodził
      się przed terminem 16 dni, ale ważył 3100 przy 51 cm wzrostu.
      Pozdrawiamy i życzymy dużo cudowych chwil spędzonych razem.
      Ania z Hubertem
      oto Hubcio: www.bobasy.pl/?a=&u=3612&s=3f2006b5c32b33518843237c0b4e0387&
      • larakrofft Re: Alexio wita wszystkich!!! 03.06.06, 16:11
        Gratulacje
        fajny chłopaczek
        • bogusia030 Re: Alexio wita wszystkich!!! 03.06.06, 22:19
          Gratuluje ślicznego synka
          • monikajacka Re: Alexio wita wszystkich!!! 04.06.06, 17:13
            Jaki fajny kawaler z niego,gratulacje dla was.
            • martunia78 Re: Alexio wita wszystkich!!! 04.06.06, 23:42
              Gratulacje serdeczne!
              Twój synuś bardzo podobny do mojegosmile
    • gniewkowiec Re: Alexio wita wszystkich!!! 05.06.06, 10:46
      Gratulujemy !!!
    • agancarz Re: Alexio wita wszystkich!!! 05.06.06, 10:54
      Super zdjecia, Alexiu taki slodziutki. Bedzie z niego przystojniakbig_grin
      Pozdrawiam
      Aneta
      Moja Gabrysia
      Dawidek
    • patrycjabl79 Nowe fotki z 4.06 05.06.06, 11:17
      1) Jestem gotowy do wyjsciasmile
      i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_3127.jpg
      2) Z tatusiem na spacerku
      i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_3119.jpg
      i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_3123.jpg
      3) No i z mamusia!!
      i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_3122.jpg
      4) Tak bylo milo ze az mi sie cos snilosmile
      i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_3126.jpg
      i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_3125.jpg

      5) Spalem nawet po powrocie do domusmile
      i27.photobucket.com/albums/c176/patrycjabl/IMG_3129.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka