Dodaj do ulubionych

BBC wlasnie nadala program....

31.01.06, 01:37
o Polakach w Dublinie ,w ostatnim roku najechalo juz ponad 140.000
mlodych ludzi z Polski do Irlandii,pracuja za mniejsze pieniadze jak
przecietny irlandczyk. Tu i owdzie pojawiaja sie protesty o zatrudnianiu
polakow, miejscowi sie skarza ze nie maja pieniedzy na ksztalcenie
wlasnych dzieci,bo roboty sa zabierane przez nisko oplacanych ludzi z
nowych krajow unijnych [Polska] ktorych interesuje tylko jedno, zarobienie
za wszelka cene i wywiezienie pieniedzy
Pokazano fragment klubu polskiego "KANAL" w Dublinie ,jak zwykle pelno
zadowolonych z siebie,popijajacych niesmiertelnego Zywca !!

Czyli .... jeszcze troche i beda mieli przybyszy znad Wisly serdecznie
dosyc w calej Europie
Obserwuj wątek
    • bercik48 Re: BBC wlasnie nadala program.... 31.01.06, 01:41
      widzialem to tysz
      zapieprzaja za minimum bo to w polanezji nawet nieosiagalne
      ci lepsi naucza sie jezyka awansuja i zostana
      buractwo wruci i bedzie dalej narzekac
      • szczurwa Re: BBC wlasnie nadala program.... 31.01.06, 01:43
        Ty też wracaj. Do szkoły. Robisz błędy ortograficzne, z czego wniosek, że na
        lekcjach mowy ojczystej waliłeś gruchę pod ławką.
        • lulu13 Re: BBC wlasnie nadala program.... 31.01.06, 01:59
          w klubie - KANAL, najwiecej bylo widac mlodych lasek ,blnodynek,ciekawe
          jakie roboty one robia ???/!!!,hehehehe!
        • soup.nazi Hehehe, pane mecenaz... 31.01.06, 04:01
          szczurwa napisała:

          > Ty też wracaj. Do szkoły. Robisz błędy ortograficzne, z czego wniosek, że na
          > lekcjach mowy ojczystej waliłeś gruchę pod ławką.

          Hm, nader zabawny jezyk jak na prawnika, hehehe. Patrzysz mi na gliniaka - ten
          jezyk, ten nick.

          Jacy wy jestescie tandetni, tow. to sie w pale nie miesci. Myslicie, ze jak
          sobie zawdziejecie nowy nick, to juz nikt was nie pozna. Otoz smierdzicie przez
          Atlantyk - cale szczescie, ze wirtualnie. W realu pewnie nalezycie do myjacych
          sie inaczej, hehehe. Wy nic nie potraficie tow., zesrac sie nawet nie
          potraficie, napiszcie co potraficie (© tow. wowa aka bercik48). To po czym
          sie leczycie, na ten kregoslup, tow.? Dostaliscie dragiem od gornika, w kopalni
          Wujek? I te z ukiej siem leczom na koszt polskiego podatnika? I kanadyjskie tez?
          Buahahaha - pewnie po pavulon bez recepty przyjezdzaja.
          • szczurwa Re: Hehehe, pane mecenaz... 31.01.06, 04:21
            Patrzysz mi na przeszczepa, wprrost z ornego pola na miejski trotuar Hameryki.
            Taki dysonans cywilizacyjny tudzież wstrząs kulturowy musiał w końcu skończyć
            się wiadomą kuracją dla podtrzymania ducha. Stąd ta powalająca elokwencja i
            paranoidalna mania prześladowcza wyzierająca z każdego postu. Biedny, mały,
            sfrustrowany chłopek-roztropek na krawędzi schizofrenii, bojący otworzyć się
            lodówki z obawy przed ukrytym tam mitycznym gliniakiem... Mój Boże, czy
            naprawdę myślisz, że "gliniaki" nie mają nic do roboty tylko monitorować drobne
            sprawki raczkującego na emigracji yntelygenta w pierwszym pokoleniu ? Jeśli
            naprawdę spędza ci to sen z powiek, a nie masz na dobrego konowała, bo wszystko
            wydałeś na zoloft, prozac i inne pigułki szczęścia, przyjdź, tułaczu ukochany
            do mnie, a ja wysupłam parę srebrników na dobrego medyka, tak całkiem
            bezinteresownie, by ulżyć cierpiącemu ro(b)dakowi na obczyźnie i postawić go na
            nogi...Życie naprawdę jest piękne, a fobie i natręctwa, również manię
            prześladowczą, można wyleczyć. Naprawdę.
            • donat351 Re: Hehehe, pane mecenaz... 01.02.06, 05:34
              BRAWO SOUP.NAZI I SZCZURWA !!!
              Szczerze sie usmialem. 100-lat!! tylko oszczedzajcie sie bo zadyszki
              dostaniecie. pozdrawiam.
      • mylycyant.polanezja Re: BBC wlasnie nadala program.... 31.01.06, 05:46
        bercik, a kiedy ty, buraku, powrócisz wreszcie na swoje pole ?
    • lulu13 Re: BBC wlasnie nadala program.... 31.01.06, 02:59
      wlasnie przeczytalem reportarz o polakach w Irlandii , metoda na dostanie
      pracy jest wyjazd w najdalsze zakatki tego kraju gdzie jeszcze nie znaja
      dobrze Polakow,tam jeszcze istnieje szansa zeby zlapac prace,ale juz
      nastepni maja oferowana prace za znacznie mniejsze pieniadze,a jednoczesnie
      ceny mieszkan do wynajmu rosna rozpaczliwie.
      Studentka z Polski znajaca angielski dostala prace w Pubie jako kelnerka
      za 7.10 Euro ,jej kolezanka ktora przyjechala pozniej juz dostala 6 Euro za
      ta sama prace, mimo to wziela z pocalowaniem reki.
    • tato1 Re: BBC wlasnie nadala program.... 31.01.06, 03:53
      ..............Irlandia!!!!!...............mase ich koczuje w pub w Roma.........
      Przystan do wyjazdu w Rajchu...........dokladnie Monachuim i okolice.......
      Ale bogate panstwo sie denerwuje.....................
      • flipflap nie mają nic do roboty powiedział szczurwa 31.01.06, 04:48
        >Mój Boże, czy
        >naprawdę myślisz, że "gliniaki" nie mają nic do roboty tylko monitorować...

        Też mnie to dziwi dlaczego gliniaki całymi tabunami zagłuszają na wszystkich
        dostępnych forach zamiast wziąć się do normalnej roboty.
        Taka zorganizowana dezinformacja i propaganda żywcem wzięta z PRL-u.
        • lulu13 o Irlandii towarzysze milcza !!!! 01.02.06, 03:12
          wola opluwac wszystkich z Kanady i USA, bo ich boli ze wiekszosc z tych co
          mieszka na stale w tych krajach,jest urzadzona.
          Irlandia i koczujace tabuny wlasnych rodakow jak i w Anglii ,ich nie
          interesuja ,lepiej widziec zdzblo w oku sasiada jak belke we wlasnym.
          Towarzysze !! ,niedlugo wam cala mlodziez ucieknie na wyspy brytjskie,a wy
          dalej przy zagluszarkach sie mozolnie meczycie.
          • lulu13 Re: o Irlandii towarzysze milcza !!!! 01.02.06, 04:05
            Irlandia i stada z dzikich pol tam koczujace , towarzyszom stoi koscia w
            gardle i milcza na ten temat,lepiej sie przypierd...ac do Ameryki tak
            wygodniej i latwiej,heheheheh ~ !!!
            • lulu13 Re: o Irlandii towarzysze milcza !!!! 02.02.06, 02:50
              Irlandia w temacie niewygodna ,heheheheh
              • bercik48 Re: o Irlandii towarzysze milcza !!!! 05.02.06, 22:22
                gliniak wiecie szkoda mi czasu na dyskusje ze zgraja kotow co spia w beczkach
                po sledziach
                bylem w kolchozie tydzien w ubieglym lipcu i na dodatek mialem dwoch turystow
                przez rok u siebie
                bylem tysz w innych krajach europejskich i mam porownanie
                widzicie gliniak telefon komurkowy i zes zmienil samochod nie robi na nas
                wrazenia
                bo w wewnatrz sie nie zmienilo nic albo bardzo malo
                jestescie na etapie wczesnego hamerykanskiego kapitalizmu z lat trzydziestych
                tak trzymac i pompowac dalej goowno
                dajcie gliniak znak jeszcze w tym stulecu jak dogonicie np. grecje albo
                portugalie
                moze sie wam uda chyba ze tamci stana w miejscu
                • tow.kapelan ♫ ♫ ♪ ♫ Wspaniały kRaj ♪ ♫ ♫ 05.02.06, 23:27
                  bercik48 napisał:

                  gliniak wiecie szkoda mi czasu na dyskusje ze zgraja kotow co spia w beczkach
                  po sledziach
                  bylem w kolchozie tydzien w ubieglym lipcu i na dodatek mialem dwoch turystow
                  przez rok u siebie
                  ♫ Wspaniały kRaj ♪
                  bylem tysz w innych krajach europejskich i mam porownanie
                  widzicie gliniak telefon komurkowy i zes zmienil samochod nie robi na nas
                  wrazenia
                  bo w wewnatrz sie nie zmienilo nic albo bardzo malo
                  ♫ Wspaniały kRaj ♪
                  jestescie na etapie wczesnego hamerykanskiego kapitalizmu z lat trzydziestych
                  tak trzymac i pompowac dalej goowno
                  dajcie gliniak znak jeszcze w tym stulecu jak dogonicie np. grecje albo
                  portugalie
                  moze sie wam uda chyba ze tamci stana w miejscu
    • corgan1 miałbyś radochę gdyby wywalono krapolstwo z IR? 05.02.06, 22:58
      co? hehehe chyba na Jackowie i Greenpoincie to byłby karnawał smile w wszyscy
      wyelżliby na street świętowac, bo w końcu troche radochy też ludziom od życia
      nalezy a nie tylko bejsment, szczota, sciara i azbest smile
    • _czosnek_ Wybierasz sie cieciu do Irlandii? 05.02.06, 23:09
      Jak narazie to forum na dosyc twojego glendzenia.
      • bercik48 Re: Wybierasz sie cieciu do Irlandii? 05.02.06, 23:12
        no to co kociatstwo sie pobudzilo ,czy przyszla nowa zmiana?
        ale gliniak walnij sie w kant tak zeby ci zadzwonilo miedzy uszami
        po tym wstrzasie zagluszanie pojdzie lepiej
        jak na razie zgadujecie dobrze
        tak trzymac
        • _czosnek_ [...] 05.02.06, 23:37
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • jasiubleep Znow BBC nadala program.... 05.02.06, 23:44
      Pokazali kilku panow z Polski za stolikiem. Zaden ani slowa po angielsku. Nagle
      jeden taki gruby i z czuprynka cos wymamrotal a pan z BBC sie spytal: 'What did
      he say?'. Wtedy taki blondynek opowiedzial, jak ich (=kierowcow z Tesco)
      wyzyskuja. Polski to taki skondensowany srodek przekazu, ze 2 sekundy belkotu
      trzeba tlumaczyc w 5 minut!

      Ale zwiazki zawodowe postanowily pomoc Polakow w UK smile)

      O Irlandii tez bylo. Taka demonstracje przeciwko taniej sile roboczej z Polski
      pokazali.

      news.bbc.co.uk/1/hi/programmes/politics_show/4669808.stm
    • starywiarus KANAŁ? Jakże odpowiednia nazwa... 06.02.06, 11:57
      lulu13 napisał:


      > Pokazano fragment klubu polskiego "KANAL" w Dublinie ,jak zwykle pelno
      > zadowolonych z siebie, popijajacych niesmiertelnego Zywca !!
      • flyssss Re: KANAŁ? Jakże odpowiednia nazwa... 06.02.06, 13:02
        skad Wy mieszkac? mama was nie pokochac?
        • lulu13 Re: KANAŁ? Jakże odpowiednia nazwa... 07.02.06, 02:38
          w tym Kanale jeden cwaniak polski, obdziera ze skory drugich serwujac
          Zywca po 1.5 Euro za butelke,wszyscy tam jednak przychodza bo to
          jednoczesnie gielda pracy,gdzie mozna sie zalapac na budowe na dachy,lub
          do skrobania ryb.
          • kapitankloss2 Re: do skrobania ryb 08.02.06, 19:28
            Niedlugo do Irlandii zaczna wyjezdzac polscy ginekolodzy...
            Beda skrobac te blondynki z baru Kanal.
            • lulu13 Re: do skrobania ryb 09.02.06, 01:04
              hahahaha, dobre

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka