lulu13
31.01.06, 01:37
o Polakach w Dublinie ,w ostatnim roku najechalo juz ponad 140.000
mlodych ludzi z Polski do Irlandii,pracuja za mniejsze pieniadze jak
przecietny irlandczyk. Tu i owdzie pojawiaja sie protesty o zatrudnianiu
polakow, miejscowi sie skarza ze nie maja pieniedzy na ksztalcenie
wlasnych dzieci,bo roboty sa zabierane przez nisko oplacanych ludzi z
nowych krajow unijnych [Polska] ktorych interesuje tylko jedno, zarobienie
za wszelka cene i wywiezienie pieniedzy
Pokazano fragment klubu polskiego "KANAL" w Dublinie ,jak zwykle pelno
zadowolonych z siebie,popijajacych niesmiertelnego Zywca !!
Czyli .... jeszcze troche i beda mieli przybyszy znad Wisly serdecznie
dosyc w calej Europie