nianie

(115 wyników)
  • Nie orientuje sie teraz w cenach dlatego pytam doswiadconych ;) Znajde nianie za 1500 zl na 8-9h dziennie w Warszawie? czy predzej złobek prywatny? Dziec bedzie mial pol roku.
  • Moja córcia, prawie 3-latka, poszła od września do przedszkola i zrezygnowaliśmy z naszej niani, która opiekuje się już innym dzieckiem. Jednak od czasu do czasu potzrebujemy nianię na kilak godzin, czasem raz, czasem kilka arzy w tygodniu. Czy macie może jakieś sprawdzone "agencje niań" lub po prostu korzystacie z usług niani , która właśnie w taki sposób pracuje? Chodzi o Warszawę. Z góry dzięki na namiary:)
  • witam. Moze ktoś z was orientuje się ile w wawie może kosztowac godna zaufania Niania - przy założeniu, że chodzi o jednorazowe zaopiekowanie się 9miesięcznym dzieckiem (w godzinach 21:00 - 6:00)
  • Mam 2-letnią przerwe we współpracy z nianią. Jakie teraz są stawki za etat i ile to oznacza godzin. Czy niania ma jakies dodatkowe obowiązki?
  • Będę niedługo szukać niani na cały etat i nie wiem czy się w ciągu dwóch lat coś zmieniło czy nie. Ile obecnie kosztuje niania na cały etat? No i ile to jest u Was cały etat? 8 czy 9 godzin?
  • Orientujecie się może, jakie w praktyce obowiązują stawki opiekunek w Warszawie? Spojrzałam sobie na niania.pl i zastanawiam się, jak podawane tam propozycje mają się do realnego stanu rzeczy - przy 15 zł za godzinę na pełny etat wychodzi niemal średnia krajowa, czyli chyba sporo, nawet jak na warszawskie warunki.
  • cześć dziewczyny, ile teraz płaci się za nianie do jednego dziecka i co w Waszym wypadku wchodzi w zakres obowiązków niani oprócz opieki nad dzieciakiem. Ja mam takie warunki: Na 8 godzin, bez koniecznych dojazdów, bez sprzątania, prasowania, gotowania dla dzieci (sama przygotowuję obiadki). Niania opiekuje się dwójką dzieciaków, ale młoda idzie od września do przedszkola i nie wiem jak zredukować stawkę. Dajcie znac jak to u Was wygląda bo przede mna ciężkie negocjacje ;-))
  • mam pytanie ile obecnie płaci się niani za godzinę w Warszawie? bo mnie interesowała by niania, która przychodziłaby na 4h dziennie i to w nie wszystkie dni. w
  • witajcie eMamy jestem młodą matką i wiosną przyjdzie mi zostawić Młodego pod opieką Niani... Warszawa (Bielany)... i tutaj moje pytanie - podpowiedzcie mi proszę. Znajomych Mama mogłaby się teoretycznie zając moim Synem, ale jak usłyszałam stawkę, to zrobilo mi się słabo. Otóż stawka za ok 8 godzin dziennie za miesiąc wyniosłaby 2000PLN. Z jednej strony bezpieczeństwo mojego Syna jest dla mnie najważniejsze i wolę zapłacić więcej zaufanej osobie i być spokojną, a z drugiej ...
  • Praca 10godz dziennie, dziecko 8mies, niania wykonuje wszystkie czynnosci przy dziecku oraz gotuje dla rodziny i zmywa. 2gie starsze dziecko w przedszkolu, dolacza do obowiazkow w godzinach poprzedszkolnych. Niania po 30stce i po studiach.
  • Chciałam się z Wami podzielić moim problemem,niania mojej 2,5letniej Zuzi po prostu pewnego dnia,bez żadnej informacji wcześniej nie przyszła do pracy,było to 3 dni temu,bo podobno znalazła lepszą pracę. Była z nami 1,5roku i tak mi się wydaje,że wcale nie miała z nami źle. Pomijając wszystko,to jasne,że miałą do tego prawo,tylko dlaczego tak nagle??Moja Zuzia jakoś to zniosła,nawet cieszy Ją to bardzo,że jestem z NIą 24godz na dobę,ale w styczniu muszę wracać do pracy,a moje dz...
  • czy orientujecie się, ile teraz się płaci niani w warszawie? myslę o samej opiece nad dzieckiem bez dodatków typu sprzatanie etc.
  • Mam dylemat czy dać od stycznia niani podwyżkę? Ile zarabiają Wasze nianie? Pytam o Warszawę, Mokotów (o ile dzielnica robi różnicę). Moja pracuje od 9.00 do ok. 17.30. Dwa razy w tygodniu wychodzi o 17.00. Obowiązki: opieka nad dzieckiem, od czasu do czasu ugotowanie czegoś (mam dużą pomoc kulinarną ze strony teściowej, więc nie ma takiej codziennej potrzeby gotowania). Pracuje u nas od czerwca zeszłego roku. Jak zaczynała to zarabiała 1400, po pół roku czyli od stycznia tego r...
  • Moj synek idzie od wrzesnia do przedszkola. DO tego czasu jest z nianią. Podobno dzieci zaczynające przedszkole chorują więc nie mam pojęcia jak rozwiązać kwestię niani. Czy możecie podzielić isę swoim doświadczeniem? Chodzi mi również o kwestie finansowe. Jak rozliczyć "gotowość" do pracy takiej niani? będę wdzięczna za rady
  • ...w Warszawie za 9 godzin. Jestem umówiona na rozmowę z nianią i nie wiem jakie wynagrodzenie zaproponować.
  • Dziewczyny nie wiem czy wypada pytac o takie rzeczy na forum, ale szukam niani i wlasciwie sama nie wiem jaka pensje powinnam oferowac. Oczywiscie ja chcialaby jak najmniej, ale szanujac prace niani nie chcialabym jej "krzywdzic". Slyszalam o stawka pomiedzy 1100 a 2000 zl, za pelen etat (8-9h 5dni w tygodniu). Ja chcialam dac 1300 myslicie ze to jest ok? No i jak rozliczacie urlopy tzn. placicie normalnie czy obnizacie. dziekuje i mam nadzieje ze nikogo nie urazilam pytaniem o finanse
  • Dziewczyny Jestem mamą dwumiesięcznej Mai, obecnie jestem na urlopie, ale powoli myślę o tym co za chwilę - czyli o powrocie do pracy. Niestety zostać w domuy dlużej nie mogę ze względu na finanse - takie czasy niestety... Powoli zaczynam się orientować w różnych możliwościach, ale chyba jedynym wyjściem będzie pelnoetatowa niania (od 8 do 17/18, z dojazdem do nas). Wiem, że to niezbyt dyskretne pytanie, ale powiedzcie mi proszę orientacyjnie jaki to obecnie koszt? I jak znal...
  • od dluzszego czasu szukam niani i prawde mowiac kompletny dramat - praktycznie zero odzewu. Mam pytanie - jak uporalyscie sie z tym tematem? Wydaje mi sie, ze pieniadze ktore oferuje 1600-1700 zl sa jak najbardziej uczciwe, ale to nawet nie o pieniadze sie rozbija tylko o brak jakiegokolwiek zainteresowania. Te ktore sie juz umowia, to nie przyjezdzaja na spotkanie, co osobiscie doprowadza mnie do pasji (sms-em kosztuje pare groszy, a kultura osobista nie ma ceny). Czy wszystkie n...
  • Szukam niani dla rocznego syna 2x w tyg po 7 godzin, planowałam stawkę 8-10 pln za godzinę. Jedna pani "rzuciła" 15 pln, druga - bez referencji 12-15!! Co Wy na to?
  • Żłobek prywatny czy niania, a może inne rozwiązanie? Witam, Mam dylemat, a mianowicie idę od 1 sierpnia do pracy i chcę zostawić dziecko pod profesjonalna opieką. Zastanawiam się nad najlepszym rozwiązaniem, czy prywatny żłobek czy niania. Poradźcie mi, co mam zrobić i kogo wybrać. Orientujecie się jakie są ceny żłobków prywatnych a ile się płaci niani (Warszawa) Może macie jakieś namiary na żłobki i nianie w Warszawie (Mokotów, Ursynów, Pyry) Pozdrawiam Ania annakowalska...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się