nianie

(61 wyników)
  • Witam, Rozpoczynam poszukiwanie niani / opiekunki do 6 miesiecznego dziecka. Opieka na około 9,5 godziny dziennie. Jakie aktualnie stawki obowiązują? Z góry bardzo dziękuję za pomoc. friedrich_beauty
  • Proszę o informacje, ile za godzinę zarabia niania. Pracuje ok.7 godzin dziennie. Nie ma żadnych innych obowiązków oprócz dopilnowania trzyletniego dziecka.
  • Jakie są obecnie stawki opiekunek w Krakowie?? Będę wdzięczna za informacje.
  • Jak się kształtują?? Właśnie się rozglądam za nianią i oczywiście nie mam zieloneg pojęcia jaką kwote powinnam przeznaczyć? Niania dochodząca na 8 godzin dziennie, dzidzia 6 miesięcy. Dziewczyny pomożecie uaktualnić cennik krakowski :-)
  • Szukam niani dla mojego rocznego synka. Może któraś z Was miała fajną nianię, albo zna kogoś kto chce się opiekować dzieckiem? Będę wdzięczna za pomoc!
  • Witam, szukam opiekunki dla mojego synka, który we wrzesniu skończy roczek. Jesli zwalniacie nianię z jej obowiązków ponieważ wasza pociecha idzie np. do przedszkola to chetnie przygarnę sprawdzoną nianię. Obiecuję, że zadbam aby miała u nas bardzo dobre warunki pracy. Mieszkam w Bronowicach. Prosze o kontakt na mail celt@gazeta.pl. Jesli niania chciałaby podjąc prace wcześniej tez nie widzę problemu.
  • Ile mozna/trzeba zaproponowac osobie, ktora zgadza sie przychodzic tylko od czasu do czasu, w razie choroby dziecka, na kila godzin dziennie (2-4h)?
  • Poszukujemy niani dla naszego Kubusia,ktory urodzi sie pod koniec czerwca.Najlepiej sprawdzonej,zeby uniknac niespodzianek.Chcielibysmy,zeby poczatkowo przychodzila 2-3 razy w tygodniu na kilka godzin,zebysmy wszyscy mogli oswoic sie ze swoja obecnoscia,a po maciezynskim bede musiala wrocic do pracy,wiec bedziemy potrzebowac Pani czesciej.Jakby ktos mial namiary na taka osobe,bylabym bardzo wdzieczna.dziekuje i pozdrawiam
  • Witajcie, Czy kupujecie Waszym nianiom bilety/kartę autobusową? Płacę 6 zł za godzinę i zostałam poproszona o zakup biletu miesiecznego i zastanawiam się czy to jest reguła w Krakowie czy raczej nie? Pozdrawiam natka
  • ...może ktoś od Nowego Roku rozstaje się z nianią i chciałby ją oddać w dobre ręce? Czekamy na informacje... :-)
  • Moze ktos chce oddac nianie w dobre rece?:-) Szukam kogos rozsadnego i nowoczesnego -teraz moim mlodym opiekuje sie nadopiekuncza babcia i chcialabym od wrzesnia wprowadzic kogos nowego- najchetniej w systemie 3dni opiekunka- 2 babcia.
  • Mam podjąć niebawem pracę na pełny etat.Z tego co zdążyłam się zorientować to przy pracy na pełny etat w domu nie będzie mnie ok.10 godzin.Ile płacicie swoim opiekunkom do dziecka.I jak?za godz? czy za miesiąc? Już nie wspomnę że będę wdzięczna za jakieś namiary na odpowiedzialną i miłą osobę. Pozdrawiam wszystkie pracujące mamy i nie tylko..
  • Proszę o informacje, ile średnio za godzinę (lub miesięcznie) płacicie opiekunce do dziecka. Szukam pracy w Krakowie i nie mam pojęcia, czy stawki są tutaj inne, czy takie same jak w moim mieście. Dziękuję.
  • naprawdę kobieta z sercem dla dziecka, a na dodatek smacznie gotuje. jesli z któraś z Mam szuka ciepłej cioci dla swojej pociechy, to moge podać tel. Info na priva. Pozdrawiam ciepło kalpa
  • Kochani. Witam. Mam pytanie - nie wiecie ile się płaci niani/opiekunce za godzinę? Może jest tu ktoś z Krakowa, bo najbardziej mi zależy właśnie na "cenniku" z tego miasta. Dodam, że chodzi o dziecko w wieku 8 miesięcy i tylko na 2 lub 3 dni w tygodniu (jeżeli to ma znaczenie). Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam - Luiza
  • mam ,które szukają niani, pomocy domowej i byłyby zainteresowane pomocą w poszukiwaniu i wyborze kandydatek .Poszukuję również dziewczyn i kobiec ,które chciałyby pracować w roli niani lub pomocy domowej. Proszę pamiętać,że wchodzi ustawa o możliwości odliczenia kosztów niani i pomocy domowej od podatku. Zgłoszenia oraz wszelkie pytanie proszę kierować na maila gazetowego
  • Jak w tytule. Moja córeczka idzie do przedszkola, a niania jest prawdziwym skarbem - piszcie na gazetowego maila.
  • Poszukuje niani do 5-miesięcznej córki. Ale marzy mi się niania sprawdzona, godna polecenia, jednym słowem anioł :)))
  • Cześć !! Bardzo proszę, podpowiedzcie, ile powinnam zapłacić niani? PO świętach wracam do pracy na pełny etat (minus 1 godzina przysługująca na karmienie), więc opiekunka będzie przebywać z maluszkiem około 7 i pół godziny dziennie, pięć dni w tygodniu. Proszę poradźcie ile zarabia opiekunka w Krakowie?
  • Będę chciała zatrudnić nianię do 8 msc synka. Najprawdopodobnie praca od pon do piąt, po kilka godzin (ok 4), bo pracuję w domu, czasem sobota, czasem cały dzień itp.Jak rozwiązać kwestię płatności? CZy za godzinę? Jeśli tak, to ile? Czy jest minimalna ilość godzin w ciągy dnia za które się płaci? No bo jesli niania potrzebna tylko 2 godziny w danym dniu, to może jej się nie 'opłacać' prawda? Czy może pensja miesięczna? Jeśli tak, to ile? Mieszkamy w Krakowie na Woli Justowskiej. ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się