nianie

(17 wyników)
  • Właśnie oglądam. Ależ to nudne.
  • Witam, ta muzyka przesladuje mnie juz od dluzszego czasu a dzis wykorzystana w Nianii - zagrana przez serialowego Ignasia :) Kto jest jej kompozytorem i co to za utwor? Dzieki za odp. Pozd.
  • Zupełnie nie rozumiem jak kilka milionów Polaków może oglądać tego gniota. Jeszcze nigdy mnie nie rozbawił, bo ciągle, gdy tylko na niego trafiam, jestem zażenowana. Sztuczne aktorstwo, szczególnie dzieci, sztuczna scenografia, realia amerykańskie, irytujące zachowania, wszystko przyprawione wybuchami sztucznego śmiechu, który pojawia się po kolejnych pseudośmiesznych gagach i dialogach. Katastrofa.
  • NIANIA(24)

No i jak Wam się podobała??
  • Czytam i oczom nie wierzę: "Nianię" ogląda średnio 3 mln ludków. Kurcze, taki beznadziej ma taką widownię???
  • Pomine Franie ktora jest boooska, Kondzia ktory jest taki na miejscu ale Karolina w roli idiotki przebija wszystkich :))) co uwazacie ?
  • Widzieliście zapowiedź? ja oglądałam wersje amerykańską z niemieckim dubbingiem na RTL z Fran Drescher. Na zajawkach widać, że polska ekipa dobrana genialnie. TYlko dzieci nie zauważyłam. Ktoś, zna, ktoś widział?
  • ...."najpopularniejsza polska piosenkarka" z przesterowanym głosem, przesterowaną osobowością i równie przesterowaną psyche....porażka
  • Sluchajcie, zainteresowała mnie pensja niani dla syna Marty. Niania miała pracować ok. 10 godz dziennie, Marta zaproponowała stawkę 15 PLN/godz. Już nie wnikam, czy to brutto, czy netto, bo zakładam, że miała pracować "na czarno" jak 99% niań w Polsce i że to stwka do ręki. To daje 150PLN dziennie. Powiedzmy, że pracowałaby 20 dni w m-cu, to daje 3000PLN miesięcznie. Bez gotowania. Zgodziła sie na to z fochem i "po znajomości", oczekiwała więcej, choć doświadczenie miała dość skromn...
  • Witam. Czy wiecie dlaczego zginął odcinek 4? Były do tej pory 3 powtórki 31.12 07.01 14.01 i teraz 21.01 powinien być 4 a oni piszą że 5? A moż coś przegapiłem???
  • Moja nowa ramówka wygląda następująco: "Rodzina zastępcza" "Pensjonat pod różą" "Samo życie" ( co 10 odcinek, bo to w zupełności wystarcza aby być na bieżąco) "NDiZ" (dopuszczone warunkowo i tylko w bardzo słotne i zimne niedziele) Bezapelacyjnie i nieodwołalnie odpadają: "Klan" i "MjM" A Wasze ramówki jak wyglądają?
  • Już chyba pani Gienia była sensowniejsza :-) Ta pannica jest ohydna. Nie rozumiem, czemu tak jej zaufali? Dlaczego nie zamontują kamery i nie podejrzą nieroba i kłamczuchę? No zapomniała wczoraj o jedzeniu dla małego! Ciekawe tylko, czy sama zeżarła? I te teksty... Wie ktoś, jak to się potoczy? Wyleją ją?
  • Witam, w sobotę przypadkiem trafiłam na Monka o 20.00 (zamiast Niani - b.dobra zamiana). Udało się - obejrzałam. Wczoraj nagrałam sobie "Bez śladu" i oglądając to w nocy zobaczyłam w przerwie reklamowej zajawkę "dzisiaj Monk o 22.55" (tzn. wczoraj, w poniedziałek). Czy faktycznie puścili wczoraj Monka? Który odcinek (w sobotę był 6. - o śledztwie Natalie, który miał lecieć dzisiaj)? Zupełne poplątanie z pomieszaniem. Podobnie z CSI - wczoraj niespodziewanie o 20.00 CSI Miami (zamiast "I kt...
  • fajnie, że TVN siedem przypomina orginalna wersje Niani czyli The Nanny ;))) jednak po kiego diabła walneli napis na pół ekranu "Niania, orginalna wersja" nasza wersja jest tak podobna (stroje, czołówka, postacie, podobieństwo Dresher do Dygant itp)że średnio rozgarnięty widz się zorientuje że to orginalna wersja naszej Niani. nie trzeba byc wiernym widzem żadnej z wersji, żeby sie połapać. TVN siedem ma jednak widzów za totalnych głąbów i musi dać ogromny napis (bo niedowidzacy równi...
  • Powiedzcie mi proszę, co było we wczorajszym odcinku "Bez śladu". Niestety, dotrwałam tylko do pierwszej reklamy. Kto porwał dziecko i co z opiekunką? I czy cos się wydarzyło w biurze FBI? Dzięki z góry.
  • Błagam powiedzcie!
  • czemu dzis nie bylo,i patrze na dalsze dni to tez ma nie byc:( ???

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się