nianie

(24 wyniki)
  • Mam pytanie, ile płaci sie teraz niani, która przychodzi na 8,5 godziny, a do jej obowiązków należy opieka nad dzieckiem (dziecko już w wieku przedszkolnym) i ew. ugotowanie czasami dziecku obiadu? Płaci sie za godzinę? Czy z góry ustalona stawkę? Więcej niz 1000 zł miesięcznie? Będę wdzięczna za odpowiedż, asa...
  • Niania(6)

Witam, Jak szukałyście swojej niani do dziecka? My rozpuściliśmy wici wśród znajomych ale na razie bez skutku, a niedługo już niania będzie potrzebna. Macie jakieś doświadczenia z szukaniem przez sieć albo w jakiś inny sposób? Na co zwracac uwagę rozmawiając z przyszłą nianią? Pozdrawiam, Ania
  • zastanawiam się poważnie nad nianią i w tym tyg będę miała spotkanie z jedną panią. Kompletnie nie mam pojęcia jakie sa stawki, dodam, że czasem chcę żeby siedziała z jednym dzieckiem, czasem z dwoma a czasem tylko będzie miała odbierać dziecko z przedszkola lub ze żłobka. czy ustala sie stawkę godzinową czy dniówkę, jakie to powinny być kwoty, a ile na miesiąc jakby cały czas siedziała z dziećmi? proszę, poradźcie, podzielcie się jak to jest u was?
  • Chciałabym wiedzieć jaka obecnie obowiązuje stawka (+zakres obowiązków) za pracę niani. Slicznie dziękuję
  • witam pilnie poszukuję niepalącej niani do 2 l. synka, ilość dni/ godzin w m-cu oraz wynagrodzenie do ustalenia jakbyście słyszały o kimś prosze o sygnał mail: m.kowara-walczak@wp.pl
  • prócz niania.pl i forum gazety "profesjonlana niania" 9odwiedzne chyba jedynie przez warszawkę? help....
  • niestety z różnych powodów nie mogę jeszcze wrócić do pracy, zastanawiałam się nad zatrudnieniem się jako niania, ale nie w pełnym wymiarze godzin, tylko w miarę potrzeby mamy (załatwianie spraw, itp) Jak myślicie, będa na to chętni? Oferta raczej dla mam będących z dzieckiem w domu. Czy takie mamy będą chciały powieżyć opieke nad dzieckiem komuś obcemu, gdy same będa załatwiac swoje sprawy? Musze tez pomyslec, co zrobić w tym czasie ze swoimi dziećmi. Pomóżcie mi podjąc decyzję.
  • Witam serdecznie. Co myślicie o niani mającej swoje 2 letnie dziecko? Czy oddałybyście takiej niani swoje dziecko pod opiekę?Proszę o opinie. Dodam iż chodzi o miasto Łódz. Pozdrawiam cieplutko.
  • Planuje zatrudnic nianie, ale taką dorywczą, na najwyzej dwa dni w tygodniu, po pare godzin, w miare po trzeb. Nie znam zupelnie stawek, a domyslam sie oczywiscie, ze trzeba zaplacic wiecej niż takiej niani pelnoetatowej. Najprawdopodobniej bedzie to studentka, jak sie dogagamy na temat jej dyspozycyjnosci, bo mam juz jedną na oku, ale to jeszcze pewne nie jest. Poradźcie, ile zaproponowac.
  • jestem z Łodzi i zastanawiam sie ile zaproponowac opiekunce (ktorej jeszcze zreszta nie mam) ale szukam. za 8h dziennie przez 5dni w tygodniu bez gotowania sprzatania, sama opieka dla trzylatka...
  • Szukam Opiekunki dla 1,5 rocznego chłopca, na 8,5-9 godzin przez 5 dni w tygodniu. Mieszkamy w okolicy Szpitala Kopernika proszę o kontakt wojtekp4@wp.pl
  • Poszukuję opiekunki do dziecka 5m-cznego od marca na 6-8h dziennie, 5 dni w tygodniu. Proszę o bardziej szczegółowe informacje opisujące doświadczenie w opiece nad dziećmi oraz miejsce zamieszkania i wysokość oczekiwanego wynagrodzenia. KONTAKT:loulla@gazeta.pl NASZA KRUSZYNKA JUZ MA...
  • na wieczory, weekendy (dziecko 4l.) jesli macie kogoś, kogo mogłybyście polecić, poprosze o namiary dzięki
  • Witam Tak się zastanawiam nad powrotem na studia doktoranckie i chyba wolałabym jednak zostac w domu z maluszkiem. Synek ma dopiero 4,5m-ca a obie babcie mieszkają daleko od Łodzi... Myślę o wychowawczym a jednocześnie nad tym żeby zaopiekowac się innym maluchem. Nie wiem czy to dobry pomysł... Uwielbiam dzieci ale to duża odpowiedzialnośc... ech sama nie wiem. Poradźcie coś...
  • Dziewczyny ratujcie! Będę potrzebować od maja dla prawie 3-letnich blizniakow niani. Najchętniej zatrudnię młodą dziewczyne, niepalącą.Mieszkam na Janowie.kontakt 0604606923
  • Dziewczyny, Od połowy czerwca wracam do pracy. Będę (niestety) musiała zostawić niespełna 7 miesięczną córeczkę. Poszukuję dobrej niani. Najlepiej z Widzewa. Może znacie kogoś sprawdzonego? Pozdrawiam Marzena
  • Sytuacja jest niewesola.Cala trojka uwielbiamy nasza Nianie. Jej jedyna "wada" to ogromne bole glowy i kregoslupa,omdlenia ktore powtarzaja sie co jakis czas. Byla w szpitalu 2 razy z tego powodu ale nic nie stwierdzili. Choc lezala na neurologii to ma isc do takiej zwyklej por.Neurologicznej i tam byc pod kontrola. Kiedy wystepuja te bole bierze silne leki np. Ketanol ale nawet to jej nie pomaga. Kiedy dzwoni rano,kolo 6 ze dzis nie moze przyjsc to albo ja albo Maz nie idzie ...
  • ...ja rozumiem że rynek pracy się zmienił, że jest grudzień i ludzie myslą o Świętach, że łatwiej coś zacząć od nowego roku (w tym pracę) ale moje ponad miesięczne poszukiwania nasuwają mi podejrzenia,że kandydatki na opiekunki już wyginęły. Jestem skłonna negocjować stawkę i liczbę godzin, jestem gotowa wypychać starsze dziecko po szkole do sąsiadów czy koleżanek, żeby niani nie robić kłopotu. Może u nas jeść i pić. Nie oczekuję cudów tylko trochę ciepła i bezpieczeństwa dla małe...
  • witajcie, moje pytanie dotyczy stawki dla opiekunki w Łodzi. Właśnie jestem na etapie poszukiwań i zastanawiam się ile powinnam zaoferować opiekunce za opiekę nad moim 7 miesieęcznym synkiem? Interesuje mnie tylko opieka, nie wymagam pomocy w domu typu sprzątanie , prasowanie. Dziękuję za porady i pozdrawiam.
  • Witam wszystkich. mieszkam w Łodzi i rozważam możliwość zatrudnienia opiekunki do mojego 2,5 letniego dziecka, ale nie wiem jaka jest obecnie stawka dla niani. proszę napiszcie ile płacicie swoim opiekunką lub jeśli jesteście opiekunkami to ile wam płacą za godzinę? bardzo z góry dziękuję.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się