feenkind
13.08.07, 16:27
Moje są takie:
1. koktajl owocowy ze spritem-PYCHA!
2.młode ziemniaczki i kotlet drob.z marchewką
3.sałata ze smietaną i do tego serek grani
4.lody mietowe
5.kawusia z amaretto waniliowym
A wy jakie macie ulubione jedzonko, ktorym mogłybscie się zajadać?