Gość: Berkowitz IP: *.vc.shawcable.net 21.07.04, 07:07 www.kansaspress.ku.edu/righit.html www.kansaspress.ku.edu/righitpix.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fredzio54 Re: zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!! 21.07.04, 07:43 tam byli polacy i muzelmani jak arjaczyki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirex-Wydojnik Znow z Arabow i Polakow robimy Zydow IP: *.fastres.net 21.07.04, 18:36 czy to nam pomoze SS-pensje dostac.Przeciez my Araby bylismy Hitlera najwierniejszym sojusznikiem, nawet po roku 1948( przed jeszcze bardziej) dalismy prace wszystkim SS-manom, ktorzy nam pomagali to wstretne Zydowskie panstwo zniszczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bleman Re: zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.04, 19:58 fredzio54 napisał: > tam byli polacy i muzelmani jak arjaczyki O rany to tam też byli Persowie i Afgańczycy :). A Polacy zresztą tak samo jak Niemcy nie są aryjczykami. Ta nazwa jest błędnie stosowana. Odpowiedz Link Zgłoś
pan.scan 30 dolarów 21.07.04, 18:50 nie wydasz na książkę. Tyle twego, co sobie popatrzysz na monitorze. Policz koszt energii - czy warto? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: FU_JU Re: 30 dolarów IP: *.bchsia.telus.net 21.07.04, 18:57 pan.scan napisał: > nie wydasz na książkę. Tyle twego, co sobie popatrzysz na monitorze. Policz > koszt energii - czy warto? -------------- U nas w Kanadzie energia bardzo tania. Dostajemy rachunek co dwa miesiace. Jesli mieszkasz na przyklad w bloku to placisz ok.$40 (na dwa miesiace) ps.DEATH TO ISRAEL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirex-Wydojnik i nie tylko energia, ale mamy pelno socjalow do IP: *.fastres.net 21.07.04, 20:14 dojenia, a ksiazki, to tak nie wiemy, z ktorej strony otworzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!!+ IP: *.227-1-64736c10.cust.bredbandsbolaget.se 21.07.04, 20:50 Po raz ktory watek ten jest walkowany? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirex-Wydojnik W koncu musze kogos wydoic. IP: *.fastres.net 21.07.04, 21:38 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: W koncu musze kogos wydoic.+ IP: *.227-1-64736c10.cust.bredbandsbolaget.se 21.07.04, 22:00 Rozumiem,ze buzia doisz! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sp;lit Re: zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!! IP: *.ipt.aol.com 22.07.04, 19:55 To nie Zydzi , powie "z daleka" ,... Powstanie Sojuzu zawdzieczamy w/g jego rozumowania , Komunistycznej Miedzynarodowce a nie Zydom , obrzynki w Waffen to Narodowi Socjalisci a nie Zydzi ,... Ferszteist ? uklony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Re: zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!!+ IP: *.227-1-64736c10.cust.bredbandsbolaget.se 22.07.04, 20:22 A odkrycie Polski nie zawdzieczamy ibn jakubowi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sp;lit Re: zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!! IP: *.ipt.aol.com 22.07.04, 21:58 Ciekawe ilu z nich przezylo i dozywa spokojnej starosci w Israel'u ??? Stara gwardia Zydow czesto pokazuje tatuaze z obozow , od dzisiaj nie zaszkodzilo by Zydom bez tatuazy na rekach sprawdzac ,... Podniebienia :) uklony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jewhate Re: zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!! IP: *.bchsia.telus.net 22.07.04, 22:22 ja tam zawsze mowilem,ze kazyd zyd to kawal jebanego skurwysyna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Muzulmanie w Waffen SS - rodowod Arafata IP: *.range81-153.btcentralplus.com 22.07.04, 22:33 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=14377178 O nauczycielu Arafata zas tutaj (izraelska strona, ale te same materialy sa i na unnych, wczesniejszych) www.eretzyisroel.org/~jkatz/bosnia.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sp;lit Re: Muzulmanie w Waffen SS - rodowod Arafata IP: *.ipt.aol.com 22.07.04, 22:52 Przykrop ! To nie jest zadna tajemnica , Zydzi sie juz sie o to postarali ,... Natomiast zydowscy SS-mani to dla wiekszosci nieznany rarytasek :) SAS ,... Dobre linie , stewardeski blondynki jak kiedys , ale nie to co kiedys Gorzala w samolocie na wage zlota , bojta siem Boga Skandynawy ! uklony Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Fajnie. Ale ja to raczej British Airways. Sorki. IP: *.range81-153.btcentralplus.com 22.07.04, 22:56 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: . Jesli chodzi o scislosc, to nie myl SERBA z Zydem: IP: *.range81-153.btcentralplus.com 22.07.04, 23:09 to Serbowie najbardziej sie starali o rozpowszechnianie tej informacji - od czasow Tito. Te muzulmanskie dywizje SS nie wymordowaly znow tak wielu Zydow - z obozow koncentracyjnych na terenie Jugoslawi odsylano ich transportem niemieckim(za chorwacki szmal, 30 Reich marek od glowy) do obozow smierci, glownie Oswiecimia. Za to te dywizje muzulmanskie wslawily sie rzeziami glownie serbskiej ludnosci cywilnej, nawet ku zgrozie niemieckich SSmanow (reportowano Himmlerowi nawet przypadki pozerania czesci cial pomordowanych) - "wyrznieto wszystko, co nie nosilo fezu" Odpowiedz Link Zgłoś