Dodaj do ulubionych

ulubione ,,zachciewajki,,

13.08.07, 16:27
Moje są takie:
1. koktajl owocowy ze spritem-PYCHA!
2.młode ziemniaczki i kotlet drob.z marchewką
3.sałata ze smietaną i do tego serek grani
4.lody mietowe
5.kawusia z amaretto waniliowym

A wy jakie macie ulubione jedzonko, ktorym mogłybscie się zajadać?
Obserwuj wątek
    • ala.81 Re: ulubione ,,zachciewajki,, 13.08.07, 16:39
      placki ziemniaczane albo chociaż frytki smile
      • feenkind Re: ulubione ,,zachciewajki,, 13.08.07, 16:53
        o tak, tak placki ziemniaczane i to z serkiem smietankowym! Jak mogłam zapomniec
        o tym:p a frytki to najlepiej posypane serem zółtym, aż się głodna zaraz zrobiesmile
        • pati_234 Re: ulubione ,,zachciewajki,, 13.08.07, 16:55
          przestańcie dziewczyny bo ja z obiadem musze na chłopa czekać smile
          • feenkind Re: ulubione ,,zachciewajki,, 13.08.07, 16:59
            pati_234 napisała:

            > przestańcie dziewczyny bo ja z obiadem musze na chłopa czekać smile

            a tam bedziesz na chlopa czekaćsmile.Przyjdzie chłop zjesz jeszcze razsmile
            • pati_234 to mi sie podoba :) 13.08.07, 17:01
      • ala.81 Re: ulubione ,,zachciewajki,, 13.08.07, 17:03
        przeczytałam koktajl ze SPIRYTEM smile
        ah dręczy mnie ten gin w lodówce, pewnie dlatego zamiast SPRITE widzę SPIRYT
        • feenkind Re: ulubione ,,zachciewajki,, 13.08.07, 17:04
          tez tak moze byćsmile
        • kopalnia.diamentow Re: ulubione ,,zachciewajki,, 13.08.07, 19:46
          ala,
          a ja przeczytałam, że masz gina w lodówce smile
          może go wypuść, bo chłop przemarznięty nie nada się do odbierania
          porodu...smile

          a ja chcę:
          1. młodych ziemniaczków z masełkiem i kefirem
          2. coca-coli
          3. bitej śmietany
          4. sałatki szefa (z MCD) z sosem balsamicznym

          pozdrawiam,
          k.d.
    • pati_234 Re: ulubione ,,zachciewajki,, 13.08.07, 16:53
      pomidory z majonezem
      chlebek z miodem i serem
      wszystko gdzie jest roztopiony śmierdzący ser
      kupa ziemniarów z sosem i gołąbki (i to dzis mam na obiadzik mniam!
      a niech tam dupa rośnie raz sie żyjesmile )
      ale mi narobiłaś chrapki na tą sałate smile
      a co do tego koktajlu to jak możesz to rzuć przepis
      pozdrawiam
      • feenkind Re: ulubione ,,zachciewajki,, 13.08.07, 16:58
        przepis na koktajl tak na prawie litr:
        -pol kilo truskawek, jesli jeszcze sa a jak nie to mrozone
        -ze 4 brzoskwinie
        -kostki lodu
        -syrop pomaranczowy
        -sprite(szklanke)
        Owoce, lód zmiksować, dodać do tego syrop pomaranczowy i sprite.Zmiksować
        jeszcze raz i chlup!
        Dzis zrobiłam z borówkami zamiast truskawek.Mozna eksperymentować.Owoców jest masasmile
        • roneczka Re: ulubione ,,zachciewajki,, 14.08.07, 01:27
          lody
          brzoskwinie
          i tak wkoło
          no i coca cola ostatnio też jest cool!
    • margot602 mleko słodzone w tubce n/t 13.08.07, 17:04

      • ala.81 Re: mleko słodzone w tubce n/t 13.08.07, 17:07
        a ja nie mogę nic słodkiego zjeść, no chyba ze mambę o smaku pomarańczowym.
        Nawet swojej ukochanej herbaty z cukrem nie mogę wypić.
    • zytka08 winogrono 13.08.07, 17:47
      odkąd się pojawiło jakiś kg dziennie i patrze wilkiem na męża gdy urywa
      kolejne owoce z mojego winogronka.
      • kini_franio Re: 13.08.07, 19:19
        Wszystko co kwaśne obecnie: ogórki, kiszona kapusta a nawet cytryny!
    • chatmax Re: ulubione ,,zachciewajki,, 14.08.07, 23:19
      1.Ogóki kiszone
      2.Ogórki kiszone
      3.Ogórki kiszone
    • nebs Re: ulubione ,,zachciewajki,, 14.08.07, 23:50
      A ja nie mam właściwie żadnych "smaków", no może tylko na drinka - balantaine's
      ze sprite'm!
    • easyenglishpz Re: ulubione ,,zachciewajki,, 16.08.07, 16:37
      rany, a w ktorych Wy miesiacach jestescie?? ja jestem w 12tc i jakos
      nie ma mi sie na zadne smaczki..Gdybym miala jednak wybierac miedzy
      slodkim a kwasnym, wybiore kwasne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka