Gość: bilcu
IP: *.toya.net.pl
04.06.08, 17:30
witam czy orientujecie sie moze czy
plecak moze miec na zewnatrz przyzmocowany spiwor
i namiot w formie kola quechua
zaznaczam oczzwiscie ze zmieszcze sie w ilosci kg oraz
ze nie bedzie to przypiete tak sobie tylko bardzo porzadnie(mocno)
przejdzie to czz beda problemy
chodzi oczzwiscie o bagaz rejestrowany w lini wizzair