Dodaj do ulubionych

Stadion Pogoni im Floriana Krygiera. Brawo!

IP: *.nitka.net.pl 13.05.04, 21:51
A jednek stanie sie to o czym mowi sie juz od lat. Szczecinska "papricana"
prawdopodobnie bedzie nosila im.Floriana Krygiera.Pomyslodawcy sa juz po
rozmowie z samym zainteresowanym ktory wyrazil zgode na taki stan rzeczy.
Brawo organizatorzy tem dzialaczowi, temu wielkiemu szczecinianinowi nalezy
sie takie uhonorowanie.Paprikana-Krygieriana !!!




Nasza cala filozofia jest ulepszaniem jezyka.
Obserwuj wątek
    • dyrgosia Re: Stadion Pogoni im Floriana Krygiera. Brawo! 13.05.04, 22:02
      Nareszcie jakaś miła wiadomość.A co na to Ptak?
      • Gość: Gryf Re: Stadion Pogoni im Floriana Krygiera. Brawo! IP: *.nitka.net.pl 14.05.04, 10:02
        dyrgosia napisała:

        > Nareszcie jakaś miła wiadomość.A co na to Ptak?

        Stadion nadal jest wlasnoscia miasta, to Pan Ptak w tej sprawie nie ma nic do
        powiedzenia.Napewno wie kim jest Florian Krygier i co zrobil dla szczecinskiej
        pilki.





        Nasza cala filozofia jest ulepszaniem jezyka.
        • dyrgosia Re: Stadion Pogoni im Floriana Krygiera. Brawo! 14.05.04, 10:24
          Gość portalu: Gryf napisał(a):

          >Napewno wie kim jest Florian Krygier i co zrobil dla szczecinskiej
          > pilki.
          >

          Wiedza wiedzą a interesy to zupełnie inny wątek...
          >
          >
          >
          >
          >"Wśród ludzi jest się także samotnym."
          • ergie Re: Stadion Pogoni im Floriana Krygiera. Brawo! 14.05.04, 10:41
            dyrgosia napisała:

            >
            > Wiedza wiedzą a interesy to zupełnie inny wątek...
            >

            i dlatego pewnie walne mks'u w jakimś zadupiu pod łodzią
            się odbędzie ;-)
            • dyrgosia Re: Stadion Pogoni im Floriana Krygiera. Brawo! 14.05.04, 10:45
              ergie napisał:


              > i dlatego pewnie walne mks'u w jakimś zadupiu pod łodzią
              > się odbędzie ;-)


              -a odbędzie się, czy tylko podpiszą papierki....
              • ergie Re: Stadion Pogoni im Floriana Krygiera. Brawo! 14.05.04, 10:49
                dyrgosia napisała:


                > -a odbędzie się, czy tylko podpiszą papierki....

                ... mają być nowe akcje do zbycia ...

    • blackexit Re: Stadion Pogoni im Floriana Krygiera. Brawo! 14.05.04, 10:35
      czy pan florian tez spiwal zawsze kto jest k kto ch a kto jeb. ?
      pozdrawiam blackexit
      • Gość: Kingpin do maniaka forumowego z uw IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.04, 10:56
        blackexit wieczny malkontencie i ignorancie - nie byles nigdy na meczu Pogoni,
        nie masz pojecia o co chodzi, wiec sie nie wypowiadaj na tematy "pogoniarskie"!
        Co do Floriana Krygiera to czlowiek legedna i jesli nie wiesz kim jest to marny
        z ciebie szczecinianin (nawet jesli nie interesujesz sie sportem)...
      • hans_kloss_szczecin Re: Stadion Pogoni im Floriana Krygiera. Brawo! 14.05.04, 13:06
        blackexit napisał:

        > czy pan florian tez spiwal zawsze kto jest k kto ch a kto jeb. ?
        > pozdrawiam blackexit
        >

        Jeżeli nie wiesz to nie kpij i poczytaj sobie między innymi tutaj:
        www.szczecin.pl/miasto/medalisci/krygier.htm
        A jeżeli wiesz i kpisz z prawie 100-letniego człowieka, to od teraz jesteś dla
        mnie idiotą ;(
        • dyrgosia Re: Stadion Pogoni im Floriana Krygiera. Brawo! 14.05.04, 13:22

          > blackexit napisał:
          >
          > > czy pan florian tez spiwal zawsze kto jest k kto ch a kto jeb. ?
          > > pozdrawiam blackexit
          > >
          >
          >Są LUDZIE których nie uda się zszargać, więc sobie darój....
        • blackexit Re: Stadion Pogoni im Floriana Krygiera. Brawo! 14.05.04, 15:12
          hans_kloss_szczecin napisał:

          > A jeżeli wiesz i kpisz z prawie 100-letniego człowieka, to od teraz jesteś
          dla
          > mnie idiotą ;(

          nie kpie sobie z czlowieka niech sobie zyje jak najdluzej. kpie z martyrologii
          jaka otacza sie nedzny klubik kopaczy a jednoczacy glownie cos co nazywam
          trzoda szczecinska. nie obrazajac oczywiscie sympatycznych kibicow
          zachowujacych sie normalnie ktorzy moim zdaniem sa w tym miescie mniejszoscia.
          pozdrawiam blackexit
          • absztyfikant Rado ma troche racji... 14.05.04, 15:17
            Ten nabozny stosunek do Pogoni i stadionu przy Twardowskiego u malych chlopcow
            jest jeszcze jakos zrozumialy, ale jak sie ma lat kilkadziesiat, to wypadaloby
            miec w sobie choc troche racjonalizmu i traktowac Pogon tak jak na to
            zasluguje... Czyli bez nadmiernj egzaltacji...

            Dla kiboli natomiast nie mialbym zadnej litosci, bo oni odstraszaja "normalnych
            ludzi", czyli np. mnie od chodzenia na mecze. Na zachodzie (nie wszedzie) mecz
            to okazja do wyjsc rodzinnych, a w Polsce to doskonale miejsce na burdy,
            rzucanie butelkami czy chlanie na potege.

            Tak wogole to alkomaty przy bramkach to genialny pomysl.
            • dyrgosia Re: Rado ma troche racji... 14.05.04, 15:19
              Kiedy byliście na stadionie?
              Właśnie w Szczecinie chodzą całe rodziny.
              • blackexit Re: Rado ma troche racji... 15.05.04, 12:10
                dyrgosia napisała:

                > Kiedy byliście na stadionie?
                > Właśnie w Szczecinie chodzą całe rodziny.

                no np 2 braci i szwagier dresik szalicek i jazda. bywaja normalni ale nie
                stanowia wiecej niz 10 proc. pozdrawiam blackexit
                • dyrgosia Re: Rado ma troche racji... 15.05.04, 12:23
                  blackexit napisał:

                  > dyrgosia napisała:
                  >
                  > > Kiedy byliście na stadionie?
                  > > Właśnie w Szczecinie chodzą całe rodziny.
                  >
                  > no np 2 braci i szwagier dresik szalicek i jazda. bywaja normalni ale nie
                  > stanowia wiecej niz 10 proc. pozdrawiam blackexit
                  >
                  Widze,ze mowisz a nie masz pojecia o czym. przyjdz dzis na stadion , zobacz , a
                  potem pogadamy.
            • hsps Re: Rado ma troche racji... 14.05.04, 15:55
              absztyfikant napisał:

              > Ten nabozny stosunek do Pogoni i stadionu przy Twardowskiego u malych
              chlopcow
              > jest jeszcze jakos zrozumialy, ale jak sie ma lat kilkadziesiat, to
              wypadaloby
              > miec w sobie choc troche racjonalizmu i traktowac Pogon tak jak na to
              > zasluguje... Czyli bez nadmiernj egzaltacji...
              Gdzie tu egzaltacja albo nabożny stosunek - ot wiadomość, która cieszy kaśdego
              kto miał styczność z p. Krygierem, a że i ja miałem okazję jako młodzieniec z
              bliska obserwować jego poczynania... Nikt nikogo nie zmusza do padania na
              kolana. Czy wszystko musi być natychmiast wyolbrzymione do karykaturalnych
              rozmiarów ? I tak naprawdę co ma wspólnego sprawa nadania imienia FK z
              kibolami ? Przecież to oddzielny temat.
              • absztyfikant Re: Rado ma troche racji... 14.05.04, 17:06
                Do pomyslu nazwania stadiounu imieniem tegoz milego pana mam stosunek wysoce
                ambiwalentny. A temat "kiboli" jakos mi sie tak nierozerwalnie kojarzy z
                Pogonia, ciekawe czemu:)
              • blackexit Re: Rado ma troche racji... 15.05.04, 12:12
                hsps napisał:

                > Gdzie tu egzaltacja albo nabożny stosunek - ot wiadomość, która cieszy
                kaśdego
                > kto miał styczność z p. Krygierem, a że i ja miałem okazję jako młodzieniec z
                > bliska obserwować jego poczynania...


                nie dow iadomosci o nazwaniem iniemia ale do samego klubu. ile razy slyszy sie
                lub widzi pogon moim zyciem, ponad wszystko, loove pogon itd. to pseudoreligia
                dla malych ludzi potrzebujacych dowartosciowania we wspolnoscie plus burdy
                kiboli. zbyt kosztowne to jest moim zdaniem by yblo utrzymywane z pieniedzy
                podatnika. pisze ponownie: spywatyzwoac pogon. pozdrawiam blackexit
            • hans_kloss_szczecin Re: Rado ma troche racji... 14.05.04, 17:08
              absztyfikant i blackexit -
              - jak nie wiecie o kim mowa i dyskusja, to się nie odzywajcie, albo zapytajcie
              kto to jest ten 'pan', którego imieniem chcą nazwać stadion w Szczecinie ...

              A tak po prostu się błaźnicie ... :(, wymyślając na siłę swoje
              pseudointeligencjekie i oratorskie wpisy, żeby tylko zaistnieć na forum ... :(

              Czy nie możecie zrozumieć, że piłka nożna to nie tylko garstka 'kiboli'
              szukających 'zadymy', to tysiące ludzi uprawiające amatorsko i zawodowo tą
              dyscyplinę, to tysiące kibiców emocjonujących się ta dyscypliną sportu ?

              :(



              • absztyfikant Re: Rado ma troche racji... 14.05.04, 17:10
                Jawohl! Ich hab' das verstanden J23, juz sie nie odzywam.
            • Gość: Gryf Re: absztyfikant IP: *.nitka.net.pl 14.05.04, 23:14
              absztyfikant napisał:

              > Ten nabozny stosunek do Pogoni i stadionu przy Twardowskiego u malych
              chlopcow
              > jest jeszcze jakos zrozumialy, ale jak sie ma lat kilkadziesiat, to
              wypadaloby
              > miec w sobie choc troche racjonalizmu

              Mily absztyfikancie nie chce i daleki jestem od tego aby prawic Tobie moraly,
              sam ucze sie caly czas, chcialem tylko Tobie powiedziec ba przypomniec, ze jest
              jeszcze w zyciu cos takiego jak skromnosc, wyrozumialosc,zyczliwosc trescia
              wypowiedziedzi wyzej zamieszczona negujesz prawo do bycia soba.Jest mi wstyd za
              Ciebie.




              Nasza cala filozofia jest ulepszaniem jezyka.
              • korfi Re: absztyfikant 15.05.04, 00:03
                Całe szczęście, że nie jestem słaby psychicznie, bo po przeczytaniu wypowiedzi
                Absztyfikanta można by się załamać. :) W każdym razie ja wolę mniejszy
                racjonalizm od bufonady kolegi A.

                -------------------------------------------------------
                Każda akcja wywołuje co najmniej równy i skierowany przeciw niej krytycyzm
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka