nianie

(18 wyników)
  • czy są tu jakieś nianie z zagranicy lub mamy które zatrudniaja takie niania jak mozecie powiedzicie jakie są teraz stawki za granicą naszego kraju z góry dziękuje :)
  • Witajcie, POstanowilam apisac tu posta na prosbe mojej kolezanki. Jest ona mloda osoba po studium anglistzki, obecnie studiuje ekonomie, parokrotnie pracowalala jako niania w Londynie, rowniez u jednej mamy z forum :) W lecie chetnie wyjechalaby ponownie do Anglii lub Irlandii. Czasem bywa tak, ze na okres wakacji nianie chca odwiedzic rodzine. I wlasnie Asia kolezanka, na ten okres np. 1 miesiaca chetnie by wziela zastepstwo jakiejs niani. Jezeli jest wsrod Was ktos , kto poszu...
  • Dziewczyny! Czy macie jakas zaufana nianie, ktora moglabym "pozyczyc" na czwartek 14 czerwca? Potrzebuje osoby od 8 do 18. Z gory dziekuje za pomoc!
  • No i niestety moja niania musi wracac do Polski. Szukam wiec jej nastepczyni, dziewczyny co najmniej 22-23 lata z doswiadczeniem przy malych dzieciach, mile widziane referencje. Musi byc niepalaca, cierpliwa, miec inwencje do zabawy z dwulatka... Praca jest na pelny etat, z mozliwoscia zamieszkania z nami. Co najwazniejsze: szukam osoby gotowej zobowiazac sie co najmniej do wrzesnia, krotsze terminy mnie nie interesuja... osoby zainteresowane prosze o maile na moj adres gazetowy ( ...
  • czesc, mam pytanie gdzie szukac niani? jestem tak strasznie przezebiona ze nie ma sily zeby zajac sie moja coreczka, i dopiero teraz dotarlo do mnie ze powinnam miec kogos kto w awaryjnych sytuacjach zajol by sie moim dzieckiem a nikogo takiego nie mam.Sprawdzilam ksiazke telefoniczna i internet ale nic nie moge znalezc.Poradzicie prosze gdzie powinnam szukac mieszkam w okolicach Toronto. dziekuje Edyta
  • Witam ciepło wszystkie mamy.Szukam pracy w charakterze opiekunki do dziecka/i/za granicą w rodzinie polskojęzycznej.Wychowałam dwoje dzieci/już dorosłe/,nie mam własnych wnuków,jestem osobą młodą duchem i kocham dzieci.Jeśli potrzebujesz cierpliwej i troskliwej niani skontaktuj się ze mną na rozeta@poczta.onet.pl.Odpiszę i udzielę więcej informacji o mnie.Pozdrawiam i czekam na oferty.Maria
  • NIANIA(4)

Jezeli szukasz niani dla swojej pociechy to jestem odpowiednia osoba .Jestem mama 4-letniej dziewczynki i jestem pielegniarka wiec jezeli nie masz z kim zostawiac dziecka to ja czekam.kontakt luccy30@gazeta.plpozdrawiam anna
  • Mamusie, pomozcie plizzzz... :-) - Czy ktoras z was zatrudniala nianie na stale, z mieszkaniem przy rodzinie? Ile placilyscie? (ja wiem, ze ceny sie roznia w zaleznosci od kraju, ale musze sie jakos zorientowac). A moze ktoras z was zatrudniala POLSKA nianie za granica w ten sposob? - Jak wyglada praca takiej niani "mieszkajacej"? Ile godzin dziennie? Czy w weekend ma wolny caly dzien? Czy pare godzin? - Jak ja znalazlyscie? Jezeli na necie, to moze podac jakis dobry link? Be...
  • Mam pytanie ile kosztuje sprzęt pod tytułem Niania Elektryczna?Ja zapłaciłam 180 zł(ok.45 dolarów)za Philipsa,jestem zadowolona.Koleżanka pyta czy warto zawracać głowę znajomym w Nowym Jorku, czy będzie może taniej. Będę wdzięczna jeśli ktoś przy okazji zakupów zerknie na cennik. Pozdrawiam mama z Polski.
  • Hej, wlasnie natknelam sie na to forum z czego bardzo sie ucieszylam, bo wlasnie szykuje mi sie wyjazd do Anglii. Mam propozycje pracy jako niania u Polakow. Dziewczynka jest malutka i chora. Do moich obowiazkow bedzie nalezalo cwiczenie i rehabilitacja dziecka, pelna opieka (ok. 9 godzin przez 5 dni w tygodniu) i gotowanie obiadow dla rodzicow. W zamian za to bede otrzymywac 600 funtow miesiecznie wyzywienie i mieszkanie z rodzina. Czy to jest dobra oferta (finansowo)? Czy powinnam zap...
  • Witam wszystkich serdecznie!Mam nietypowa prośbę.Mianowicie poszukuję rodzinki,u której mogłabym zająć się domem i dzieciakami (najwyżej dwójką).Jednak prośba moja jest tym bardziej specyficzna,że poszukiwania moje są skierowane w stronę rodzinki, która jest choć trochę mówiąca po polsku.Chcę pracować ale i uczyć się jeżyka angielskiego.Jednak w obecnej chwili jest on na poziomie podstawowym.Operką jak do tej pory byłam tyko w Polsce.Jeżeli ktoś będzie w stanie mi pomóc to z góry ...
  • na 2-3 dni w tygodniu, moze byc rowniez sobota (co drugi tydzien) ok 15-20 godzin tygodniowo (ale nie wiecej niz , godziny do ustalenia i praca taka: pomoc matce w 2-latka - grzeczne dziecko - "nie wyje, nie bije, nie psoci" i noworodek, potrzebna do: 1. raz w tugodniu :sprzatanie lazienki (oprocz sedesu - mam dziwna awersje aby ktos obcy myl muszle klozetowa po nas), umycie podlogi - kuchnia i lazienka, dokladne odkurzenie mieszkania - podloga drewniana, nie ma zadnych karpetow...
  • Witam Serdecznie wszystkie mamy.Mam nadzieje,ze nikt nie bedzie mial mi za zle ,ze choc nie jestem mama to pisze post na tym forum.Mam 22lat,dopiero co przyjechalam do Antibes,gdzie bede mieszkac przez najblizszy czas.Szukam pracy jako opiekunka do dziecka.Pracowalam i opiekowalam sie dzicmi podczas studiow i mam tez doswiadczenie w opieca nad coreczkami brata.Nie wiem za bardzo,gdzie moge umiescic ogloszenie badz znalezc jakies oferty we Francji,gdzie mozna znalezc rodzicow szu...
  • Drogie mamuski czy ktoras z was wie jak to jest z opiekunkami, poniewaz co nieco slyszalam, ale do konca nie wiem.Oto moj problem za miesiac mam zaczac prace u kolezanki(opieka nad jej dzieckiem)i slyszalam cos takiego, ze jezeli niania jest gdzies zarejestrowana to Aga dostanie zwrot kosztow zwiazanych z opieka.Dodam ze jest samotna matka.Teraz moje pytanie czy ja pracuje legalnie (ubezpieczenie itp)a przede wszystkim gdzie moge to zrobic? Kolejny moj problem to wynagrodzenie. Il...
  • Czesc Czy ktoras z was zna dziewczyne szukajaca pracy jako niania?,znajoma potrzebuje osoby na nianie w bardzo bogatej rodzinie. Oferta jest na live in (Knightsbridge),bardzo dobrze platna,wyzywienie wlasne. Osoba ta musi znac swietnie angielski,miec conajmniej 30 lat,2 lata doswiadczenia na full time z dzieckiem 2+,takze wymagania dosc wysokie.
  • czy przy pobycie pobyt trystycznym mozna wyslac dziecko. Moj maz jest w USa. Pracuje w zawodzie ale nie legalnie. Rozwazamy dolaczenie do niego, bo jest juz tam pol roku, a nie chcemy byc oddzielnie. Chcemy pojechac na rok. zapewne dostaniemy wize wjazdowa na pol roku - czy wtedy moge wyslac dziecko do daycare? - czy moge to zrobic jedynie majac security nr? Czy ja i dziecko bedac legalnie w Stanach moge dziecko wyslac do przedszkola czy nie? Rozwazamy tez zostanie przez rok moze p...
  • Drogie eMamy z Wielkiej Brytanii!! Mam do Was pytanie: zastanawiam się nad zaoferowaną mi pracą jako opiekunki do dziecka w Kornwalii, bedzie to tylko opieka nad dzieckiem, bez sprzątania, gotowania, z zamieszkaniem i wyżywieniem u polsko angielskiej rodziny, o co chcę zapytac, otóż oferują mi 70 funtów na tydzień, chciałabym Was zapytać, jako na pewno lepiej zorientowane w kwestiach finansowych, czy to płaca do przyjęcia,czy to nie wyzysk, czy na początek można przyjąć taką kwotę? Ba...
  • Witam londyńskie mamy. Myślę, o wyjezdzie w marcu do Londynu (mała będzie miała wtedy 8 mies.),lecz nie wiem, co z nią tam zrobić gdybym chciała iść do szkoły lub pracy. Ja już byłam w Londynie ponad rok (i tam też zaszłam w ciąże, ale po 3 mies. ciąży wróciłam do Polski) i wiem, że wynajęcie niani dużo kosztuje. Może któraś z Was się orientuje czy są przedszkola dla takich malszków, lub np. rocznych. Czy można np. zostawić tam dziecko na 3-4 godz.,lub np. 2-3 razy w tyg. i czy jes...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się