nianie

(21 wyników)
  • Ile powinnam zapłacic niani za opiekę nad dzieckiem w godzinach 8-15? Opieka u mnie w domu, wyłącznie zajmowanie się dzieckiem? Stawka miesięczna czy godzinowa?
  • Dziewczyny napiszcie jak szukalyscie opiekunki i na co zwrocic uwage. Moze polecicie jakis serwis internetowy, bo na razie mam wrazenie, ze ofert jest bardzo malo...
  • Witam, szukam zaufanej i odpowiedzialnej niani dla Maciusia, który w sierpniu będzie miał 4,5 miesiąca a ja muszę wracać do pracy:(((. Szukam dyspozycyjnej osoby- praca u mnie (mieszkam na Ratajach), w różnych godzinach . Moze ktoś z Was zna kogoś zaufanego i mi poleci? Może ktoś rozstaje się ze swoją nianią i mi ją "przekaże". Czekam na odpowiedzi, pozdrawiam, Iza
  • Od maja bede szukac niani, na 5 godzin dziennie. Ile sie placi opiekunce? Mieszkam w Poznaniu. No i JAK ZNALEZC UCZCIWA OSOBE??? mika i paulina (3 mies)
  • Czesc mam pytanie o to, ile placicie opiekunce dla dziecka??Slyszalam o roznych stawkach...Prosze wiec Was o wypowiedz:) Pozdrawiam Hania216
  • Witam Szukam opiekunki dla 3-letniego dziecka. Z jakim kosztem nalezy sie liczyć w Poznaniu. Niania ma tylko opiekować się dzieckiem (spacer, podanie obiadu czy sniadania) bez prac domowych. Praca 9 godzin dziennie czasem 9,5 bo to jak wiadomo z powrotem do domu róznie bywa (korki). Liczyłam, że przy stawce godzinowej 6 pln wychodzi troszke ponad 1200 pln, ale czy za 1000 pln tez można kogoś znależć. Bo ja zarobie 1500 i jak dam 1200 na opiekunke to starczy mi na dojazdy i zostan...
  • Witam Ile trzeba zapłacic opiekunce w Poznaniu za opieke nad dzieckiem (bez prac domowych).Zamiesciłam ogłoszenie w róznych miejscach w Internecie ze chce zatrudnić opiekunkę na 9-10 godzin dziennie. Chciałam by była to osoba starsza z doświadczeniem PRAKTYCZNYM w opiece nad dzieckiem a nie tylko teoretycznym stąd wykresliłam z listy kandydatek osoby studiujące i inne 18,19,20 itd letnie.Dodam że interesuje mnie tylko opieka nad dzieckiem i ewentualny odbiór starszego dziecka z...
  • Czy mozecie napisac ile placicie, jak sie rozliczacie (urlop, chorobowe), co wchodzi w zakres obowiazkow Waszych opiekunek? Szukam nowej niani, gdyz nasza poprzednia raczej nie bedzie u nas pracowac przy drugim dziecku, przez rok totalnie wypadlam z obiegu i chcialabym sie zorientowac jak to teraz wyglada na rynku opiekunek. Mieszkam kolo Swarzedza i nie wiem, czy obowiazuja stawki poznanskie czy np. nieco nizsze...?
  • Musze od lutego wrócić do pracy. Inaczej potem nie bedzie dla mnie etatu. Będę potrzebowała kogoś do opieki nad 9 miesięcznym dzieckiem na ok. 5 godz. dziennie. Chodzi mi tylko i wyłącznie o zajmowanie sie dzieckiem u mnie w domu. Jestem nauczycielem, więc majątku nie zarabiam. Ile zapłacić opiekunce, żeby mi jeszcze coś z pensji zostało?
  • Mam problem,bo od jakiegoś czasu poszukuję opiekunki,nie jest to proste,chyba nikt nie szuka pracy.
  • Czy zatrudniłyście kiedykolwiek opiekunkę znalezioną w internecie? Zaufałyście? Jak ją sprawdzić? Wolałabym kogoś z polecenie ale nie mogę znależć. Proszę bardzo wszytskie mamy o opinie.
  • Szukam informacji jakie są stawki w naszym mieście. Prosze o informację mamy wynajmujące opiekunki. Dziekuje i pozdrawiam :)
  • nie wiem już co mam robić..od kilku tygodni poszukuję odpowiedzialnej osoby i już opadam powoli z sił.. i zaczynam myśleć o prywatnym żłobku.. co sądzice: lepiej szukać dalej opiekunki czy wybrac opcję z prywatnym żłobkiem? jakie są wasze doświadczenia? zawsze preferowałam opiekunkę, bałam się chorób i wożenia dziecka ale teraz sama juz nie wiem...
  • W Poznaniu,z dojadem do niej,na ok 8 godzin,z jej jedzeniem dla 3 latka,uważacie,że w 1000 się zmieszcze???? mam jedną panią na oku,która ma swoje dziecko w wieku mojego malucha,myślcie,że to dobrze???lepiej bo kontakt z róweśnikiem,ale... no właśni e co o tym myślicie????
  • Zamierzam wrócic do pracy. Ile biorą opiekunki w Poznaniu na godzinę????? czy ktos ma orietacjęęęę??????
  • Hej dziewczyny proszę o pomoc może powiecie mi ile PLACI SIĘ OPIEKUNCE NP W pOZNANAIU? DZIĘKI kASIA
  • Nowej pracy, chętnie na cały etat, szuka opiekunka, która odchowała mi moją Julcię od 3 mies. życia do czasu pójścia do przedszkola, więc jest na pewno sprawdzoną i doświadczoną osobą, w dodatku pielęgniarką z wykształcenia. Jest bardzo ciepła w stosunku do dzieci i ogólnie niezawodna. Możecie pisać tu lub na silije@poczta.onet.pl

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się