Gość: Gryf
IP: *.nitka.net.pl
13.05.04, 21:51
A jednek stanie sie to o czym mowi sie juz od lat. Szczecinska "papricana"
prawdopodobnie bedzie nosila im.Floriana Krygiera.Pomyslodawcy sa juz po
rozmowie z samym zainteresowanym ktory wyrazil zgode na taki stan rzeczy.
Brawo organizatorzy tem dzialaczowi, temu wielkiemu szczecinianinowi nalezy
sie takie uhonorowanie.Paprikana-Krygieriana !!!
Nasza cala filozofia jest ulepszaniem jezyka.