Dodaj do ulubionych

zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!!!!!!!

IP: *.vc.shawcable.net 21.07.04, 07:07
www.kansaspress.ku.edu/righit.html
www.kansaspress.ku.edu/righitpix.html
Obserwuj wątek
    • fredzio54 Re: zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!! 21.07.04, 07:43
      tam byli polacy i muzelmani jak arjaczyki
      • Gość: mirex-Wydojnik Znow z Arabow i Polakow robimy Zydow IP: *.fastres.net 21.07.04, 18:36
        czy to nam pomoze SS-pensje dostac.Przeciez my Araby bylismy Hitlera
        najwierniejszym sojusznikiem, nawet po roku 1948( przed jeszcze bardziej)
        dalismy prace wszystkim SS-manom, ktorzy nam pomagali to wstretne Zydowskie
        panstwo zniszczyc.
      • Gość: Bleman Re: zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.07.04, 19:58
        fredzio54 napisał:

        > tam byli polacy i muzelmani jak arjaczyki
        O rany to tam też byli Persowie i Afgańczycy :).
        A Polacy zresztą tak samo jak Niemcy nie są aryjczykami. Ta nazwa jest błędnie
        stosowana.

    • pan.scan 30 dolarów 21.07.04, 18:50
      nie wydasz na książkę. Tyle twego, co sobie popatrzysz na monitorze. Policz
      koszt energii - czy warto?
      • Gość: FU_JU Re: 30 dolarów IP: *.bchsia.telus.net 21.07.04, 18:57
        pan.scan napisał:

        > nie wydasz na książkę. Tyle twego, co sobie popatrzysz na monitorze. Policz
        > koszt energii - czy warto?
        --------------
        U nas w Kanadzie energia bardzo tania.
        Dostajemy rachunek co dwa miesiace.
        Jesli mieszkasz na przyklad w bloku to placisz ok.$40 (na dwa miesiace)

        ps.DEATH TO ISRAEL
        • pan.scan Coś za coś. 21.07.04, 18:59
          Energia tania, rozum drogi.
        • Gość: mirex-Wydojnik i nie tylko energia, ale mamy pelno socjalow do IP: *.fastres.net 21.07.04, 20:14
          dojenia, a ksiazki, to tak nie wiemy, z ktorej strony otworzyc.
    • Gość: . Re: zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!!+ IP: *.227-1-64736c10.cust.bredbandsbolaget.se 21.07.04, 20:50
      Po raz ktory watek ten jest walkowany?
      • Gość: mirex-Wydojnik W koncu musze kogos wydoic. IP: *.fastres.net 21.07.04, 21:38
        • Gość: . Re: W koncu musze kogos wydoic.+ IP: *.227-1-64736c10.cust.bredbandsbolaget.se 21.07.04, 22:00
          Rozumiem,ze buzia doisz!
    • Gość: sp;lit Re: zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!! IP: *.ipt.aol.com 22.07.04, 19:55
      To nie Zydzi , powie "z daleka" ,... Powstanie Sojuzu zawdzieczamy w/g jego
      rozumowania , Komunistycznej Miedzynarodowce a nie Zydom , obrzynki w Waffen to
      Narodowi Socjalisci a nie Zydzi ,... Ferszteist ?

      uklony
      • Gość: . Re: zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!!+ IP: *.227-1-64736c10.cust.bredbandsbolaget.se 22.07.04, 20:22
        A odkrycie Polski nie zawdzieczamy ibn jakubowi.
        • Gość: sp;lit Re: zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!! IP: *.ipt.aol.com 22.07.04, 21:58
          Ciekawe ilu z nich przezylo i dozywa spokojnej starosci w Israel'u ??? Stara
          gwardia Zydow czesto pokazuje tatuaze z obozow , od dzisiaj nie zaszkodzilo by
          Zydom bez tatuazy na rekach sprawdzac ,... Podniebienia :)

          uklony
    • Gość: jewhate Re: zydzi w WAFFEN SS !!!!!!!!!!!!! IP: *.bchsia.telus.net 22.07.04, 22:22
      ja tam zawsze mowilem,ze kazyd zyd to kawal jebanego skurwysyna
    • Gość: . Muzulmanie w Waffen SS - rodowod Arafata IP: *.range81-153.btcentralplus.com 22.07.04, 22:33
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=50&w=14377178
      O nauczycielu Arafata zas tutaj (izraelska strona, ale te same materialy sa i
      na unnych, wczesniejszych)

      www.eretzyisroel.org/~jkatz/bosnia.html
      • Gość: sp;lit Re: Muzulmanie w Waffen SS - rodowod Arafata IP: *.ipt.aol.com 22.07.04, 22:52
        Przykrop ! To nie jest zadna tajemnica , Zydzi sie juz sie o to postarali ,...
        Natomiast zydowscy SS-mani to dla wiekszosci nieznany rarytasek :)

        SAS ,... Dobre linie , stewardeski blondynki jak kiedys , ale nie to co kiedys
        Gorzala w samolocie na wage zlota , bojta siem Boga Skandynawy !

        uklony
        • Gość: . Fajnie. Ale ja to raczej British Airways. Sorki. IP: *.range81-153.btcentralplus.com 22.07.04, 22:56
        • Gość: . Jesli chodzi o scislosc, to nie myl SERBA z Zydem: IP: *.range81-153.btcentralplus.com 22.07.04, 23:09
          to Serbowie najbardziej sie starali o rozpowszechnianie tej informacji - od
          czasow Tito. Te muzulmanskie dywizje SS nie wymordowaly znow tak wielu Zydow -
          z obozow koncentracyjnych na terenie Jugoslawi odsylano ich transportem
          niemieckim(za chorwacki szmal, 30 Reich marek od glowy) do obozow smierci,
          glownie Oswiecimia. Za to te dywizje muzulmanskie wslawily sie rzeziami glownie
          serbskiej ludnosci cywilnej, nawet ku zgrozie niemieckich SSmanow (reportowano
          Himmlerowi nawet przypadki pozerania czesci cial pomordowanych) - "wyrznieto
          wszystko, co nie nosilo fezu"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka